Gams-shop.com - Kupóny a Zľavové Kódy

Akcie a zľavy: 1 | Zľavové kupóny: 0 | Ušetrené: 11x
 • O obchode Gams-shop.com:

  Hľadáte kvalitné výživové doplnky za nízke ceny? Stavte na internetový obchod Gams-shop.com, ktorý patrí medzi najobľúbenejšie na slovenskom trhu. Prečo nakupovať v obchode Gams-shop.com ?

Gams-shop.com - Najnovšie Kupóny a Zľavové kódy (Júl 2020)

Gams-shop.com
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma pri nákupe and 39 € Doprava zdarma pri nákupe and 39 € Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Gams-shop.com Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Strava a Nápoje Použité : 1x
Ponuky od Gams-shop.com
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu Gams-shop.com na Váš email

Top obchody v kategórii: Strava a Nápoje

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Strava a Nápoje

Superstrava.sk
 • Zľava 10%
  Zľava 10% pre objednávky nad 15€ Zľava 10% pre objednávky nad 15€ Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Alkodarceky.sk
 • Zľava 3%
  Zľavový kód pre 3% zľavu na celú objednávku z internetového obchodu... Viac o zľave Zľavový kód pre 3% zľavu na celú objednávku z internetového obchodu alkodarceky. Sk. Zadajte zľavový kód v priebehu objednávky. Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Blendea.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Blendea.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Strava a Nápoje Použité : 3x
Bistro.sk
 • Akcia na jedlo
  Ak si objednávate ako prihlásený zákazník, získate zľavu vo forme... Viac o zľave Ak si objednávate ako prihlásený zákazník, získate zľavu vo forme kreditov až do výšky 3,00 % a iné výhody vernostného programu Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Bistro.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Strava a Nápoje Použité : 2104x
McDonalds.sk
 • Akcia
  Snacky len za 1 € v McDonalds. Máte vlastnú predstavu o veľkej paráde... Viac o zľave Snacky len za 1 € v McDonalds. Máte vlastnú predstavu o veľkej paráde iba za Euro? V McDonalds si môžete vyberať. Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : McDonalds.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Strava a Nápoje Použité : 1637x

O obchode Gams-shop.com

 • Hľadáte kvalitné výživové doplnky za nízke ceny? Stavte na internetový obchod Gams-shop.com, ktorý patrí medzi najobľúbenejšie na slovenskom trhu.

  Zdravý životný štýl, zdravá strava a celkovo aj pohyb sú pre naše telo dôležité. Či už chcete schudnúť alebo si len udržať svoju hmotnosť, je potrebné sledovať, čo do svojho tela dávame. Kým v minulosti sa zdravá strava toľko neriešila, v dnešnej dobe je to trend, ktorý sleduje veľké množstvo ľudí. Ak aj vy patríte k tým, ktorí sledujú, čo dávajú do svojho tela a chcú mu dopriať len to najlepšie, rozhodne by ste mali staviť na internetový obchod Gams-shop.com.

  O e-shope

  Pre tých, ktorí Gams-shop.com nepoznajú, ho radi priblížime. Gams-shop.com vznikol najmä pre ľudí, ktorí nielenže chcú vyzerať, ale taktiež sa cítiť lepšie. Začal sa orientovať na proteinový produkt, ktorý bude skvelo chutiť a bude dávať dostatok energie a zdravia ľuďom, ktorí ho budú konzumovať. Produkty boli niekoľkokrát testované, aby nielen dobre chutili, ale taktiež prinášali do tela všetko, čo potrebuje. Ku koncu testovania sa vytvorili 4 príchute, ktoré dnes na internetovom obchode môžete nájsť. Prvé proteinové tyčinky boli uvedené na trh v januári 2019 v príchutiach čokoláda a kokos.

  Príbeh pokračoval ďalšími príchuťami, kedy v máji 2019 prišli ďlašie príchute a to citrón a karamel. Tieto príchute sú vhodné pre každého, kto miluje sviežu chuť a pritom má rád sladké. Všetky základné produkty sa obohatili o Superfood potraviny, ktoré majú v sebe zložku spiruliny, chlorelly a konope a sú čisto vegánske. Na svoje si v ponuke príde úplne každý.

  Orientácia na e-shope

  E-shop je veľmi príjemný a jednoducho sa na ňom orientuje. Hneď po príchode nájdete posuvný panel, kde sú uvedené najnovšie novinky, zľavy a akcie. Následne, v pravej časti, nájdete hlavné kategórie. Tie sa delia na Proteínové tyčinky, Superfood, Bonboniéry, Čokolády, Proteíny a množstvo ďalších. Každá kategória má podkategóriu a následne filtre. Nakupovanie je jednoduché, intuitívne a najmä, rýchle.

  Jednotlivé informácie o e-shope, kontakt či recenzie nájdete na vrchnej časti nad posuvným panelom. Nad touto časťou nájdete taktiež vyhľadávací panel, ktorý môžete využiť na vyhľadanie jednotlivých produktov podľa názvu. Nachádza sa tu aj nákupný košík.

  Každý výrobok má po rozkliknutí všetky základné a dôležité informácie ako napríklad nutričné hodnoty, kalórie a zloženenie. Viete tak presne, čo jete. Samozrejmosťou sú ilustračné fotografie jednotlivých produktov.

  Služby

  Internetový obchod Gams-shop.sk poskytuje kvalitný zákaznícky servis, vďaka ktorému dostanete odpovede na úplne každý problém, ktorý budete mať. Kontaktovať ho môžete prostredníctvom e-mailu alebo telefónneho čísla. Poprípade ho môžete kontaktovať cez sociálne siete.

  Ak by ste chceli o novinkách vedieť medzi prvými, internetový obchod by ste mali sledovať na sociálnych sieťach ako Facebook a Instagram.

  Chcete si dať pauzu medzi nakupovaním alebo sa niečo nové dozvedieť? Prečítajte si blog! Na tom e-shop uverejňuje pravidelne nové články z oblasti zdravého životného štýlu. Nechýbajú ani zaujímavé recepty.

  Zaujímavosťou je Vernostný program, do ktorého sa môže zapojiť úplne každý zákazník. Stačí sa pri prvom nákupe zaregistrovať. Netreba nič iné vypĺňať. A ako tento program funguje? Za každé euro dostanete jeden bod. Body si následne môžete vymeniť za kupón, ktorý pri jednej z objednávok uplatníte. Hodnota sa následne z celkovej sumy odráta. Nákup je tak výhodnejší.

  Prejsť do obchodu Gams-shop.com

Gams-shop.com - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Akcia : Superfood - vegan vo výpredaji Superfood - vegan vo výpredaji Skryť text

Hodnotenie obchodu Gams-shop.com


  (0 z 5)


Počet hodnotení: 0


Prejsť do obchodu Gams-shop.com
Kontakt: Monika Belmechri - Gam ́s
Ulica Krajná 1105/15
919 51 Špačince
Telefón: 0915558035
Platobné metódy: Platobná karta Na dobierku Platba on-line Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom

Vyhľadajte zľavový kupón Gams-shop.com a kliknite na "Použiť zľavový kód".

Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

Vyberte si tovar v obchode Gams-shop.com a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Gams-shop.com na výhodný nákup v kategórii: Strava a Nápoje.

Na Júl 2020 pre obchod Gams-shop.com máme v ponuke 0x zľavový kupón a 1x akciu a zľavu.

Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode Gams-shop.com už 11x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Šetrite s väčším komfortom. Vyskúšajte naše rozšírenie pre Váš webový prehliadač.

Inštalovať rozšírenie