ilieky.com - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 1x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 2x | Doprava zdarma: Áno
ilieky.com
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 2x
Ponuky od ilieky.com
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu ilieky.com na Váš email

O obchode ilieky.com

 • iLieky.com je internetová lekáreň, ktorá má širokú ponuku rôznych doplnkov stravy a liekov. Nakupujte všetko z pohodlia domova za skvelé ceny.

  Nakupovanie liekov a doplnkov stravy cez internet je dnes oveľa jednoduchšie, ako to bolo v minulosti. Väčšina klasických kamenných lekární má v súčasnosti aj online pobočky, v ktorých nájdete ešte širšiu ponuku ako v klasických predajniach. Nakupovať tu môžete nielen výživové doplnky, ale tiež lieky na predpis. Ak chcete ušetriť a nakupovať bez toho, aby ste vyšli z domu, klikajte na internetovú lekáreň iLieky.com, ktorá je na slovenskom trhu veľmi obľúbená.

  O internetovej lekárni

  Internetová lekáreň iLieky.com je prevádzkovaná lekárňou Sv. Tadeáša s. r. o. so sídlom v Pezinku. Nejde tak o žiadnu novú spoločnosť, ktorá by nebola na slovenskom trhu dostatočne známa. Práve naopak. Zakladatelia majú dostatok skúseností nielen s predajom, ale aj so samotnými liekmi a doplnkami stravy. Ak by ste si náhodou nevedeli vybrať, stačí ich kontaktovať prostredníctvom e-mailu alebo telefónneho čísla. Odpoveď dostanete obratom.

  Spoločnosť prevádzkuje lekáreň už od roku 2006. Za viac ako 15 rokov si stihla vybudovať spokojnú klientelu, ktorá sa pravidelne vracia a nakupuje lieky za tie najlepšie ceny a z pohodlia domova. Nákupom na iLieky.com ušetríte nielen peniaze, ale aj čas, pretože pre svoj predpis nemusíte ísť do jednej z kamenných pobočiek.

  Dlhoročné skúsenosti sa pretavujú nielen do samotného predaja, ale tiež do individuálneho a profesionálneho prístupu. Počas podnikania sa spoločnosť rozrástla o ďalšie lekárne v Pezinku, Modre, Bratislave a Báhoni. Okrem lekární prevádzkuje aj výdajňu zdravotníckych pomôcok v Pezinku a dve medicínske centrá. Tie sa taktiež nachádzajú v Pezinku.

  Internetová lekáreň iLieky.com je odborníkom na oblasť zdravia. Už dlhé roky sa totižto venuje a špecializuje na predaj liekov a doplnkov výživy. V sortimente nájdete napríklad výrobky na boj proti bolesti a zápalu, vitamíny, minerály a enzýmy, produkty na zlepšenie trávenia a metabolizmu, kozmetiku, dentálnu hygienu či pomôcky pre mamy a deti.

  Dôvodom vysokej popularity a obľuby lekárne sú, okrem iného, kvalitné služby, na ktorých si zakladá. Vie, že zákazníkovi je potrebné venovať sa od začiatku, kedy klikne na e-shop, až po koniec, keď odchádza s nákupom, prípadne keď sa vráti kvôli reklamácii alebo oprave. A v prípade výberu a nákupu liekov toto tvrdenie platí dvojnásobne. Práve preto sa môžete spoľahnúť, že celý proces vám uľahčia praktické rady od odborníkov zo zákazníckeho servisu.

  Obľuba internetového obchodu však nie je len z dôvodu skvelých služieb, ale aj vysokej kvality, ktorú vám garantuje pri každom jednom výrobku. Všetky lieky sú niekoľkokrát kontrolované. Pochádzajú tiež od overených dodávateľov, ktorí sú zárukou tých najlepších zložiek.

  Lekáreň iLieky.com poskytuje svojim zákazníkom špičkový servis. Kúpou výrobku nič nekončí. Práve naopak. Ak by sa vám niečo nezdalo alebo by vám nevyhovovalo, stačí zákaznícky servis kontaktovať prostredníctvom e-mailu alebo telefónneho čísla. Odpoveď získate obratom.

  iLieky.com sa snaží poskynúť zákazníkom široký sortiment, aby vyšla v ústrety úplne každému, nehľadiac na vek, zdravie či zdravotné problémy. Počas nakupovania si vyberáte z desiatok produktov od množstva známych aj menej známych značiek.

  Ponuka

  iLieky.com je internetová lekáreň, ktorá má vo svojej ponuke overené a kvalitné lieky a doplnky stravy. Nakupovať tak môžete produkty pre mamy a deti, vitamíny, minerály a enzýmy, kozmetiku, dentálnu hygienu, zdravotnícke pomôcky, veterinárne produkty, prírodné výrobky a množstvo ďalšieho. Keďže je ponuka široká, rozdelená je do niekoľkých hlavných kategórií, ktoré sa ďalej delia na menšie podkategórie s filtrami a možnosťami zobrazenia podľa obľúbenosti alebo ceny.

  Napríklad, kategória Trávenie a Metabolizmus sa delí na podkategórie ako Probiotiká, Tráviace ťažkosti, Chudnutie, detox a antiparazitiká, Potravinové intolerancie, Cukrovka a umelé sladidlá, Pálenie záhy a reflux, Žalúdok a pankreas, Pečeň a žlčník, Vhodné pre deti a Bezlepkové a dietetické potraviny. Kategória Kozmetika sa zas delí na Pleťovú, Dekoratívnu, Telovú, Vlasovú, Slnečnú, Pre Mužov, Pre deti, Prírodnú a vegánsku kozmetika.

  Produkty majú niekoľko ilustračných fotografií, ktoré sa dajú priblížiť. Takýmto spôsobom dopredu viete, čo nakupujete. Nechýba výber z viacerých farebných variantov (ak má produkt viac variantov), podrobný popis, vlastnosti, diskusia a informácia o dostupnosti.

  Služby

  Základom internetovej lekárne iLieky.com sú kvalitné služby, ktoré poskytuje úplne každému zákazníkovi. K nim sa radí zákaznícky servis, ktorý je poskladaný z odborníkov ako na predaj, tak aj na oblasť zdravia a liekov. Vďaka tomu si môžete byť istí, že v prípade akýchkoľvek otázok ich môžete kontaktovať prostredníctvom telefónneho čísla alebo e-mailu. Servis je pre vás online každý pracovný deň. Odpoveď tak získate obratom.

  Ak chcete byť s internetovým obchodom v neustálom kontakte a to aj po tom, ako ho opustíte, prihláste sa na odber newslettera, ktorý vám do e-mailovej schránky príde niekoľkokrát do mesiaca. Informovať vás bude o najnovších akciách, ponukách a zľavách. A v prípade, že by ste mali príliš veľa reklamných e-mailov, môžete obchod sledovať aj na sociálnych sieťach, ako Facebook a Instagram.

  Za svoju objednávku môžete platiť platobnou kartou a na dobierku. V prípade prevodu na účet alebo platby kartou sa nemusíte báť zneužitých údajov tretími stranami, pretože e-shop je vybavený platobnými bránami, ktoré chránia vaše citlivé údaje. Doprava je možná kuriérom.

  Vyberajte si zo širokej ponuky kvalitných doplnkov výživy a liekov na iLieky.com a ušetrite desiatky eur ešte dnes.

  Prejsť do obchodu ilieky.com

ilieky.com - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón ilieky.com a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v obchode ilieky.com a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

ilieky.com - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite ilieky.com na výhodný nákup v kategórii: Zdravie.

ilieky.com - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod ilieky.com dopravu zdarma?

  ilieky.com ponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod ilieky.com?

  Obchod ilieky.com ponúka tovar v kategóriách: Zdravie.

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode ilieky.com?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Na dobierku.

  Akú dopravu môžem využit v obchode ilieky.com?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom.

  Koľko je aktuálnych zľavových kupónov pre obchod ilieky.com?

  Na Október, 2022 pre obchod ilieky.com máme v ponuke 0x zľavový kupón.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod ilieky.com?

  Na Október, 2022 pre obchod ilieky.com máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod ilieky.com?

  Doprava zdarma : Doprava zdarma pri nákupe nad 29 €

  Štatistiky obchodu ilieky.com
  ✅ Akcie a zľavy 1x
  🛒 Zľavové kódy 0x
  💵 Ušetrené 2x
  🚚 Doprava zdarma Áno

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode ilieky.com už 2x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Top obchody v kategórii: Zdravie

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Zdravie

Pekneruska.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 108x
Arfacemask.com
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 6x
Vitaminyprezdravie.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 60x
Konope.co
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 49x
eTabletka.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 33x
eTabletka.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 31x
eTabletka.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 30x
eTabletka.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 21x

ilieky.com - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.

Hodnotenie obchodu ilieky.com


  (4.5 z 5)


Počet hodnotení: 6


Prejsť do obchodu ilieky.com
Kontakt: Lekáreň sv. Tadeáša, s.r.o.
Holubyho 41
90201 Pezinok
Telefón: 0948 633 266
Platobné metódy: Platobná karta Na dobierku
Doprava: Kuriérom