Himalyo.sk zľavové kódy, kupóny a zľavy platné dňa 23.07.2024

Pre eshop Himalyo.sk máme v ponuke 1x overené zľavy a akcie, 0x zľavový kód. Himalyo.sk ponúka dopravu zdarma. Doprava zdarma pri nákupe nad 59 €. Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Himalyo.sk už 2x.
Kuponovnik.sk garancia pravosti kódov a zľiav
Garancia pravosti: Ručné overovanie kódov a zľiav
Kódy a zľavy získavame priamo od eshopov, z newslettrov a od affiliate sietí s ktorými spolupracujeme. Kódy a zľavy pre vás denne ručne kontroluje a aktualizuje naša spolupracovníčka Lucia Jurigová. V prípade, že nájdete neplatný kód alebo zľavu, dajte nám vedieť cez kontaktný formulár. Ďakujeme.
Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite tovar alebo službu, obdržíme za sprostredkovanie províziu (viac informácií).
Ponuky od Himalyo.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Himalyo.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Informácie o eshope Himalyo.sk

 • Hodnotenie:  5 (1x)
  Kontakt: Nef de Santé, s.r.o.
  Palisády 33
  811 06 Bratislava
  E-mail: nefdesante@gmail.com
  Platobné
  metódy:
  Platobná karta Na dobierku Prevodom na účet
  Doprava: Kuriérom

Najobľúbenejšie obchody

Top obchody v kategórii: Zdravie

O obchode Himalyo.sk

 • Internetový obchod Himalyo.sk predáva kvalitné výrobky z kustovnice čínskej (goji). Nahliadnite do jeho ponuky a vyberte si z pohodlia domova všetko, čo potrebujete pre svoje zdravie.

  Patríte k milovníkom zdravej stravy a hľadáte doplnky, ktoré do vášho tela prinesú všetky dôležité vitamíny a minerálne látky. Ste na správnom na mieste. Internetový obchod Himalyo.sk má vo svojej ponuke produkty vyrobené z kustovnice čínskej známej aj ako goji. Nahliadnite doň ešte dnes a vyberte si všetko, čo potrebujete, na jednom mieste a za tie najlepšie ceny.

  Benefity internetového obchodu

  Internetový obchod Himalyo.sk vás poteší hneď viacerými benefitmi. K nim sa radí najmä vysoká kvalita všetkých produktov. To vám vie zaistiť plodmi goji pochádzajúcimi z výnimočnej lokality a ich šetrným spracovaním, vďaka ktorému si zachovávajú všetky dôležité vitamíny a minerálne látky.

  Ďalšou výhodou je skutočnosť, že produkty sú čisto prírodné a v overenej biokvalite. Spoločnosť ich neriedi a nepoužíva ani zahusťovadlá, konzervanty alebo akékoľvek iné prísady, ktoré by mohli znížiť kvalitu výsledného produktu.

  Jednotlivé výrobky sú vhodné pre celú rodinu vrátane detí. Po kúpe ich tak môže užívať každý jeden člen rodiny, ktorý si chce podporiť zdravie a imunitu.

  Internetový obchod Himalyo.sk nerobí žiadne kompromisy. A to ako pri hľadaní tých najkvalitnejších odrôd použitých rastlín, tak aj v šetrnosti ich spracovania. Pri výrobe využíva iba to najlepšie, čo daný produkt dokáže vo svojej čistej prírodnej forme ponúknuť.

  Filozofia spoločnosti

  Internetový obchod Himalyo.sk berie kvalitu produktov veľmi osobne. Práve to je dôvod, prečo vyberá tie najlepšie lokality na pestovanie plodov a detailne kontroluje celý priebeh výroby od samého začiatku až do odovzdania každého produktu do rúk zákazníkov.

  Celý proces výroby začína ručným zberom plodov, ktorý je šetrný k rastlinám a zároveň zaisťuje selekciu výlučne dozretých plodov, čerstvosť a dokonalé uchovanie všetkých dôležitých nutrientov.

  K samotnému spracovaniu plodov dochádza do niekoľkých hodín od zberu, a to priamo v mieste zberu. Keď spoločnosť všetky produkty spracuje, v plnej sile a nezmenenej podobe sú dopravené k zákazníkom, ktorí získavajú produkt pôvodnej kvality v jeho prírodnej podobe.

  Súčasťou filozofie spoločnosti Himalyo je päť základných pilierov. Tým prvým je návrat ku koreňom, ktoré nám dávajú stabilitu a silu rásť. Pomocou nich vieme spokojne existovať, dýchať a cítiť vnútorný pokoj.

  Druhým pilierom je pochopenie spojitosti vnútorného a vonkajšieho tela a ich vzájomnej synergie. Platí, že to, čo je vo vnútri, je aj navonok a naopak. Tretím pilierom je súznenie myšlienok a vedomostí, ktoré posúvajú hranice zdanlivo nemožného.

  Štvrtým pilierom sú poznatky vynikajúcich botanikov, farmaceutov a biochemikov prinášajúcich vzrušujúcu harmóniu dávnych tradícií s postupmi modernej vedy. A v neposlednom rade je tu piaty pilier, ktorý sa týka zodpovednosti za pozitívne svetlo a čistú stopu. Tú zanecháva každý jeden aspekt spoločnosti Himalyo.

  Produkty v ponuke

  Internetový obchod sa zameriava hlavne na predaj a výrobu kvalitných produktov, ktoré sú vyrobené z kustovnice čínskej známej aj ako goji. Okrem toho však v jeho ponuke nájdete výrobky z iných ingrediencií, ako napríklad z rakytníka.

  Jednotlivé produkty sa delia do niekoľkých hlavných kategórií, ktorými sú Goji, Rakytník, Cordyceps, Tibet Collection, Aromaterapia, Kozmetika a Ostatné.

  Všetky produkty majú niekoľko ilustračných fotografií, ktoré sa dajú priblížiť. Následne nechýba podrobný popis, informácia o dostupnosti, nutričné fakty, zloženie a odporúčané dávkovanie. Keď na stránke prejdete nižšie, objavia sa vám ďalšie podrobné informácie, ktoré by ste o produktoch mali vedieť.

  V spodnej časti webovej stránky sa nachádza sekcia “Kompletná produktová rada”, kde nájdete ďalšie produkty z danej rady. Spolu s vybraným výrobkom si tak môžete zaobstarať aj ďalšie, vďaka čomu budete mať istotu toho najlepšieho zdravia.

  Recepty internetového obchodu

  Chceli by ste si pripraviť niečo chutné a zdravé? V tom prípade kliknite na sekciu “Recepty”, v ktorej nájdete tipy a triky, ako si pripraviť sladký rakytníkový drink, zdravé smoothie, džem z goji alebo celozrnné muffiny. Recepty pribúdajú postupne, takže pri každom nákupe nájdete nejaký nový.

  Jednotlivé recepty sú rýchle a jednoduché. Máte tak istotu, že si ich pripravíte v priebehu niekoľkých minút. Okrem podrobne opísaného postupu im nechýbajú ani ilustračné fotografie, vďaka ktorým budete vedieť, ako má výsledok približne vyzerať.

  Informácie o zdraví

  Spolu s receptami si môžete na webe e-shopu Himalyo.sk prečítať aj rôzne zaujímavosti o zdraví. Stačí len kliknúť na sekciu “Zdravie” a vybrať si jednu z kategórií – Benefity goji, Benefity rakytníka, Benefity cordycepsu, Benefity rozchodnice ružovej alebo Aromaterapia.

  Po výbere jednej z možností sa vám predostrú všetky kľúčové informácie, vďaka ktorým podrobne spoznáte jednotlivé suroviny a budete vedieť, aké účinky vám poskytnú.

  Pravidelné novinky do e-mailu

  Internetový obchod si pre svojich zákazníkov pripravil pravidelný newsletter, ktorý posiela niekoľkokrát do mesiaca. V ňom informuje o najnovších produktoch v ponuke, zaujímavých akciách a výhodných zľavách.

  Prihlásenie sa na odber newslettera je rýchle a jednoduché. Stačí, aby ste si otvorili oficiálnu webovú stránku e-shopu a prešli úplne do spodnej časti. V tej pod nadpisom “Newsletter” nájdete prázdny panel, do ktorého stačí uviesť svoju e-mailovú adresu, odsúhlasiť spracovanie osobných údajov a následne kliknúť na tlačidlo “Odoslať”.

  Keď žiadosť o newsletter odošlete, prihláste sa do svojej e-mailovej schránky, kde vás už bude čakať overovací e-mail. V tom sa nachádza odkaz, na ktorý stačí kliknúť a máte hotovo.

  Profesionálny zákaznícky servis

  Spolu s kvalitnými produktmi vám e-shop Himalyo.sk poskytuje aj profesionálne a tie najlepšie zákaznícke služby. Ich súčasťou je zákaznícky servis, ktorý môžete kontaktovať prostredníctvom telefónu alebo e-mailu.

  Zákaznícky servis je poskladaný z odborníkov, ktorí majú s produktmi množstvo skúseností. Budú vám preto vedieť odpovedať na všetky vaše otázky. Okrem toho vám budú vedieť pomôcť aj so samotným výberom alebo kombinovaním produktov.

  Na zákaznícky servis sa následne budete môcť obrátiť aj v prípade, že si nebudete vedieť dať rady s reklamáciou, výmenou alebo čímkoľvek iným. Najrýchlejší spôsob, ako získať odpovede, je telefonické spojenie. Ak by ste však neradi telefonovali, prípadne by váš problém nebol taký súrny, pokojne využite aj e-mail. Na ten vám pracovníci servisu odpíšu do niekoľkých hodín, resp. na ďalší pracovný deň. 

  Často kladené otázky

  Internetový obchod Himalyo.sk spracoval prehľadnú podstránku s často kladenými otázkami, kde nájdete všetky dôležité informácie o produktoch, ich účinkoch, dávkovaní, reklamáciách, vrátení a množstve ďalšieho. Ak by ste si neboli niečím istí, určite ju navštívte. Odkaz na ňu nájdete v spodnej časti webovej stránky.

  Ďalšie informácie o internetovom obchode

  Potrebujete ďalšie informácie o e-shope, ako je napríklad spôsob spracovania osobných údajov, reklamačný poriadok alebo obchodné podmienky? V tom prípade si otvorte jeho oficiálnu webovú stránku, kde v úplne spodnej časti nájdete sekciu s nadpisom “Klientská zóna”. V rámci nej sa nachádzajú odkazy, na podstránky so všetkými kľúčovými údajmi.

Najčastejšie otázky Himalyo.sk

 • 🛍️ Ako použiť zľavový kód v eshope Himalyo.sk?

  1. Vyhľadajte zľavový kód Himalyo.sk na stránke Kuponovnik.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".
  2. V novom okne skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".
  3. Vyberte si tovar v eshope Himalyo.sk.
  4. Do položky "Využiť zľavový kód/Máte zľavový kupón?" vložte skopírovaný kód.
  5. Hotovo vaša zľava je uplatnená.

  🛍️ Ako využiť zľavu v eshope Himalyo.sk?

  Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Himalyo.sk na výhodný nákup v kategórii: Zdravie.

  🛍️ Ponúka obchod Himalyo.sk dopravu zdarma?

  Himalyo.sk ponúka dopravu zdarma. Doprava zdarma pri nákupe nad 59 €.

  🛍️ Aký tovar ponúka obchod Himalyo.sk?

  Obchod Himalyo.sk ponúka tovar v kategóriách: Zdravie.

  🛍️ Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Himalyo.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Na dobierku, Prevodom na účet

  🛍️ Akú dopravu môžem využit v obchode Himalyo.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom

  🛍️ Môžem nakúpiť v eshope Himalyo.sk aj v zahraničí?

  Áno, môžete nakúpiť v Česku: Himalyo.cz

  🛍️ Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Himalyo.sk?

  Na júl, 2024 pre obchod Himalyo.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  🛍️ Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Himalyo.sk?

  Na júl, 2024 pre obchod Himalyo.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  🛍️ Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Himalyo.sk?

  Doprava zdarma : Doprava zdarma pri nákupe nad 59 €

  🛍️ Aké má eshop Himalyo.sk zľavové kódy?

  Himalyo.sk nemá momentálne žiadne zľavové kódy.

  🛍️ Ako môžem kontaktovať eshop Himalyo.sk?

  Obchod Himalyo.sk môžete kontaktovať telefonicky na čísle: + 421 902 097 097 alebo emailom: nefdesante@gmail.com.

  🛍️ Black Friday 2024 v obchode Himalyo.sk?

  Nie

  🛍️ Aké sú výhody obchodu Himalyo.sk?

  ✅ Akcie a zľavy 1
  🛒 Zľavové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Áno (59 €)
  📅 Aktualizované Júl, 2024

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Himalyo.sk už 2x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Neplatné alebo vypršané kupóny a zľavové kódy Himalyo.sk

 • Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.