iSaprio.sk - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 1x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 6x | Doprava zdarma: Áno
iSaprio.sk
Platnosť do : 31/03/2023
Použité : 0x
Ponuky od iSaprio.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu iSaprio.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

iSaprio.sk - Recenzia

 • Potrebujete nový kryt alebo puzdro na mobil? Internetový obchod iSaprio.sk je pre vás ako stvorený!

  Kryty a púzdra na mobilné telefóny dnes nespĺňajú len ochrannú funkciu. Často sa využívajú ako estetický doplnok, ktorý vie každý mobil skvelo doplniť a upraviť. Ak hľadáte nejaký nový aj vy, mali by ste staviť na internetový obchod iSaprio.sk. Ten sa zaoberá práve predajom zaujímavých a veľmi pekných estetických krytov.

  O e-shope

  iSaprio.sk je slovenský internetový obchod, ktorý prevádzkuje česká firma s rovnomenným názvom. Spoločnosť zatiaľ funguje len zopár rokov, no aj napriek tomu si stihla vybudovať stabilné miesto na trhu a potešiť veľké množstvo zákazníkov. Hlavným zameraním sú kryty na mobily rôznych značiek, no na e-shope nájdete aj možnosť vlastnej výroby puzdra.

  Nakupovanie na iSaprio.sk je nielen jednoduché, ale aj pohodlné a bezpečné. Maximálnu bezpečnosť platby vám zaručujú platobné brány a bezpečnostné certifikáty. Samozrejmosťou je aj profesionálny zákaznícky servis k dispozícii počas bežných pracovných dní. A ďalšou výhodou je vrátenie tovaru do 14 dní s možnosťou okamžitého zaslania späť bez udania dôvodu.

  iSaprio.sk nie je teda iba obyčajný obchod s krytmi a puzdrami pre mobily a tablety, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Ide o obrovský online e-shop umožňujúci ochrániť si svoju elektroniku tým najlepším spôsobom.

  Orientácia na e-shope

  Internetový obchod iSaprio.sk je veľmi zaujímavý. Jednoducho sa vám na ňom orientuje, vďaka čomu je celý nákup rýchly. Na hlavnej stránke nájdete jeden veľký obrázok s ponukou štýlových puzdier na mobil. Keď sa presuniete nižšie, objaví sa vám možnosť vytvoriť si vlastný dizajn svojho krytu. Vymýšľajte a tvorte svoje vlastné kúsky!

  Nakupovať však môžete aj podľa hlavných kategórií. Tie sa delia na puzdro na mobil, púzdro na tablet, kryt s vlastnou potlačou a príslušenstvo. Každá kategória má aj určité podkategórie a filtre. Nakupovanie je jednoduchšie a rýchlejšie.

  Produkty

  Internetový obchod poskytuje originálne a štýlové kryty. Vyberte si aj vy niektorý z hotových dizajnov alebo si vytvorte svoj vlastný. Ak vás náhodou nebaví zdĺhavé čakanie, nemusíte sa báť. Kryty s vlastnou potlačou máte už do 2 - 3 dní.

  V prípade, že by ste stavili na už hotové kryty, vyberať si môžete z ponuky pre značky ako Apple, Samsung, Xiaomi, Acer, Google, BlackBerry, HTC, Huawei, Lenovo, LG, Nokia, Sony, Vodafone a množstvo ďalších. A síce sa e-shop zameriava skôr na kryty pre mobily, nájdete tu aj ponuku krytov pre tablety.

  V prípade krytov na tablety sa však stretnete s obmedzenejšou ponukou. iSaprio.sk vám umožňuje kúpiť si len obaly na tablety značky Apple.

  Každý produkt má však podrobný popis, rozmery a všetky dôležité špecifikácie. Nechýbajú mu ani ilustračné fotografie, ktoré si môžete priblížiť, aby ste dopredu vedeli, čo nakupujete. Keď na stránke prejdete nižšie, nájdete tu súvisiace produkty.

  Služby

  Samozrejmosťou internetového obchodu iSaprio.sk sú kvalitné služby. K nim sa radí zákaznícky servis, ktorý viete kontaktovať prostredníctvom telefónneho čísla, e-mailu alebo sociálnych sietí. Odpoveď dostanete obratom a o váš problém je tak rýchlo a vždy postarané. Nehovoriac o tom, že zákaznícky servis je veľmi príjemný a rád vám pomôže pri každom jednom probléme.

  V prípade, že by ste chceli s internetovým obchodom zostať v kontakte, začnite ho sledovať na sociálnych sieťach ako Facebook a Instagram. Tam je pomerne aktívny a pravidelne prináša zaujímavé príspevky.

iSaprio.sk - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón iSaprio.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v eshope iSaprio.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

iSaprio.sk - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite iSaprio.sk na výhodný nákup v kategórii: Mobil.

iSaprio.sk - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod iSaprio.sk dopravu zdarma?

  iSaprio.sk ponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod iSaprio.sk?

  Obchod iSaprio.sk ponúka tovar v kategóriách: Mobil.

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode iSaprio.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Na dobierku, Hotovosť, Prevodom na účet.

  Akú dopravu môžem využit v obchode iSaprio.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom, Slovenská pošta, Zásielkovňa.

  Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod iSaprio.sk?

  Na Január, 2023 pre obchod iSaprio.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod iSaprio.sk?

  Na Január, 2023 pre obchod iSaprio.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod iSaprio.sk?

  Doprava zdarma : Doprava zdarma pri nákupe nad 40 €.

  Black Friday 2023 v obchode iSaprio.sk?

  Nie

  Štatistiky obchodu iSaprio.sk
  ✅ Akcie a zľavy 1x
  🛒 Zľavové kódy 0x
  💵 Ušetrené 6x
  🚚 Doprava zdarma Áno

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope iSaprio.sk už 6x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

iSaprio.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Doprava zdarma : Doprava zdarma pri nákupe nad 40 €.

Informácie o eshope iSaprio.sk

Hodnotenie:  5 (9x)
Kontakt: Nomia Pro s.r.o.
Jiří Kopecký
Zádvoří 153
679 63 Velké Opatovice
Platobné
metódy:
Na dobierku Hotovosť Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom Slovenská pošta Zásielkovňa