iliek.sk zľavové kódy, kupóny a zľavy

Akcie a zľavy: 1x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 5x | Doprava zdarma: Áno
Ponuky od iliek.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu iliek.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Všetky kupóny iliek.sk platné dňa 04.10.2023

 • Kupóny Typ Platnosť
  Doprava zdarma: Doprava zdarma pri nákupe nad 49 €. Zľava Neobmedzená

Informácie o eshope iliek.sk

 • Hodnotenie:  4.5 (6x)
  Kontakt: Lekáreň sv. Tadeáša, s.r.o.
  Holubyho 41
  90201 Pezinok
  Telefón: 0948 633 266
  E-mail: info@ilieky.com
  Platobné
  metódy:
  Platobná karta Na dobierku
  Doprava: Kuriérom

Najobľúbenejšie obchody

Top obchody v kategórii: Zdravie

Recenzia obchodu iliek.sk

 • Vyberte si lieky a výživové doplnky z pohodlia vášho domova z ponuky iliek.sk. Overená online lekáreň. Odborné lekárenské služby. Rýchle doručenie.

  Nakupovanie liekov a doplnkov stravy cez internet je dnes oveľa jednoduchšie, ako to bolo v minulosti. Väčšina klasických kamenných lekární má v súčasnosti aj online pobočky, v ktorých nájdete ešte širšiu ponuku ako v klasických predajniach. Nakupovať tu môžete nielen výživové doplnky, ale tiež lieky na predpis. Ak chcete ušetriť a nakupovať bez toho, aby ste vyšli z domu, klikajte na internetovú lekáreň iliek.sk, ktorá je na slovenskom trhu veľmi obľúbená.

  O internetovej lekárni iliek.sk

  Internetová lekáreň iliek.sk je prevádzkovaná lekárňou Sv. Tadeáša s. r. o. so sídlom v Pezinku. Nejde tak o žiadnu novú spoločnosť, ktorá by nebola na slovenskom trhu dostatočne známa. Práve naopak. Zakladatelia majú dostatok skúseností nielen s predajom, ale aj so samotnými liekmi a doplnkami stravy. Ak by ste si náhodou nevedeli vybrať, stačí ich kontaktovať prostredníctvom e-mailu alebo telefónneho čísla. Odpoveď dostanete obratom.

  Spoločnosť prevádzkuje lekáreň už od roku 2006. Za viac ako 15 rokov si stihla vybudovať spokojnú klientelu, ktorá sa pravidelne vracia a nakupuje lieky za tie najlepšie ceny a z pohodlia domova. Nákupom na iliek.sk ušetríte nielen peniaze, ale aj čas, pretože pre svoj predpis nemusíte ísť do jednej z kamenných pobočiek.

  Dlhoročné skúsenosti sa pretavujú nielen do samotného predaja, ale tiež do individuálneho a profesionálneho prístupu. Počas podnikania sa spoločnosť rozrástla o ďalšie lekárne v Pezinku, Modre, Bratislave a Báhoni. Okrem lekární prevádzkuje aj výdajňu zdravotníckych pomôcok v Pezinku a dve medicínske centrá. Tie sa taktiež nachádzajú v Pezinku.

  Internetová lekáreň iliek.sk je odborníkom na oblasť zdravia. Už dlhé roky sa totižto venuje a špecializuje na predaj liekov a doplnkov výživy. V sortimente nájdete napríklad výrobky na boj proti bolesti a zápalu, vitamíny, minerály a enzýmy, produkty na zlepšenie trávenia a metabolizmu, kozmetiku, dentálnu hygienu či pomôcky pre mamy a deti.

  Dôvodom vysokej popularity a obľuby lekárne sú, okrem iného, kvalitné služby, na ktorých si zakladá. Vie, že zákazníkovi je potrebné venovať sa od začiatku, kedy klikne na e-shop, až po koniec, keď odchádza s nákupom, prípadne keď sa vráti kvôli reklamácii alebo oprave. A v prípade výberu a nákupu liekov toto tvrdenie platí dvojnásobne. Práve preto sa môžete spoľahnúť, že celý proces vám uľahčia praktické rady od odborníkov zo zákazníckeho servisu.

  Obľuba internetového obchodu však nie je len z dôvodu skvelých služieb, ale aj vysokej kvality, ktorú vám garantuje pri každom jednom výrobku. Všetky lieky sú niekoľkokrát kontrolované. Pochádzajú tiež od overených dodávateľov, ktorí sú zárukou tých najlepších zložiek.

  Lekáreň iliek.sk poskytuje svojim zákazníkom špičkový servis. Kúpou výrobku nič nekončí. Práve naopak. Ak by sa vám niečo nezdalo alebo by vám nevyhovovalo, stačí zákaznícky servis kontaktovať prostredníctvom e-mailu alebo telefónneho čísla. Odpoveď získate obratom.

  iliek.sk sa snaží poskynúť zákazníkom široký sortiment, aby vyšla v ústrety úplne každému, nehľadiac na vek, zdravie či zdravotné problémy. Počas nakupovania si vyberáte z desiatok produktov od množstva známych aj menej známych značiek.

  Ponuka lekárne iliek.sk

  iliek.sk je internetová lekáreň, ktorá má vo svojej ponuke overené a kvalitné lieky a doplnky stravy. Nakupovať tak môžete produkty pre mamy a deti, vitamíny, minerály a enzýmy, kozmetiku, dentálnu hygienu, zdravotnícke pomôcky, veterinárne produkty, prírodné výrobky a množstvo ďalšieho. Keďže je ponuka široká, rozdelená je do niekoľkých hlavných kategórií, ktoré sa ďalej delia na menšie podkategórie s filtrami a možnosťami zobrazenia podľa obľúbenosti alebo ceny.

  Napríklad, kategória Trávenie a Metabolizmus sa delí na podkategórie ako Probiotiká, Tráviace ťažkosti, Chudnutie, detox a antiparazitiká, Potravinové intolerancie, Cukrovka a umelé sladidlá, Pálenie záhy a reflux, Žalúdok a pankreas, Pečeň a žlčník, Vhodné pre deti a Bezlepkové a dietetické potraviny. Kategória Kozmetika sa zas delí na Pleťovú, Dekoratívnu, Telovú, Vlasovú, Slnečnú, Pre Mužov, Pre deti, Prírodnú a vegánsku kozmetika.

  Produkty majú niekoľko ilustračných fotografií, ktoré sa dajú priblížiť. Takýmto spôsobom dopredu viete, čo nakupujete. Nechýba výber z viacerých farebných variantov (ak má produkt viac variantov), podrobný popis, vlastnosti, diskusia a informácia o dostupnosti.

  Služby lekárne iliek.sk

  Základom internetovej lekárne iliek.sk sú kvalitné služby, ktoré poskytuje úplne každému zákazníkovi. K nim sa radí zákaznícky servis, ktorý je poskladaný z odborníkov ako na predaj, tak aj na oblasť zdravia a liekov. Vďaka tomu si môžete byť istí, že v prípade akýchkoľvek otázok ich môžete kontaktovať prostredníctvom telefónneho čísla alebo e-mailu. Servis je pre vás online každý pracovný deň. Odpoveď tak získate obratom.

  Ak chcete byť s internetovým obchodom v neustálom kontakte a to aj po tom, ako ho opustíte, prihláste sa na odber newslettera, ktorý vám do e-mailovej schránky príde niekoľkokrát do mesiaca. Informovať vás bude o najnovších akciách, ponukách a zľavách. A v prípade, že by ste mali príliš veľa reklamných e-mailov, môžete obchod sledovať aj na sociálnych sieťach, ako Facebook a Instagram.

  Za svoju objednávku môžete platiť platobnou kartou a na dobierku. V prípade prevodu na účet alebo platby kartou sa nemusíte báť zneužitých údajov tretími stranami, pretože e-shop je vybavený platobnými bránami, ktoré chránia vaše citlivé údaje. Doprava je možná kuriérom.

  Vyberajte si zo širokej ponuky kvalitných doplnkov výživy a liekov na iliek.sk a ušetrite desiatky eur ešte dnes.

Najčastejšie otázky iliek.sk

 • 🛍️ Ako použiť zľavový kód v eshope iliek.sk?

  1. Vyhľadajte zľavový kód iliek.sk na stránke Kuponovnik.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".
  2. V novom okne skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".
  3. Vyberte si tovar v eshope iliek.sk.
  4. Do položky "Využiť zľavový kód/Máte zľavový kupón?" vložte skopírovaný kód.
  5. Hotovo vaša zľava je uplatnená.

  🛍️ Ako využiť zľavu v eshope iliek.sk?

  Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite iliek.sk na výhodný nákup v kategórii: Zdravie.

  🛍️ Ponúka obchod iliek.sk dopravu zdarma?

  iliek.sk ponúka dopravu zdarma. Doprava zdarma pri nákupe nad 49 €.

  🛍️ Aký tovar ponúka obchod iliek.sk?

  Obchod iliek.sk ponúka tovar v kategóriách: Zdravie.

  🛍️ Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode iliek.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Na dobierku

  🛍️ Akú dopravu môžem využit v obchode iliek.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom

  🛍️ Môžem nakúpiť v eshope iliek.sk aj v zahraničí?

  Nie, momentálne nemáme zľavy pre eshop iliek.sk v zahraničí.

  🛍️ Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod iliek.sk?

  Na október, 2023 pre obchod iliek.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  🛍️ Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod iliek.sk?

  Na október, 2023 pre obchod iliek.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  🛍️ Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod iliek.sk?

  Doprava zdarma : Doprava zdarma pri nákupe nad 49 €.

  🛍️ Aké má eshop iliek.sk zľavové kódy?

  iliek.sk nemá momentálne žiadne zľavové kódy.

  🛍️ Ako môžem kontaktovať eshop iliek.sk?

  Obchod iliek.sk môžete kontaktovať telefonicky na čísle: 0948 633 266 alebo emailom: info@ilieky.com.

  🛍️ Black Friday 2023 v obchode iliek.sk?

  Nie

  🛍️ Aké sú výhody obchodu iliek.sk?

  ✅ Akcie a zľavy 1
  🛒 Zľavové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Áno (49 €)
  📅 Aktualizované Október, 2023

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope iliek.sk už 5x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Neplatné alebo vypršané kupóny a zľavové kódy iliek.sk

 • Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.