Loora.eu zľavové kódy, kupóny a zľavy platné dňa 18.05.2024

Pre eshop Loora.eu máme v ponuke 1x overené zľavy a akcie, 0x zľavový kód. Loora.eu neponúka dopravu zdarma. Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Loora.eu už 20x.
Kuponovnik.sk garancia pravosti kódov a zľiav
Garancia pravosti: Ručné overovanie kódov a zľiav
Kódy a zľavy získavame priamo od eshopov, z newslettrov a od affiliate sietí s ktorými spolupracujeme. Kódy a zľavy pre vás denne ručne kontroluje a aktualizuje naša spolupracovníčka Lucia Jurigová. V prípade, že nájdete neplatný kód alebo zľavu, dajte nám vedieť cez kontaktný formulár. Ďakujeme.
Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite tovar alebo službu, obdržíme za sprostredkovanie províziu (viac informácií).
Ponuky od Loora.eu
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Loora.eu na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Informácie o eshope Loora.eu

 • Hodnotenie:  5 (9x)

Najobľúbenejšie obchody

Top obchody v kategórii: Dom a nábytok

O obchode Loora.eu

 • Loora – kreatívny materiál, handmade výrobky, kreatívne nápady a ešte oveľa viac... Navštívte e-shop Loora.eu a kreatívne nápady vám hneď zlepšia deň!

  Ak patríte ku kreatívnym ľuďom, ktorých baví vyrábať veci vlastnými rukami, rozhodne navštívte e-shop Loora.eu. Je to miesto plne inšpirácii a rôznych nápadov či návodov. Nájdete tu v podstate akýkoľvek kreatívny materiál na ručnú výrobu doplnkov, hračiek a mnoho iného. Nakupujte na tomto e-shope aj vy.

  O e-shope Loora.eu

  Loora.eu je pomerne mladým internetovým obchodom, ktorý vznikol len pred pár rokmi. Aj napriek tomu však stihol potešiť už stovky zákazníkov. Jeho cieľom je ponúknuť širokú škálu ručne vyrobených produktov, ktoré nenájdete nikde inde. Orientujte sa najmä na slovenský trh. Jeho zameranie je pomerne široké.

  Snáď najväčšou výhodou tohto internetového obchodu je fakt, že väčšina jeho produktov je skladom. To znamená, že na expedíciu nemusíte čakať niekoľko týždňov, ale len zopár dní. To, že je Loora.eu kvalitným e-shopom dokazuje aj spokojnosť zákazníkov. Mnohí sa sem veľmi radi vracajú.

  V prípade, že chcete ušetriť, klikajte na kategórie výpredaju, ktoré sú pravidelne aktualizované. Ušetriť môžete desiatky až stovky eur. Spoločnosť taktiež nestojí na jednom mieste. Myslí na budúcnosť a neustále napreduje. Svoju stránku zlepšuje, aby sa vám na nej dobre orientovalo a nákup bol skôr oddychom ako nutnosťou. Plus, netreba zabudnúť ani na hodnoty spoločnosti. Zákazníkom chce poskytovať vysokú kvalitu služieb, denné zľavy a ten najlepší zákaznícky servis.

  Produkty e-shopu Loora.eu

  V ponuke e-shopu je veľké množstvo produktov. Vyberať si môžete napríklad už hotové handmade výrobky na rozličné sviatky či bytové doplnky, oblečenie a množstvo ďalšieho. Ceny za produkty nie sú, na prekvapenie, príliš vysoké. Handmade výrobky sú často finančne náročné, no Loora sa snaží ich cenu znižovať. Sortiment si tak môžu dovoliť aj tí, ktorí sa snažia ušetriť.

  Každý produkt má po rozkliknutí niekoľko ilustračných fotografií, ktoré sa dajú priblížiť. Nechýba ani podrobný popis, výber variantu (ak je produkt vo viacerých variantoch), výber množstva a možnosť sledovať cenu. V prípade, že ste produkt kúpili, môžete naň napísať recenziu. Ak nad ním premýšľate, môžete ho zas porovnať s iným alebo uložiť do zoznamu želaní.

  Orientácia na webe

  Internetový obchod má všetky produkty prehľadne roztriedené do hlavných kategórií: nákup samotného materiálu na výrobu, hotové handmade výrobky, služby, nápady a návody, blog, novinky a akciové ponuky. Nechýbajú ani podkategórie a možnosti zobrazenia podľa ceny, názvu alebo obľúbenosti. Nákup je rýchly, rovnako ako dodanie objednávky. Doručenie balíčka prebieha spravidla už do dvoch pracovných dní.

  Služby e-shopu Loora.eu

  Internetový obchod Loora.eu je známy svojím kvalitným zákazníckym servisom. V prípade problémov s objednávkou, vrátením alebo reklamáciou ho môžete kontaktovať prostredníctvom e-mailu, telefónneho čísla alebo sociálnych sietí.

  Loora taktiež poskytuje zaujímavé kreatívne kurzy, ktoré si môžete objednať ako osobne, tak aj pre firmu alebo pre kolektív. Naučte sa vyrábať zaujímavé kúsky a podporte svoju kreativitu.

  Výrobky môžete bez udania dôvodu vrátiť až do 14 dní. V prípade, že by ste chceli s e-shopom zostať v kontakte a zaujímajú vás najnovšie kúsky v ponuke či akcie, prihláste sa na odber newsletteru.

Najčastejšie otázky Loora.eu

 • 🛍️ Ako použiť zľavový kód v eshope Loora.eu?

  1. Vyhľadajte zľavový kód Loora.eu na stránke Kuponovnik.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".
  2. V novom okne skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".
  3. Vyberte si tovar v eshope Loora.eu.
  4. Do položky "Využiť zľavový kód/Máte zľavový kupón?" vložte skopírovaný kód.
  5. Hotovo vaša zľava je uplatnená.

  🛍️ Ako využiť zľavu v eshope Loora.eu?

  Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Loora.eu na výhodný nákup v kategórii: Dom a nábytok.

  🛍️ Ponúka obchod Loora.eu dopravu zdarma?

  Loora.eu neponúka dopravu zdarma.

  🛍️ Aký tovar ponúka obchod Loora.eu?

  Obchod Loora.eu ponúka tovar v kategóriách: Dom a nábytok.

  🛍️ Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Loora.eu?

  Môžete využit platobné metódy: -

  🛍️ Akú dopravu môžem využit v obchode Loora.eu?

  Môžete využiť dopravu: -

  🛍️ Môžem nakúpiť v eshope Loora.eu aj v zahraničí?

  Nie, momentálne nemáme zľavy pre eshop Loora.eu v zahraničí.

  🛍️ Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Loora.eu?

  Na máj, 2024 pre obchod Loora.eu máme v ponuke 0x zľavový kód.

  🛍️ Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Loora.eu?

  Na máj, 2024 pre obchod Loora.eu máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  🛍️ Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Loora.eu?

  Akcia : Vybrané produkty v akcii

  🛍️ Aké má eshop Loora.eu zľavové kódy?

  Loora.eu nemá momentálne žiadne zľavové kódy.

  🛍️ Ako môžem kontaktovať eshop Loora.eu?

  Bohužial nemáme kontakt pre obchod Loora.eu.

  🛍️ Black Friday 2024 v obchode Loora.eu?

  Nie

  🛍️ Aké sú výhody obchodu Loora.eu?

  ✅ Akcie a zľavy 1
  🛒 Zľavové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Nie
  📅 Aktualizované Máj, 2024

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Loora.eu už 20x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Neplatné alebo vypršané kupóny a zľavové kódy Loora.eu

 • Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.