Givsport.sk - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 1x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 52x | Doprava zdarma: Áno
Givsport.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 0x
Ponuky od Givsport.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu Givsport.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Givsport.sk - Recenzia

 • E-shop givsport.sk je predajcom športového vybavenia talianskej značky GIVOVA. Jeho špecializáciou je hlavne futbal – najobľúbenejší šport na svete.

  Futbalové kluby, či už profesionálne alebo amatérske, tu nielen kompletne oblečú svojich hráčov, ale získajú plné vybavenie na tréning ako chrániče, rozlišovacie vesty či tašky. Všetko potrebné si tu nájde aj brankár či akýkoľvek iný hráč. Sortiment na e-shope Givsport.sk je za skvelé ceny, nehovoriac o pravidelnom dopĺňaní noviniek do ponuky.

  O e-shope

  Spoločnosť GIVsport s.r.o. je malý rodinný podnik, ktorý sa zaoberá predajom športového tovaru značky GIVOVA už viac ako 5 rokov. Špecializuje sa hlavne na futbal, takže v e-shope nájdete športové oblečenie a sety pre futbalistov, futbalové dresy, súpravy, bundy, kompletnú výstroj pre brankára, tašky, štulpne a iné doplnky.

  Tovar nakupuje e-shop priamo od talianskeho výrobcu športového oblečenia Givova. Futbalovú výstroj tejto značky dodal už mnohým športovým tímom, futbalovým klubom, futbalistom, ale aj amatérskym hráčom.

  Spoločnosť spolupracuje s viacerými futbalovými akadémiami, zväzmi a futbalovými školami, ktoré pôsobia na území Slovenska, Česka, Maďarska, Srbska a Chorvátska. Ide o firmu, ktorá má rodinný charakter, históriu a ctí si svojich partnerov a zákazníkov. Firma neustále rastie, počet spokojných zákazníkov stúpa a e-shop progresívne pracuje na zlepšovaní služieb – rozširuje sortiment a skvalitňuje webstránku, ktorá prešla kompletným redesignom. Okrem toho, v ponuke e-shopu dostanete tovar Givova za najnižšie ceny na trhu.

  Orientácia na webstránke

  Orientácia na e-shope je praktická a jednoduchá. Na hlavnej stránke nájdete statický panel s novinkami v ponuke. Keď prejdete nižšie, zobrazia sa vám vybrané kategórie výrobkov, najpredávanejšie a obľúbené produkty a následne zopár zaujímavých článkov na blogu.

  Výrobky sú prakticky rozdelené do jednotlivých hlavných kategórií, ktoré sa delia na Boxy a sety, Dresy, Brankár, Súpravy, Bundy, Doplnky, Tašky a Výpredaj. Každá z hlavných kategórií má menšiu podkategóriu. Tým následne nechýbajú filtre a možnosti zobrazenia podľa obľúbenosti, ceny alebo názvu.

  Produkty

  Všetky produkty majú niekoľko ilustračných fotografií, ktoré sa dajú priblížiť. Nechýba ani podrobný popis, dostupné veľkosti, veľkostná tabuľka a cena. Keď prejdete nižšie, objavia sa vám všetky produkty, ktoré ste si už predtým na e-shope pozreli. Ak si výrobok kúpite, môžete ho aj ohodnotiť.

  V prípade, že by ste s produktom neboli spokojní, na jeho vrátenie máte až 30 dní. Pokojne si tak objednajte všetko, čo potrebujete, bez toho, aby ste sa báli, že ste si vybrali zle.

  Služby

  Všetok tovar je skladom, takže objednávka bude expedovaná už do dvoch pracovných dní a bezpečne doručená DHL kuriérom, s ktorým si sami dohodnete čas doručenia. Pri väčšom množstevnom odbere Givsport celú objednávku privezie aj osobne podľa dohody. Nezabudlo sa ani na možnosť objednania si personalizovanej potlače daného klubu na zakúpený tovar.

  Pri objednávke stačí zakliknúť, že máte záujem aj o to, aby vám e-shop urobil potlač a Givsport.sk vás bude kontaktovať ohľadne grafických detailov a ceny, ktorá závisí od farebnosti, veľkosti a náročnosti grafického znázornenia. Givsport.sk garantuje vysokú trvácnosť tejto potlače vďaka moderným strojom a fólií Siser. Spoločnosť sama svoje výrobky podrobila testom denného prania potlače na drese po dobu 50 dní a tá ostala nedotknutá. Kvalita je garantovaná.

  Givsport.sk je vysoko profesionálny obchod, ktorý poskytuje zákazníkom služby šité na mieru. Pokiaľ sa venujete futbalu profesionálne alebo ste jeho nadšenec je to obchod plný inšpirácií a kvality určený práve vám. Bonusom je fakt, že pri nákupe nad 100 € máte dopravu zdarma.

Givsport.sk - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón Givsport.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v obchode Givsport.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Givsport.sk - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Givsport.sk na výhodný nákup v kategórii: Športové potreby.

Givsport.sk - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod Givsport.sk dopravu zdarma?

  Givsport.sk ponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod Givsport.sk?

  Obchod Givsport.sk ponúka tovar v kategóriách: Športové potreby.

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Givsport.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Na dobierku, Hotovosť, Prevodom na účet.

  Akú dopravu môžem využit v obchode Givsport.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom, Osobné prevzatie, Rozvoz obchodom.

  Koľko je aktuálnych zľavových kupónov pre obchod Givsport.sk?

  Na December, 2022 pre obchod Givsport.sk máme v ponuke 0x zľavový kupón.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Givsport.sk?

  Na December, 2022 pre obchod Givsport.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Givsport.sk?

  Doprava zdarma : Doprava zdarma pri nákupe nad 100 €.

  Black Friday 2022 v obchode Givsport.sk?

  Nie

  Štatistiky obchodu Givsport.sk
  ✅ Akcie a zľavy 1x
  🛒 Zľavové kódy 0x
  💵 Ušetrené 52x
  🚚 Doprava zdarma Áno

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode Givsport.sk už 52x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Givsport.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.

Hodnotenie obchodu Givsport.sk

  (4.5 z 5)
Počet hodnotení: 34
Prejsť do obchodu Givsport.sk

Informácie o obchode Givsport.sk

Kontakt: GIVsport s.r.o.
Pod lipami 96
033 01 Liptovský Hrádok
Telefón: 0911 506 510
Platobné metódy: Na dobierku Hotovosť Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom Osobné prevzatie Rozvoz obchodom