Onlinesoft.sk - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 1x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 2x | Doprava zdarma: Nie
Onlinesoft.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 2x
Ponuky od Onlinesoft.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu Onlinesoft.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Onlinesoft.sk - Recenzia

 • Internetový obchod Onlinesoft.sk predáva originálne elektronické licencie Windows, Microsoft Office a množstvo ďalšieho za zlomok ceny s doživotnou platnosťou. Vyberte si aspoň jednu licenciu na program aj vy a ušetrite!

  Licencie na programy, operačné systémy alebo antivírusy, ako napríklad Microsoft Office, Avast či Windows, nie sú ani zďaleka lacné. Vo väčšine prípadov ich ceny dosahujú dvoj či dokonca trojciferné sumy. Ak niektorú z licencií potrebujete, no nechcete za ňu zaplatiť plnú cenu, klikajte na internetový obchod Onlinesoft.sk, kde ich nájdete za polovicu a s doživotnou platnosťou.

  O internetovom obchode

  Internetový obchod Onlinesoft.sk patrí medzi veľmi obľúbené na slovenskom trhu. Založený bol už pred niekoľkými rokmi, počas ktorých si stihol vytvoriť pomerne veľkú základňu klientov. Tí sa pravidelne vracajú, aby si z ponuky vybrali licencie na kvalitné programy, operačné systémy či antivírusy, ktoré sú o desiatky eur lacnejšie (v porovnaní s ich cenou u oficiálneho predajcu).

  V ponuke internetového obchodu Onlinesoft.sk nájdete iba originálne a originálne druhotné licenčné kľúče. Druhotné kľúče sa vykupujú od spoločností, ktoré už licenciu nevyužijú, napríklad z dôvodu prechodu na novší softvér. Licencie sa predávajú a kupujú na základe smernice európskeho parlamentu a rady č. 2009/24/ES zo dňa 23. 4. 2009 o právnej ochrane počítačových programov.

  Spoločnosť prevádzkujúca internetový obchod sa opiera o tradičné a overené značky, ktoré sú zárukou kvality. Po kúpe produktu v internetovom obchode Onlinesoft.sk si môžete byť istí, že vám bude slúžiť dlhé roky.

  Samozrejmosťou sú aj kvalitné služby, ktoré sú pre internetový obchod Onlinesoft.sk kľúčové. Tie vám poskytuje formou zákazníckeho servisu, ktorý môžete kontaktovať počas pracovných dní v čase od 9. do 17. hodiny, a to prostredníctvom telefónu, online chatu alebo e-mailu.

  Spoločnosť si okrem kvalitných produktov zakladá aj na niekoľkých hodnotách a benefitoch, ktoré poskytuje všetkým svojim zákazníkom. K nim sa radí rýchle dodanie, expresná výmena, bezproblémové reklamácie a odborné poradenstvo.

  E-shop Onlinesoft.sk má viacero cieľov. Tým hlavným je neustále skvalitňovanie služieb a poskytnutie najvyššej kvality a zároveň aj maximálneho komfortu pri nakupovaní. Pod komfortom myslí spoločnosť hlavne jednoduchú orientáciu v širokom sortimente, náležitú pozornosť personálu a profesionálne poradenstvo. Všetky tieto benefity získava nielen pravidelný, ale aj nový zákazník, ktorý na e-shope nakupuje po prvýkrát.

  Zákazníci majú s e-shopom Onlinesoft.sk veľmi dobré skúsenosti, čo potvrdzujú aj výborné recenzie, ktoré nájdete na sociálnych sieťach.

  Produkty

  Internetový obchod Onlinesoft.sk má širokú ponuku licencií na známe aj menej známe programy, operačné systémy a antivírusy. Zvoliť môžete aj rôzne výhodné balíčky, prípadne balíčky pre firmy a školy, ktoré môžu získať zaujímavé množstevné zľavy až do výšky 25 %.

  Výhodou produktov, ktoré predáva internetový obchod Onlinesoft.sk je to, že celý proces nákupu a aktivácie je veľmi jednoduchý a rýchly. Do 60 minút od kúpy dostanete na svoj e-mail licenčný kľúč s návodom na inštaláciu. Nemusíte tak platiť za dopravu a čakať, kým vám výrobok prinesie kuriér. Následne si len stiahnete softvér, zadáte kľúč, spravíte aktiváciu a program môžete začať používať.

  V prípade, že by ste mali s aktiváciou alebo čímkoľvek iným problémy, stačí kontaktovať zákaznícky servis, ktorý veľmi rýchlo zistí, kde je problém.

  Internetový obchod Onlinesoft.sk sa snaží svojim zákazníkom poskytovať to najlepšie. Práve preto vás teší nielen vysokokvalitnými produktmi, ale takisto skvelými cenami a rôznymi zľavami, ktoré znižujú výslednú cenu produktov o niekoľko desiatok eur.

  Ponuka

  Internetový obchod Onlinesoft.sk predáva licencie na množstvo kvalitných programov, ako napríklad Windows, Microsoft Office či Avast. V ponuke má taktiež rôzne výhodné balíčky obsahujúce kombináciu viacerých licencií, ako napríklad Microsoft Office a Avast Ultimate alebo Microsoft Office a Windows 10.

  Aby vám však stovky produktov zbytočne nekomplikovali nákup, internetový obchod ich delí do niekoľkých základných kategórií, ktoré disponujú menšími podkategóriami a možnosťou filtrovania podľa ceny, názvu a obľúbenosti.

  Hlavnými kategóriami e-shopu sú Microsoft Office, Windows, Antivírus, Aplikácie Office, Výhodné balíčky, Pre firmy a školy, Výkup softvéru, Časté otázky a Blog.

  Každá z hlavných kategórií disponuje ešte menšími podkategóriami, aby bol nákup čo najjednoduchší a nezaberal vám veľa času. Napríklad, kategória Aplikácie Office sa delí na Microsoft Visio, Microsoft Project, Visual Studio, SQL Server a Windows Server. Prípadne kategória Windows sa delí na Windows 11, Windows 10, Windows 8.1 a Windows 7.

  Pri každom produkte máte k dispozícii niekoľko ilustračných fotografií a podrobný popis, aby ste vedeli ako funguje a ako ho správne aktivovať. Následne nechýba informácia o tom, či je skladom, aká dlhá je jeho záručná doba a veľa ďalšieho.

  Služby

  Plánujete nakupovať v internetovom obchode Onlinesoft.sk, no máte nejaké otázky ohľadom produktov, reklamácie alebo samotného nákupu? Obráťte sa na zákaznícky servis, ktorý je poskladaný z odborníkov na všetky predávané softvéry. Tí vám veľmi radi zodpovedajú všetky vaše otázky, a to buď prostredníctvom telefónu, online chatu alebo e-mailu.

  Objednané produkty môžete zaplatiť platobnou kartou alebo prevodom na účet. Pri platbe online sa netreba ničoho báť. Spoločnosť má bezpečnostné brány, ktoré chránia vaše platobné údaje pred zneužitím tretími stranami. Dopravu pri nákupe licencií nemusíte riešiť. Internetový obchod vám po objednaní zašle licenčný kľúč priamo na e-mail, vďaka čomu neplatíte žiadne poplatky navyše.

  Chceli by ste si oddýchnuť a prečítať niečo zaujímavé o jednotlivých licenciách alebo programoch? Klikajte na kategóriu “Blog”, v ktorej internetový obchod publikuje zaujímavé články plné rôznych tipov a rád.

  Vyberte si kvalitnú licenciu na program ako Microsoft Office či Windows z ponuky internetového obchodu Onlinesoft.sk a tešte sa zo skvelých cien aj vy.

Onlinesoft.sk - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón Onlinesoft.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v obchode Onlinesoft.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Onlinesoft.sk - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Onlinesoft.sk na výhodný nákup v kategórii: Hry a Software.

Onlinesoft.sk - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod Onlinesoft.sk dopravu zdarma?

  Onlinesoft.sk neponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod Onlinesoft.sk?

  Obchod Onlinesoft.sk ponúka tovar v kategóriách: Hry a Software.

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Onlinesoft.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Prevodom na účet.

  Akú dopravu môžem využit v obchode Onlinesoft.sk?

  Môžete využiť dopravu: -.

  Koľko je aktuálnych zľavových kupónov pre obchod Onlinesoft.sk?

  Na December, 2022 pre obchod Onlinesoft.sk máme v ponuke 0x zľavový kupón.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Onlinesoft.sk?

  Na December, 2022 pre obchod Onlinesoft.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Onlinesoft.sk?

  Výhodné balíčky : Výhodné balíčky na software

  Black Friday 2022 v obchode Onlinesoft.sk?

  Nie

  Štatistiky obchodu Onlinesoft.sk
  ✅ Akcie a zľavy 1x
  🛒 Zľavové kódy 0x
  💵 Ušetrené 2x
  🚚 Doprava zdarma Nie

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode Onlinesoft.sk už 2x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Onlinesoft.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.

Hodnotenie obchodu Onlinesoft.sk

  (0 z 5)
Počet hodnotení: 0
Prejsť do obchodu Onlinesoft.sk

Informácie o obchode Onlinesoft.sk

Kontakt: Mibuelo, s.r.o.
Lúčna 3,
949 01 Nitra
Platobné metódy: Platobná karta Prevodom na účet