MojaParty.sk - Kupóny a Zľavové Kódy

Akcie a zľavy: 2 | Zľavové kupóny: 0 | Ušetrené: 2x
 • O obchode MojaParty.sk:

  Plánujete párty alebo oslavu? Vyberte si zo širokej ponuky dekorácií a kostýmov na MojaParty.sk! Prečo nakupovať v obchode MojaParty.sk ?

MojaParty.sk - Najnovšie Kupóny a Zľavové kódy (September 2020)

MojaParty.sk
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma pri nákupe nad 50 € Doprava zdarma pri nákupe nad 50 € Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : MojaParty.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Deti a Hračky Použité : 2x
MojaParty.sk
 • Akčné ceny
  V eshope Mojaparty.sk nájdete zľavy n vybrané dekorácie a balóniky. V eshope Mojaparty.sk nájdete zľavy n vybrané dekorácie a balóniky. Skryť text
Platnosť do : 30/09/2020
Obchod : MojaParty.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Zábava Použité : 0x
Ponuky od MojaParty.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu MojaParty.sk na Váš email

Top obchody v kategórii: Deti a Hračky

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Deti a Hračky

Market24.sk
 • Zľava 2€
  Zľavový kód Market24.sk na zľavu -2€ na všetko pri nákupe nad 100€ . Kód... Viac o zľave Zľavový kód Market24.sk na zľavu -2€ na všetko pri nákupe nad 100€ . Kód Market24.sk zobrazte, skopírujte, uplatnite v obchode. Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Market24.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Deti a Hračky Použité : 34x
Feedo.sk
 • Zľava 20%
  Zľava 20% na značku Aquaint Zľava 20% na značku Aquaint Skryť text
Platnosť do : 30/09/2020
Obchod : Feedo.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Deti a Hračky Použité : 10x
Market24.sk
 • Zľava 1€
  Zľavový kód Market24.sk na zľavu -1€ na všetko pri nákupe nad 50€ . Kód... Viac o zľave Zľavový kód Market24.sk na zľavu -1€ na všetko pri nákupe nad 50€ . Kód Market24.sk zobrazte, skopírujte, uplatnite v obchode Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Market24.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Deti a Hračky Použité : 9x
Pixypie.com
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma pri objednávke nad 15 EUR Doprava zdarma pri objednávke nad 15 EUR Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Pixypie.com Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Deti a Hračky Použité : 1x
Agatinsvet.sk
Platnosť do : 30/09/2020
Obchod : Agatinsvet.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Deti a Hračky Použité : 1x

O obchode MojaParty.sk

 • Plánujete párty alebo oslavu? Vyberte si zo širokej ponuky dekorácií a kostýmov na MojaParty.sk!

  Túžite po nezabudnuteľnej oslave, ktorá sa zapíše každému do pamäte alebo chcete spraviť párty, akú ešte nikto pred vami? V tom prípade by ste mali začať okrem kostýmov vyberať aj doplnky a dekorácie. Tie vedia z bežnej miestnosti urobiť hrad či zámok pre princezné, halloweensky strašidelný hrad či množstvo iného. Nakupujte všetky tieto výrobky na MojaParty.sk a ušetrite!

  O e-shope

  Internetový obchod MojaParty.sk figuruje na slovenskom trhu už niekoľko dlhých rokov, počas ktorých stihol potešiť množstvo zákazníkov. Vo svojej ponuke má len unikátny sortiment od prémiových značiek, ktoré nenájdete nikde inde. Nechýba ani výhodná doprava a garancia trojročnej záruky.

  Nakupovanie na MojaParty.sk je nielen jednoduché, ale aj pohodlné a bezpečné. Maximálnu bezpečnosť platby vám zaručujú platobné brány a bezpečnostné certifikáty. Samozrejmosťou je aj profesionálny zákaznícky servis k dispozícii počas bežných pracovných dní. A ďalšou výhodou je vrátenie tovaru do 14 dní s možnosťou okamžitého zaslania späť bez udania dôvodu.

  MojaParty.sk nie je teda iba obyčajný obchod s párty kúskami, ako by to naznačoval jeho názov. Ide o obrovský online e-shop umožňujúci vybaviť si párty či oslavu tými najlepšími doplnkami.

  Potrebné je taktiež dodať, že e-shop nefiguruje len na slovenskom trhu. Obľúbený je aj v Česku, kde ho nájdete na adrese MojaParty.cz. K spoločnosti patria aj ďalšie obchody ako napríklad svatebnivyzdoba.cz, detskaparty.cz, balonkovadekorace.cz alebo potiskbalonku.cz. Výber je tak široký.

  Orientácia na e-shope

  Internetový obchod MojaParty.sk je prehľadný najmä vďaka praktickému rozdeleniu jednotlivých kategórií. Pri nákupe si vyberáte z hlavného menu, ktoré je rozdelené na kategórie ako Aktuálna ponuka, Balóniky & Helium, Party & Oslavy, Dekorácie & Stolovanie, Kostýmy & Zábava a Svadby.

  Každá z týchto hlavných kategórií má svoje podkategórie. V tých nájdete ešte filtre a možnosť zobrazenia podľa ceny alebo názvu. Vyberajte si tak len tie produkty, o ktoré máte skutočne záujem. Ponuku si pretrieďte a nakupovanie urýchlite. Stačí spraviť len zopár klikov navyše.

  V prípade, že by ste chceli nakupovať novinky alebo kúsky v akcií, nájdete ich na hlavnej stránke v posuvnom paneli alebo v kategórií “Aktuálna ponuka”. Na hlavnej stránke nájdete aj samostatnú kategóriu "Čo teraz frčí". Ak neviete, čo si vybrať a chceli by ste sa inšpirovať, pokojne vyskúšajte výrobky vybrané e-shopom.

  Produkty

  Každý produkt na internetovom obchode MojaParty.sk má niekoľko ilustračných fotografií. Tie si môžete priblížiť, aby ste dopredu vedeli, čo nakupujete. Nechýba podrobný popis, cena, dostupnosť či možnosť opýtať sa na produkt zákazníckeho servisu.

  Pri mnohých výrobkoch nájdete aj "TIP". V tom vám e-shop poradí, ako ho využiť alebo správne skombinovať s inou výzdobou.

  Služby

  Internetový obchod MojaParty.sk má niekoľko výdajných miest po celej Slovenskej republike. Ak nechcete platiť za služby kuriéra, pokojne na tento spôsob dopravy stavte. Ušetríte zopár eur naviac.

  Doprava zdarma je však už nad 50 €. Ak je vaša objednávka väčšia, za kuriéra platiť nemusíte. Samozrejmosťou sú aj výhodné ceny, dekoračné služby, akcie na kľúč či dokonca darček za nákup.

  E-shop MojaParty.sk je známy najmä vďaka kvalitnému zákazníckemu servisu. Ten môžete kontaktovať prostredníctvom e-mailu alebo telefónneho čísla. Poprípade stavte na najrýchlejšiu možnosť, ktorou je online chat.

  Prejsť do obchodu MojaParty.sk

MojaParty.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.

Hodnotenie obchodu MojaParty.sk


  (0 z 5)


Počet hodnotení: 0


Prejsť do obchodu MojaParty.sk
Kontakt: MojeParty.cz s.r.o.
K Bílému vrchu 2912/3
193 00 Praha 9
Česká republika
Platobné metódy: Platobná karta Na dobierku Platba on-line
Doprava: Kuriérom Osobné prevzatie Zásielkovňa

Vyhľadajte zľavový kupón MojaParty.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

Vyberte si tovar v obchode MojaParty.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite MojaParty.sk na výhodný nákup v kategórii: Deti a Hračky, Zábava.

Na September 2020 pre obchod MojaParty.sk máme v ponuke 0x zľavový kupón a 2x akciu a zľavu.

Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode MojaParty.sk už 2x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.