Maxsport.sk - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 1x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 9x | Doprava zdarma: Áno
Maxsport.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 0x
Ponuky od Maxsport.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Maxsport.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Maxsport.sk - Recenzia

 • Maxsport.sk je slovenský výrobca exkluzívnych proteínových tyčiniek a produktov, ktoré vám dodajú potrebné nutričné látky a pripravia vás na nové výzvy. Stavte na tieto zdravé a chutné tyčinky aj vy.

  Zdravý životný štýl, zdravá strava a celkovo aj pohyb sú pre naše telo dôležité. Či už chcete schudnúť alebo si len udržať svoju hmotnosť, je potrebné sledovať, čo do svojho tela dávate. Kým v minulosti sa zdravá strava toľko neriešila, v dnešnej dobe je to trend, ktorý sleduje veľké množstvo ľudí. Ak aj vy patríte k tým, ktorí chcú svojmu telu dopriať len to najlepšie, rozhodne by ste mali staviť na internetový obchod MaxSport.sk

  O e-shope

  Internetový obchod MaxSport.sk vznikol v roku 2005. Jeho cieľom je vyvíjať, vyrábať a predávať výživové doplnky pre širokú športujúcu verejnosť. Po chutných a kvalitných proteínových tyčinkách začal rásť dopyt a stali sa populárnymi nielen medzi športovcami, ale aj uprostred všeobecnej verejnosti. A kým na trhu nájdete naozaj široké množstvo rôznych, najmä drahých, proteínových tyčiniek, ktoré nespĺňajú všetky potrebné normy, MaxSport.sk sa snaží vyvíjať to najlepšie pre svojich zákazníkov.

  Internetový obchod si v spojení s technológmi, fyziológmi, športovcami a odborníkmi na výživu stanovil cieľ – vyrábať kvalitné, chutné a cenovo dostupné produkty pre každého. Práve vďaka tomu vám doplnky tejto značky vedia pomôcť v dodržiavaní zdravého životného štýlu, dodajú potrebné nutričné látky, vitamíny a minerály, zrýchlia regeneráciu a pripravia vás na zvládnutie nových výziev.

  O produktoch

  Internetový obchod MaxSport.sk má v ponuke hneď niekoľko produktov. Nezaoberá sa len bežnými proteínovými tyčinkami. Nájdete tu napríklad alternatívne cestoviny, nápoje, nátierky, oblátky, snack či doplnky stravy. Každý, kto sa túži stravovať zdravo a správne, si tu príde na svoje.

  Orientácia na e-shope

  Orientácia na e-shope je jednoduchá. Výhodou je, že webstránka je kreatívne spracovaná. Hneď na prvý pohľad vyzerá skvelo. Na hlavnej stránke nájdete posuvný panel so zaujímavosťami a informáciami, ktoré by ste mali vedieť. Následne, keď sa posuniete nižšie, nájdete posledné produkty, ktoré patria k najnovším v ponuke. A ďalej, pod týmto rozdelením, nájdete produktové rady, ktoré značka poskytuje.

  V prípade, že chcete produkty hneď nakupovať, stačí v hlavnom menu kliknúť na kategóriu Produkty. Tá vám rozbalí ďalšie podkategórie ako napríklad alternatívne cestoviny, nápoje, nátierky, oblátky, snack či doplnky stravy.

  V každej podkategórií nechýba filter alebo zoradenie, aby ste sa v ponuke lepšie zorientovali. Nakupovanie je tak rýchle, jednoduché a nestrácate pri ňom drahocenný čas.

  Každý produkt má po rozkliknutí dôležité informácie. Okrem ceny je to aj popis daného výrobku. Čiže z čoho sa skladá, aké má nutričné hodnoty a podobne. Nechýbajú ani recenzie od ľudí, ktorí si už výrobok zakúpili.

  Medzi ostatné kategórie, ktoré nájdete v menu na hlavnej stránke, sa radí Úvod, O nás, FAQ, Blog, Kontakt a Prihlásenie. Jednoducho tak viete získať všetky dôležité informácie, ktoré potrebujete.

  Služby

  Internetový obchod poskytuje kvalitné služby, ktoré vám sprostredkuje odborný zákaznícky servis. V prípade, že by ste mali nejaké otázky a nenašli ich v kategórií FAQ (často položené otázky), pokojne kontaktujte servis prostredníctvom telefónneho čísla alebo mailu.

  Chcete si prečítať niečo zaujímavé z oblasti zdravej stravy? V tom prípade kliknite blog, kde nájdete pravidelne nové články najmä z oblasti zdravého životného štýlu, zdravej stravy a cvičenia.

  S e-shopom môžete zostať v kontakte prostredníctvom sociálnych sietí. Na tých je pravidelne aktívny. Sledujte ho preto ako na Facebooku, tak aj na Instagrame či Youtube.

  Nechýba ani newsletter, vďaka ktorému vám do mailu môžu chodiť pravidelne najnovšie informácie zo sveta zdravej stravy a výživy. Okrem toho, v newsletteroch máte aj informácie o najnovších produktoch, zľavách a akciách.

Maxsport.sk - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón Maxsport.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v eshope Maxsport.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Maxsport.sk - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Maxsport.sk na výhodný nákup v kategórii: Strava a Nápoje.

Maxsport.sk - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod Maxsport.sk dopravu zdarma?

  Maxsport.sk ponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod Maxsport.sk?

  Obchod Maxsport.sk ponúka tovar v kategóriách: Strava a Nápoje.

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Maxsport.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Na dobierku, Prevodom na účet.

  Akú dopravu môžem využit v obchode Maxsport.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom, Slovenská pošta.

  Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Maxsport.sk?

  Na Január, 2023 pre obchod Maxsport.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Maxsport.sk?

  Na Január, 2023 pre obchod Maxsport.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Maxsport.sk?

  Doprava zdarma : Doprava zdarma pri nákupe nad 30 €

  Black Friday 2023 v obchode Maxsport.sk?

  Nie

  Štatistiky obchodu Maxsport.sk
  ✅ Akcie a zľavy 1x
  🛒 Zľavové kódy 0x
  💵 Ušetrené 9x
  🚚 Doprava zdarma Áno

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Maxsport.sk už 9x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Maxsport.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.

Informácie o eshope Maxsport.sk

Hodnotenie:  4.5 (6x)
Kontakt: Max Sport s.r.o.
Mlynské Luhy 76/A
821 05 Bratislava
Platobné
metódy:
Platobná karta Na dobierku Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom Slovenská pošta