Prezdravie.sk - Kupóny a Zľavové Kódy

Akcie a zľavy: 3x | Zľavové kupóny: 0x | Ušetrené: 135x | Doprava zdarma: Nie
 • O obchode Prezdravie.sk:

  Hľadáte kvalitné prírodné produkty? Nakupujte na Prezdravie.sk a vyberajte si zo širokej ponuky. Prečo nakupovať v obchode Prezdravie.sk ?

Prezdravie.sk - Najnovšie Kupóny a Zľavové kódy (Apríl 2021)

Prezdravie.sk
 • Darček zadarmo
  Melatonín s darčekom Melatonín s darčekom Skryť text
Platnosť do : 27/04/2021
Obchod : Prezdravie.sk Kategória : Zdravie Použité : 0x
Prezdravie.sk
 • Darček zadarmo
  Produkty Saloos nad 13€ s darčekom Produkty Saloos nad 13€ s darčekom Skryť text
Platnosť do : 25/04/2021
Obchod : Prezdravie.sk Kategória : Kozmetika Použité : 0x
Prezdravie.sk
 • Darček zadarmo
  Pri nákupe produktov Movit energy nad 11,1 EUR darček zadarmo. Pri nákupe produktov Movit energy nad 11,1 EUR darček zadarmo. Skryť text
Platnosť do : 25/04/2021
Obchod : Prezdravie.sk Kategória : Zdravie Použité : 0x
Ponuky od Prezdravie.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu Prezdravie.sk na Váš email

Top obchody v kategórii: Zdravie

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Zdravie

Pekneruska.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Pekneruska.sk Kategória : Zdravie Použité : 80x
Arfacemask.com
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Arfacemask.com Kategória : Zdravie Použité : 4x
Vitaminyprezdravie.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Vitaminyprezdravie.sk Kategória : Zdravie Použité : 19x
Sensilab.sk
Platnosť do : 31/12/2021
Obchod : Sensilab.sk Kategória : Zdravie Použité : 14x
Stressfix.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Stressfix.sk Kategória : Zdravie Použité : 8x

O obchode Prezdravie.sk

 • Hľadáte kvalitné prírodné produkty? Nakupujte na Prezdravie.sk a vyberajte si zo širokej ponuky.

  E-shop Prezdravie.sk je internetová predajňa prírodných liečivých produktov, zdravotníckych pomôcok, zdravej výživy a bio kozmetiky. Všetky prírodné prostriedky určené pre zlepšenie zdravia sú do ponuky obchodu starostlivo vyberané odborníkmi, ktorí vám v prípade potreby vždy ochotne poradia. Výber sortimentu je veľmi široký.

  O e-shope

  Internetový obchod PreZdravie.sk nie je na slovenskom trhu žiadnym nováčikom. Práve naopak. Za dlhé roky pôsobenia si vytvoril širokú základňu spokojných zákazníkov, ktorí sa neustále vracajú. Poskytuje totižto kvalitné produkty a skvelé služby.

  E-shop si zakladá na kvalitných službách, čo sa odráža napríklad na zákazníckom servise. Ten môžete kontaktovať kedykoľvek, keď budete potrebovať poradiť s výberom, nákupom, reklamáciou alebo vrátením. Urobiť tak môžete prostredníctvom e-mailu alebo telefónneho čísla. Odpoveď dostanete obratom.

  Zakladatelia internetového obchodu Prezdravie.sk veria, že cesta k skutočnému zdraviu vedie cez celostný prístup. To znamená, že nechcú svojimi produktmi zdravie len potláčať, ale aj zistiť, v čom je problém a vyriešiť ho. Pretože len tak sa zbavíte chorôb alebo iných zdravotných problémov, ktoré by vás mohli sužovať.

  Internetový obchod má v ponuke viac ako 8000 produktov z tých najlepších ingrediencií pre zdravie. V ponuke sa nájde úplne každý bez ohľadu na to, čo radi jete, prípadne aký je váš zdravotný problém.

  Prezdravie.sk verí, že keď človek ochorie, nemal by príznaky zbytočne potláčať. Správne zvolená prírodná medicína dokáže vyliečiť všetky problémy a je pre telo prínosnejšia, ako rôzne ťažké lieky, ktoré nakupujeme v lekárňach. Tie často ani choroby neliečia. Mnohé z nich sú len placebá.

  Spoločnosť chce, aby ste svoje zdravie a osud vzali do vlastných rúk. Na to, aby ste tak však mohli urobiť, musíte objaviť spôsob, ako vnímať svoje zdravie vo všetkých súvislostiach a uviesť do rovnováhy svet psychický, mentálny, telesný i okolitý tak, aby boli čo najzdravšie. A to fyzicky aj duševne. To je najlepší spôsob, ako predchádzať chorobám.

  V Prezdravie.sk budovali počas 18 rokov ten najlepší tím ľudí, ktorí sa o vás vie perfektne postarať. Poskytuje vám skvelý zákaznícky servis a starostlivo vyberá produkty, ktoré si môžete kúpiť. Súčasťou tímu sú odborníci a lekári, ktorí vám vedia online poradiť, ako zmeniť svoj jedálniček, prípadne v čom je chyba a prečo sa cítite zle.

  Produkty

  Ponuka internetového obchodu Prezdravie.sk pozostáva z vyše 8000 produktov, pričom každý z nich je starostlivo rozdelený do hlavných kategórií podľa zdravotného problému alebo podľa špecifického druhu využitia ako napríklad Mamička a dieťa, Prírodná kozmetika, Zdravotné prístroje a iné. Tovar je možné vyhľadávať aj podľa obsahu jednotlivých zložiek. Vďaka prehľadnému členeniu nájdete na stránke veľmi rýchlo to, čo práve potrebujete. O spokojnosti klientov s produktmi svedčia mnohé pozitívne referencie.

  Na e-shope Prezdravie.sk by ste určite nemali prehliadnuť blog s užitočnými článkami o zdraví. Ten je pravidelne aktualizovaný. Vždy v ňom nájdete zaujímavé a hlavne, aktuálne rady.

  Služby

  Všetok tovar nakúpite za rozumnú cenu a samotné dodanie je pomerne rýchle - už do niekoľkých pracovných dní. Navyše v kategórii “Odporúčame” sú k dispozícii aj rôzne akcie, výpredaje a súťaže, ktoré robia nákup ešte výhodnejším.

  Bonusom je doprava zadarmo už pri objednávke nad 50 €, darček k nákupu určitých produktov či možnosť zakúpiť darčekové poukazy pre svojich blízkych.

  Máte nejaké otázky ohľadom nakupovania, výberu produktov, vrátenia alebo prípadných reklamácií? V tom prípade sa obráťte na zákaznícky servis. Ten je poskladaný z najlepších odborníkov v odbore. Veľmi radi vám poradia s každým vašim problémom. Kontaktujte ich prostredníctvom telefónneho čísla alebo e-mailu.

  Zostaňte s internetovým obchodom v neustálom kontakte. Prihláste sa na odber newslettera a buďte medzi prvými, ktorí dostanú najnovšie informácie o produktoch alebo akciách a novinkách.

  Prejsť do obchodu Prezdravie.sk

Prezdravie.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Darček zadarmo : Pri kúpe 1 ks produktu značky Rosenpharma získate darček Pri kúpe 1 ks produktu značky Rosenpharma získate darček Skryť text
 • Akcia 2+1 zadarmo : Pri kúpe 3 produktov Teresia najlecnejšie zadarmo. Pri kúpe 3 produktov Teresia najlecnejšie zadarmo. Skryť text
 • Doprava zdarma : Doprava zadarmo s produktmi značky Ekomedica Czech nad 20€ Doprava zadarmo s produktmi značky Ekomedica Czech nad 20€ Skryť text
 • Akčné ceny : Doplnky stravy Natural Medicament v skvelej zľave Doplnky stravy Natural Medicament v skvelej zľave Skryť text

Hodnotenie obchodu Prezdravie.sk


  (4.5 z 5)


Počet hodnotení: 25


Prejsť do obchodu Prezdravie.sk
Kontakt: VIVANTIS a.s.
Školní náměstí 14
537 01 Chrudim
Telefón: 02/ 2051 2509
Platobné metódy: Na dobierku Platba on-line Hotovosť Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom Osobné prevzatie

Vyhľadajte zľavový kupón Prezdravie.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

Vyberte si tovar v obchode Prezdravie.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Prezdravie.sk na výhodný nákup v kategórii: Kozmetika, Zdravie.

Na Apríl 2021 pre obchod Prezdravie.sk máme v ponuke 3x zľavový kupón a 0x akciu a zľavu.

Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode Prezdravie.sk už 135x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.