Homa.sk - Kupóny a Zľavové Kódy

Akcie a zľavy: 2 | Zľavové kupóny: 0 | Ušetrené: 7x
 • O obchode Homa.sk:

  Homa.sk je internetový obchod, ktorý má v ponuke bytový textil, doplnky do domácnosti, kozmetiku, textil omnoho viac. Prečo nakupovať v obchode Homa.sk ?

Homa.sk - Najnovšie Kupóny a Zľavové kódy (Júl 2020)

Homa.sk
 • Doprava zdarma
  Pri objednávke, ktorá presiahne sumu 40,- € je zákazníkovi ponúknutá... Viac o zľave Pri objednávke, ktorá presiahne sumu 40,- € je zákazníkovi ponúknutá doprava ZDARMA Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Homa.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Dom a Nábytok Použité : 5x
Homa.sk
 • Výpredaj
  Výpredaj na vybrané produkty v akcii Výpredaj na vybrané produkty v akcii Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Homa.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Dom a Nábytok Použité : 2x
Ponuky od Homa.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu Homa.sk na Váš email

Top obchody v kategórii: Dom a Nábytok

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Dom a Nábytok

Svetla.sk
 • IBA U NÁS!
  Doprava zdarma
  Doprava zadarmo nad 20 € na území Slovenska a zľavy až do 60% pokračujú Doprava zadarmo nad 20 € na území Slovenska a zľavy až do 60% pokračujú Skryť text
Platnosť do : 16/07/2020
Obchod : Svetla.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Dom a Nábytok Použité : 0x
Topshop.sk
 • Zľava 2%
  Nakúpte jedinečné výrobky pre lepší život, uľahčenie chodu domácnosti a... Viac o zľave Nakúpte jedinečné výrobky pre lepší život, uľahčenie chodu domácnosti a starostlivosť o svoje zdravie a vzhľad teraz v zľave 2% na celý nákup Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Topshop.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Dom a Nábytok Použité : 649x
I-Living.sk
 • Zľava 20%
  Zľava 20% platí na nákup v eshope I-living.sk keď zadáte zľavový kód v... Viac o zľave Zľava 20% platí na nákup v eshope I-living.sk keď zadáte zľavový kód v nákupnom košíku. Zľava neplatí na postele, matrace, rošty a tovar v akcii 1+1. Využite zľavové kupóny I-Living a bytové doplnky nakúpite lacnejšie. Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : I-Living.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Dom a Nábytok Použité : 289x
Market24.sk
 • Zľava -2%
  Zľavu 2% na celý nákup získate po zadaní zľavového kódu na market24.sk Zľavu 2% na celý nákup získate po zadaní zľavového kódu na market24.sk Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Market24.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Dom a Nábytok Použité : 145x
Dormeo.sk
 • Zľava 2%
  Produkty Dormeo pomáhajú miliónom ľudí k lepšiemu a kvalitnejšiemu... Viac o zľave Produkty Dormeo pomáhajú miliónom ľudí k lepšiemu a kvalitnejšiemu spánku a nájdete ich vo viac ako 30 krajinách sveta. Nakupujte s kupónom teraz v zľave 2% z celého nákupu Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Dormeo.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Dom a Nábytok Použité : 103x

O obchode Homa.sk

 • Homa.sk je internetový obchod, ktorý má v ponuke bytový textil, doplnky do domácnosti, kozmetiku, textil omnoho viac.

  Bytový textil a doplnky sú veľmi dôležité. Tvarujú našu domácnosť a dávajú jej určitý tvar. Celý dizajn miestnosti alebo celkovo interiéru nie je závislý len od toho, aký nábytok do neho dáte, ale taktiež, aké doplnky vyberiete. Práve preto by ste ich mali vyberať premyslene a s dôrazom na dizajn celej miestnosti. Ak premýšľate, kde takéto niečo kúpiť, máme pre vás skvelý e-shop. Je ním obchod Homa.sk

  O e-shope

  Spoločnosť Homa bola založená v roku 2008. Jej pôvodná špecializácia bola veľkoobchod v oblasti bytového textilu a výrbkov pre domácnosť. Neskôr sa však prirodzeným vývojom dostala ďalej a začala predávať bytový textil a doplnky aj maloobchodným spôsobom. Produkty, ktoré v ponuke nájdete, sú prevažne jedinečné a nájdete ich len na tomto e-shope. Dôvodom je to, že pochádzajú z vlastnej produkcie a Homa.sk má vlastnú značku.

  Vlastná značka Homa.sk má názov HOD - Home of dreams. Ide o ochrannú známku, ktorá je registrovaná na príslušných orgánoch. Sú to výrobky, ktoré spoločnosť sama vyrába. Má preto dosah na ich výrobu, vývoj a vie tak promtne reagovať na požiadavky trhu. Nehovoriac o tom, že spoločnosť sa snaží vyrábať výrobky, ktoré spĺňajú módne trendy v oblasti bytového textilu alebo v oblasti bytových doplnkov.

  Orientácia na e-shope

  Internetový obchod je prehľadný a jednoducho sa na ňom orientuje. Na hlavnej stránke sa nachádza hlavný posuvný panel, v ktorom nájdete najnovšie výrobky alebo zľavy. Následne nad ním nájdete jednotlivé kategórie, ktoré sa delia na menšie podkategórie. Každá z kategórií poskytuje niekoľko filtrov, aby sa vám nakupovalo omnoho jednoduchšie a rýchlejšie.

  Nad panelom s kategóriami nájdete vyhľadávací panel, vďaka ktorému môžete výrobky hľadať podľa názvu. Na hlavnej stránke taktiež nechýba kategória s novinkami v ponuke, akcia na tento mesiac či dokonca najnovšie články na blogu.

  Každý produkt má niekoľko ilustračných fotografií. Tie si môžete priblížiť, aby ste ich videli čo najlepšie.

  Nechýbajú základné informácie ako napríklad výška, šírka alebo materiál. Ak by ste si náhodou neboli istí výberom, pozrite si Tabuľku veľkostí, ktorá sa nachádza na samom vrchu v ľavej časti stránky. Tabuľka vám môže pri nákupe veľmi jednoducho pomôcť.

  Služby

  Internetový obchod Homa.sk poskytuje kvalitný zákaznícky servis, vďaka ktorému dostanete odpovede na úplne každý problém, ktorý budete mať. Kontaktovať ho môžete prostredníctvom e-mailu alebo telefónneho čísla. Poprípade ho kontaktujte prostredníctvom Facebooku.

  Ak by ste chceli o novinkách vedieť medzi prvými, internetový obchod by ste mali sledovať na sociálnych sieťach ako Facebook. Nechýba ani možnosť prihlásenia sa na odber newslettera. Ten príde do vašej e-mailovej schránky niekoľkokrát do mesiaca a bude vás informovať o novinkách a zľavách.

  Neviete, ako sa starať o jednotlivé výrobky, ktoré ste si práve na e-shope Homa.sk kúpili? Jednoducho na internetovom obchode nájdite sekciu "Starostlivosť o výrobky", kde nájdete podrobné informácie, ako sa o jednotlivé materiály máte starať.

  Chcete si dať pauzu medzi nakupovaním alebo sa niečo nové dozvedieť? Prečítajte si blog! Na tom e-shop uverejňuje pravidelne nové články z oblasti interiérového dizajnu. Nechýbajú ani rôzne zaujímavosti a dôležité informácie.

  Nakupovanie je jednoduché aj vďaka širokým možnostiam platby. Na výber máte platobnú kartu, dobierku alebo prevod na účet. Doprava je zas možná kuriérom alebo Slovenskou poštou. Každý si pri objednávaní príde na svoje.

  Prejsť do obchodu Homa.sk

Homa.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.

Hodnotenie obchodu Homa.sk


  (0 z 5)


Počet hodnotení: 0


Prejsť do obchodu Homa.sk
Kontakt: EURO STAR s.r.o.
Tomanova 10064/76
83107 Bratislava
Telefón: +421 918 301777
E-mail: homa@homa.sk
Platobné metódy: Platobná karta Na dobierku Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom Slovenská pošta

Vyhľadajte zľavový kupón Homa.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

Vyberte si tovar v obchode Homa.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Homa.sk na výhodný nákup v kategórii: Dom a Nábytok.

Na Júl 2020 pre obchod Homa.sk máme v ponuke 0x zľavový kupón a 2x akciu a zľavu.

Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode Homa.sk už 7x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Šetrite s väčším komfortom. Vyskúšajte naše rozšírenie pre Váš webový prehliadač.

Inštalovať rozšírenie