Homa.sk - Kup├│ny a Z─żavov├ę K├│dy

Akcie a z─żavy: 2x | Z─żavov├ę kup├│ny: 0x | U┼íetren├ę: 28x | Doprava zdarma: ├üno
 • O obchode Homa.sk:

  Homa.sk je internetov├Ż obchod, ktor├Ż m├í v ponuke bytov├Ż textil, doplnky do dom├ícnosti, kozmetiku, textil omnoho viac. Pre─Źo nakupova┼ą v obchode Homa.sk ?

Homa.sk - Najnov┼íie Kup├│ny a Z─żavov├ę k├│dy (December 2020)

Homa.sk
 • Doprava zdarma
  Pri objedn├ívke, ktor├í presiahne sumu 40,- ÔéČ je z├íkazn├şkovi pon├║knut├í... Viac o z─żave Pri objedn├ívke, ktor├í presiahne sumu 40,- ÔéČ je z├íkazn├şkovi pon├║knut├í doprava ZDARMA Skry┼ą text
Platnos┼ą do : Neobmedzen├í
Obchod : Homa.sk Kateg├│ria : Dom a N├íbytok Pou┼żit├ę : 15x
Homa.sk
 • V├Żpredaj
  V├Żpredaj na vybran├ę produkty v akcii V├Żpredaj na vybran├ę produkty v akcii Skry┼ą text
Platnos┼ą do : Neobmedzen├í
Obchod : Homa.sk Kateg├│ria : Dom a N├íbytok Pou┼żit├ę : 13x
Ponuky od Homa.sk
Z─żavov├ę k├│dy, kup├│ny a akcie jedine z obchodu Homa.sk na V├í┼í email

Top obchody v kategórii: Dom a Nábytok

Podobn├ę Kup├│ny a Z─żavov├ę K├│dy v Kateg├│rii: Dom a N├íbytok

Topshop.sk
 • Z─żava 2%
  Nak├║pte jedine─Źn├ę v├Żrobky pre lep┼í├ş ┼żivot, u─żah─Źenie chodu dom├ícnosti a... Viac o z─żave Nak├║pte jedine─Źn├ę v├Żrobky pre lep┼í├ş ┼żivot, u─żah─Źenie chodu dom├ícnosti a starostlivos┼ą o svoje zdravie a vzh─żad teraz v z─żave 2% na cel├Ż n├íkup Skry┼ą text
Obchod : Topshop.sk Kateg├│ria : Dom a N├íbytok Pou┼żit├ę : 674x
I-Living.sk
 • Z─żava 20%
  Z─żava 20% plat├ş na n├íkup v eshope I-living.sk ke─Ć zad├íte z─żavov├Ż k├│d v... Viac o z─żave Z─żava 20% plat├ş na n├íkup v eshope I-living.sk ke─Ć zad├íte z─żavov├Ż k├│d v n├íkupnom ko┼í├şku. Z─żava neplat├ş na postele, matrace, ro┼íty a tovar v akcii 1+1. Vyu┼żite z─żavov├ę kup├│ny I-Living a bytov├ę doplnky nak├║pite lacnej┼íie. Skry┼ą text
Platnos┼ą do : Neobmedzen├í
Obchod : I-Living.sk Kateg├│ria : Dom a N├íbytok Pou┼żit├ę : 343x
Market24.sk
 • Z─żava -2%
  Z─żavu 2% na cel├Ż n├íkup z├şskate po zadan├ş z─żavov├ęho k├│du na market24.sk Z─żavu 2% na cel├Ż n├íkup z├şskate po zadan├ş z─żavov├ęho k├│du na market24.sk Skry┼ą text
Obchod : Market24.sk Kateg├│ria : Dom a N├íbytok Pou┼żit├ę : 166x
Dormeo.sk
 • Z─żava 2%
  Produkty Dormeo pom├íhaj├║ mili├│nom ─żud├ş k lep┼íiemu a kvalitnej┼íiemu... Viac o z─żave Produkty Dormeo pom├íhaj├║ mili├│nom ─żud├ş k lep┼íiemu a kvalitnej┼íiemu sp├ínku a n├íjdete ich vo viac ako 30 krajin├ích sveta. Nakupujte s kup├│nom teraz v z─żave 2% z cel├ęho n├íkupu Skry┼ą text
Obchod : Dormeo.sk Kateg├│ria : Dom a N├íbytok Pou┼żit├ę : 126x
Delimano.sk
 • Z─żava 2%
  Nakupujte so z─żavou riady, mal├ę dom├íce spotrebi─Źe a doplnky pre spr├ívny... Viac o z─żave Nakupujte so z─żavou riady, mal├ę dom├íce spotrebi─Źe a doplnky pre spr├ívny chod kuchyne Skry┼ą text
Obchod : Delimano.sk Kateg├│ria : Dom a N├íbytok Pou┼żit├ę : 78x

O obchode Homa.sk

 • Homa.sk je internetov├Ż obchod, ktor├Ż m├í v ponuke bytov├Ż textil, doplnky do dom├ícnosti, kozmetiku, textil omnoho viac.

  Bytov├Ż textil a doplnky s├║ ve─żmi d├┤le┼żit├ę. Dop─║┼łaj├║ na┼íu dom├ícnos┼ą a d├ívaj├║ jej ur─Źit├Ż tvar. Cel├Ż dizajn miestnosti alebo celkovo interi├ęru nie je z├ívisl├Ż len od toho, ak├Ż n├íbytok do neho d├íte, ale taktie┼ż, ak├ę doplnky vyberiete. Pr├íve preto by ste ich mali vybera┼ą premyslene a s d├┤razom na dizajn celej miestnosti. Ak prem├Ż┼í─żate, kde tak├ęto nie─Źo k├║pi┼ą, m├íme pre v├ís skvel├Ż e-shop. Je n├şm obchod Homa.sk

  O e-shope

  Spolo─Źnos┼ą Homa bola zalo┼żen├í v roku 2008. Jej p├┤vodn├í ┼ípecializ├ícia bola ve─żkoobchod v oblasti bytov├ęho textilu a v├Żrobkov pre dom├ícnos┼ą. Nesk├┤r sa v┼íak prirodzen├Żm v├Żvojom dostala ─Ćalej a za─Źala pred├íva┼ą bytov├Ż textil a doplnky aj maloobchodn├Żm sp├┤sobom. Produkty s├║ preva┼żne jedine─Źn├ę a n├íjdete ich len na tomto e-shope. D├┤vodom je to, ┼że poch├ídzaj├║ z vlastnej produkcie a Homa.sk m├í vlastn├║ zna─Źku.

  Vlastn├í zna─Źka Homa.sk m├í n├ízov HOD - Home of dreams. Ide o ochrann├║ zn├ímku, ktor├í je registrovan├í na pr├şslu┼ín├Żch org├ínoch. S├║ to v├Żrobky, ktor├ę spolo─Źnos┼ą sama vyr├íba. M├í preto dosah na ich v├Żrobu, v├Żvoj a vie tak promptne reagova┼ą na po┼żiadavky trhu. Nehovoriac o tom, ┼że spolo─Źnos┼ą sa sna┼ż├ş vyr├íba┼ą v├Żrobky, ktor├ę sp─║┼łaj├║ m├│dne trendy v oblasti bytov├ęho textilu alebo v oblasti bytov├Żch doplnkov.

  Orientácia na e-shope

  Internetov├Ż obchod je preh─żadn├Ż a jednoducho sa na ┼łom orientuje. Na hlavnej str├ínke sa nach├ídza hlavn├Ż posuvn├Ż panel, v ktorom n├íjdete najnov┼íie v├Żrobky alebo z─żavy. N├ísledne nad n├şm n├íjdete jednotliv├ę kateg├│rie, ktor├ę sa delia na men┼íie podkateg├│rie. Ka┼żd├í z kateg├│ri├ş poskytuje nieko─żko filtrov, aby sa v├ím nakupovalo omnoho jednoduch┼íie a r├Żchlej┼íie.

  Nad panelom s kateg├│riami n├íjdete vyh─żad├ívac├ş panel, v─Ćaka ktor├ęmu m├┤┼żete v├Żrobky h─żada┼ą pod─ża n├ízvu. Na str├ínke taktie┼ż nech├Żba kateg├│ria s novinkami v ponuke, akcia na tento mesiac ─Źi dokonca najnov┼íie ─Źl├ínky na blogu.

  Ka┼żd├Ż produkt m├í nieko─żko ilustra─Źn├Żch fotografi├ş. Tie si m├┤┼żete pribl├ş┼żi┼ą, aby ste ich videli ─Źo najlep┼íie.

  Nech├Żbaj├║ z├íkladn├ę inform├ície ako napr├şklad v├Ż┼íka, ┼í├şrka alebo materi├íl. Ak by ste si n├íhodou neboli ist├ş v├Żberom, pozrite si tabu─żku ve─żkost├ş, ktor├í sa nach├ídza na samom vrchu v ─żavej ─Źasti str├ínky.

  Slu┼żby

  Internetov├Ż obchod Homa.sk poskytuje kvalitn├Ż z├íkazn├şcky servis. Kontaktova┼ą ho m├┤┼żete prostredn├şctvom e-mailu alebo telef├│nneho ─Ź├şsla. Popr├şpade zvo─żte soci├ílne.

  Ak by ste chceli o novink├ích vedie┼ą medzi prv├Żmi, internetov├Ż obchod by ste mali sledova┼ą na Facebooku. Nech├Żba ani mo┼żnos┼ą prihl├ísenia sa na odber newslettera. Ten pr├şde do va┼íej e-mailovej schr├ínky nieko─żkokr├ít do mesiaca a bude v├ís informova┼ą o novink├ích a z─żav├ích.

  Neviete, ako sa stara┼ą o jednotliv├ę v├Żrobky, ktor├ę ste si pr├íve na Homa.sk k├║pili? E-shop disponuje sekciou "Starostlivos┼ą o v├Żrobky", kde n├íjdete podrobn├ę inform├ície, ako sa o jednotliv├ę materi├íly stara┼ą.

  Chcete si da┼ą pauzu medzi nakupovan├şm alebo sa nie─Źo nov├ę dozvedie┼ą? Pre─Ź├ştajte si blog! Na tom e-shop pravidelne uverej┼łuje nov├ę ─Źl├ínky z oblasti interi├ęrov├ęho dizajnu. Nech├Żbaj├║ ani r├┤zne zauj├şmavosti a d├┤le┼żit├ę inform├ície.

  Nakupovanie je jednoduch├ę aj v─Ćaka ┼íirok├Żm mo┼żnostiam platby. Na v├Żber m├íte platobn├║ kartu, dobierku alebo prevod na ├║─Źet. Doprava je zas mo┼żn├í kuri├ęrom alebo Slovenskou po┼ítou. Ka┼żd├Ż si pri objedn├ívan├ş pr├şde na svoje.

  Prejs┼ą do obchodu Homa.sk

Homa.sk - Neplatn├ę alebo Vypr┼ían├ę Kup├│ny a Z─żavov├ę K├│dy

Tento obchod nem├í zatia─ż ┼żiadne vypr┼ían├ę kup├│ny alebo z─żavov├ę k├│dy.

Hodnotenie obchodu Homa.sk


  (0 z 5)


Po─Źet hodnoten├ş: 0


Prejs┼ą do obchodu Homa.sk
Kontakt: EURO STAR s.r.o.
Tomanova 10064/76
83107 Bratislava
Telef├│n: +421 918 301777
E-mail: homa@homa.sk
Platobn├ę met├│dy: Platobn├í karta Na dobierku Prevodom na ├║─Źet
Doprava: Kuri├ęrom Slovensk├í po┼íta

Vyh─żadajte z─żavov├Ż kup├│n Homa.sk a kliknite na "Pou┼żi┼ą z─żavov├Ż k├│d".

Skop├şrujte k├│d prostredn├şctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skop├şrova┼ą k├│d".

Vyberte si tovar v obchode Homa.sk a do polo┼żky "M├íte k├│d z─żavov├ęho kup├│nu?" vlo┼żte skop├şrovan├Ż k├│d.

Hotovo va┼ía z─żava je uplatnen├í.

Kliknite na "Odkaz na z─żavu", otvor├ş sa v├ím nov├í str├ínka, kde m├┤┼żete nakupova┼ą akciov├ę v├Żrobky. Vyu┼żite Homa.sk na v├Żhodn├Ż n├íkup v kateg├│rii: Dom a N├íbytok.

Na December 2020 pre obchod Homa.sk m├íme v ponuke 2x z─żavov├Ż kup├│n a 0x akciu a z─żavu.

Kuponovnik.sk pomohol u┼íetri┼ą v obchode Homa.sk u┼ż 28x. Preto nev├íhajte, nakupujte a u┼íetrite e┼íte dnes.