Kaiserkraft.sk zľavové kódy, kupóny a zľavy platné dňa 19.04.2024

Pre eshop Kaiserkraft.sk máme v ponuke 1x overené zľavy a akcie, 3x zľavový kód. Kaiserkraft.sk neponúka dopravu zdarma. Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Kaiserkraft.sk už 7x.
Kaiserkraft.sk
 • KÓD
  Zľava 12% na Kaiserkraft.sk
  Zľava 12% pri nákupe nad 250 €.
Platí do 30.06.2024
Použité 0x
Kaiserkraft.sk
 • KÓD
  Zľava 15% na Kaiserkraft.sk
  Zľava 15% pri nákupe nad 500 €.
Platí do 30.06.2024
Použité 0x
Kaiserkraft.sk
 • KÓD
  Zľava 20% na Kaiserkraft.sk
  Zľava 20% pri nákupe nad 1 000 €.
Platí do 30.06.2024
Použité 0x
Kuponovnik.sk garancia pravosti kódov a zľiav
Garancia pravosti: Ručné overovanie kódov a zľiav
Kódy a zľavy získavame priamo od eshopov, z newslettrov a od affiliate sietí s ktorými spolupracujeme. Kódy a zľavy pre vás denne ručne kontroluje a aktualizuje naša spolupracovníčka Lucia Jurigová. V prípade, že nájdete neplatný kód alebo zľavu, dajte nám vedieť cez kontaktný formulár. Ďakujeme.
Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite tovar alebo službu, obdržíme za sprostredkovanie províziu (viac informácií).
Ponuky od Kaiserkraft.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Kaiserkraft.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Informácie o eshope Kaiserkraft.sk

 • Hodnotenie:   0 (0x)
  Kontakt: KAISER+KRAFT s.r.o.
  Školská 3
  949 01- Nitra
  E-mail: service@kaiserkraft.sk
  Platobné
  metódy:
  Platobná karta
  Doprava: Kuriérom

Najobľúbenejšie obchody

Top obchody v kategórii: Dom a nábytok

O obchode Kaiserkraft.sk

 • Internetový obchod Kaiserkraft.sk má v ponuke všetko potrebné vybavenie pre sklady, kancelárie a prevádzky. Vyberajte si zo širokej ponuky za skvelé ceny ešte dnes.

  Zariaďovanie kancelárií, vybavovanie skladov a množstvo ďalších podobných úkonov je nielen časovo náročné, ale často aj komplikované. Namiesto toho, aby ste si celý proces sťažovali, jednoducho stavte na internetový obchod Kaiserkraft.sk, ktorý vám so všetkým pomôže. Okrem širokého portfólia sa môže pochváliť a príjemnými cenami a profesionálnym vybavením. Stavte na odborníkov a uistite sa, že získate tie najlepšie výsledky.

  O internetovom obchode

  Internetový obchod Kaiserkraft.sk patrí pod vedúcu európsku skupinu zásielkových obchodov, ktoré sa zameriavajú na vybavenie prevádzok, skladov a kancelárií. Skupina KAISER+KRAFT Europa GmbH zamestnáva viac ako 1000 zamestnancov, ktorí sa starajú o plnenie všetkých vašich požiadaviek a želaní. Nehovoriac o tom, že vám poskytujú overené riešenia na všetky problémy či komplikácie, excelentný servis, silné vlastné značky a záruku až do 15 rokov. Samozrejmosťou je montáž, zabezpečovanie opráv a pravidelná údržba zakúpených produktov.

  Internetový obchod dodáva svojim zákazníkom presne to, čo práve potrebujú. Spoľahlivosť a rýchlosť sú hlavnými vlastnosťami, ktorých sa spoločnosť už roky drží. Veľkým plusom je takisto fakt, že z jej katalógov a internetového obchodu si môžete vybrať viac ako 80 000 špičkových produktov pre prevádzku, prepravu, sklad, kanceláriu aj životné prostredie.

  Spoločnosť Kraiserkraft.sk je známa tým, že už vyše 15 rokov ponúka svojim zákazníkom tzv. eProcurement riešenia. To znamená, riešenia prispôsobené individuálnym potrebám a želaniam klientov s vysokým stupňom automatizácie. Presnejšie povedané, ide o elektronické katalógy, elektronické objednávky, elektronické faktúry aj elektronické avízo o dobropise.

  Istotu kvality vám dáva aj fakt, že spoločnosť Kaiser+Kraft bola založená v roku 1945. Počas desiatok rokov zlepšovala nielen svoje produkty, ale aj služby. Na Slovensko sa dostala v roku 2007, odkedy spríjemňuje život malým aj veľkým podnikom.

  Spoločnosť prevádzkujúca internetový obchod Kaiserkraft.sk zastáva individuálny prístup. Poskytuje vám tak 100 % profesionálny zákaznícky servis, na ktorý sa môžete kedykoľvek obrátiť. A to nielen prostredníctvom online chatu, ale aj e-mailu a telefónneho čísla. Ochotný tím poskladaný z tých najlepších profesionálov je pripravený kedykoľvek vám pomôcť a poradiť.

  Internetový obchod Kaiserkraft.sk má množstvo výhod a benefitov, ktoré vám spríjemňujú celé nakupovanie. K nim sa radí napríklad to, že predáva len prémiovú kvalitu, ktorú sám poctivo vyberá.

  Spoločnosť prevádzkujúca internetový obchod má množstvo skúseností, ktoré pretavuje do svojej praxe. Vďaka tomu si môžete byť istí, že v prípade akýchkoľvek problémov alebo potrieb je vám k dispozícii. Nehľadiac na to, čo nakupujete.

  Neustály vývoj za posledné roky spôsobil, že sa spoločnosť rozrástla na profesionálnu firmu 21. storočia. Okrem produktov sa zameriava aj na služby.

  Cieľom internetového obchodu je nielen zákazníka získať, ale predovšetkým ukázať, že jeho nárokom podriaďuje celé svoje fungovanie. Práve preto si môžete byť istí, že pri nákupe vám obchod vždy vyjde v ústrety. Stačí, aby ste ho so svojimi problémami alebo ťažkosťami kontaktovali prostredníctvom telefónneho čísla alebo e-mailu. Zákaznícky servis je poskladaný z tých najlepších odborníkov, ktorí vám veľmi radi poradia v prípade akýchkoľvek problémov. K dispozícií sú vám počas pracovných dní.

  Ponuka e-shopu Kaiserkraft.sk

  Internetový obchod Kaiserkraft.sk poskytuje širokú ponuku rôznych produktov a služieb, ktoré si obľúbia majitelia malých aj veľkých podnikov.

  Keďže je portfólio obchodu široké, je rozdelené do viacerých kategórií, aby ste si vybrali čo najrýchlejšie a najjednoduchšie. K hlavným kategóriám sa radia Preprava, Sklad, Životné prostredie, Prevádzka, Kancelária a Skladom v obchode.

  Následne nechýbajú menšie podkategórie. Napríklad, hlavná kategória Preprava sa delí na Systémy z hliníkových profilov, E-mobilita, Dopravná technika, Zdvíhacie zariadenia, Kolesá a kolieska, Balenie a expedícia, Prepravné zariadenia a vozíky, Zdviháky, Zabezpečenia nákladu a ďalšie. Prípadne kategória Životné prostredie sa delí na Systémy na likvidovanie odpadov, Manipulácia s nebezpečnými látkami, Čistenie a potreba sanity, a Manažment únikov.

  Vo všetkých podkategóriách si môžete ešte ponuku filtrovať podľa popularity, názvu alebo ceny. Máte tak istotu, že hľadanie je rýchle, intuitívne a jednoduché.

  Samozrejmosťou sú ilustračné fotografie, ktoré sa dajú priblížiť. Takýmto spôsobom dopredu viete, čo nakupujete. Nechýba podrobný popis, vlastnosti a informácia o dostupnosti.

  V prípade, že by ste si produktom neboli istí, využite recenzie a hodnotenia výrobkov. Vďaka nim zistíte, ako sú s nimi spokojní ostatní zákazníci a či sú skutočne tak dobré, ako tvrdí obchod.

  O priebehu objednávky a jej doručení ste pravidelne informovaní, a to e-mailami a SMS správami. Viete tak, kde sa balík nachádza a kedy približne dorazí k vám domov.

  Služby e-shopu Kaiserkraft.sk

  Internetový obchod patrí k veľmi obľúbeným na slovenskom aj zahraničnom trhu. Okrem kvalitných produktov poskytuje tiež profesionálne služby, ktoré sú určené pre každého, nehľadiac na to, či ste už nakúpili alebo len plánujete. Zákaznícky servis vám rád poradí s čímkoľvek, od výberu, nákupu, reklamácie až k vráteniu. Dobrou správou ale je, že s reklamáciou sa obchod takmer nestretá. Všetky produkty, ktoré má, sú vyrobené z tých najlepších materiálov charakteristických odolnosťou a nadčasovosťou.

  Zostaňte s internetovým obchodom v kontakte aj po tom, ako ho opustíte! Buďte medzi prvými, ktorí sa dozvedia o novinkách a akciách. Stačí, aby ste sa prihlásili na odber newslettera, ktorý vám do e-mailovej schránky príde niekoľkokrát do mesiaca. Ak by ste mali príliš veľa reklamných e-mailov, e-shop môžete sledovať aj na sociálnych sieťach. A to presnejšie na LinkedIn.

  Objednané produkty môžete zaplatiť platobnou kartou. Pri platbe kartou sa netreba ničoho báť. Internetový obchod má bezpečnostné brány, ktoré chránia vaše platobné údaje pred zneužitím tretími stranami. Doprava je možná kuriérom.

  Užívajte si kvalitné produkty a služby, ktoré vám poskytuje internetový obchod Kaiserkraft.sk a ušetrite desiatky eur.

Najčastejšie otázky Kaiserkraft.sk

 • 🛍️ Ako použiť zľavový kód v eshope Kaiserkraft.sk?

  1. Vyhľadajte zľavový kód Kaiserkraft.sk na stránke Kuponovnik.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".
  2. V novom okne skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".
  3. Vyberte si tovar v eshope Kaiserkraft.sk.
  4. Do položky "Využiť zľavový kód/Máte zľavový kupón?" vložte skopírovaný kód.
  5. Hotovo vaša zľava je uplatnená.

  🛍️ Ako využiť zľavu v eshope Kaiserkraft.sk?

  Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Kaiserkraft.sk na výhodný nákup v kategórii: Dom a nábytok, Elektronika.

  🛍️ Ponúka obchod Kaiserkraft.sk dopravu zdarma?

  Kaiserkraft.sk neponúka dopravu zdarma.

  🛍️ Aký tovar ponúka obchod Kaiserkraft.sk?

  Obchod Kaiserkraft.sk ponúka tovar v kategóriách: Dom a nábytok, Elektronika.

  🛍️ Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Kaiserkraft.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta

  🛍️ Akú dopravu môžem využit v obchode Kaiserkraft.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom

  🛍️ Môžem nakúpiť v eshope Kaiserkraft.sk aj v zahraničí?

  Áno, môžete nakúpiť v Česku: Kaiserkraft.cz a v Maďarsku: Kaiserkraft.hu

  🛍️ Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Kaiserkraft.sk?

  Na apríl, 2024 pre obchod Kaiserkraft.sk máme v ponuke 3x zľavový kód.

  🛍️ Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Kaiserkraft.sk?

  Na apríl, 2024 pre obchod Kaiserkraft.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  🛍️ Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Kaiserkraft.sk?

  Zľava 12% : Zľava 12% pri nákupe nad 250 €.
  Zľava 15% : Zľava 15% pri nákupe nad 500 €.
  Zľava 20% : Zľava 20% pri nákupe nad 1 000 €.

  🛍️ Aké má eshop Kaiserkraft.sk zľavové kódy?

  Kaiserkraft.sk má tieto zľavové kódy: K******B, K******D, K******A.

  🛍️ Ako môžem kontaktovať eshop Kaiserkraft.sk?

  Obchod Kaiserkraft.sk môžete kontaktovať telefonicky na čísle: 037 – 65 23 633 alebo emailom: service@kaiserkraft.sk.

  🛍️ Black Friday 2024 v obchode Kaiserkraft.sk?

  Nie

  🛍️ Aké sú výhody obchodu Kaiserkraft.sk?

  ✅ Akcie a zľavy 1
  🛒 Zľavové kódy 3
  🚚 Doprava zdarma Nie
  📅 Aktualizované Apríl, 2024

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Kaiserkraft.sk už 7x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Galéria zľavových kódov Kaiserkraft.sk

Neplatné alebo vypršané kupóny a zľavové kódy Kaiserkraft.sk

 • Kupóny
  Zľava 12%: Zľava 12% pri nákupe nad 250 €.
  Zľava 15%: Zľava 15% pri nákupe nad 500 €.
  Zľava 20%: Zľava 20% pri nákupe nad 1 000 €.
  Zľava 12%: Pri nákupe nad 400 EUR zľava 12%.
  Zľava 15%: Pri nákupe nad 600 EUR zľava 15%.
  Zľava 20%: Pri nákupe nad 1000 EUR zľava 20%.