Evolveo.sk - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 1x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 2x | Doprava zdarma: Áno
Evolveo.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 2x
Ponuky od Evolveo.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Evolveo.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Evolveo.sk - Recenzia

 • Internetový obchod Evolveo.sk je oficiálnym predajcom značky s rovnomenným názvom, ktorá sa špecializuje na oblasť digitálneho domova, osobnej elektroniky a herných produktov.

  Nájsť v dnešnej dobe špecializované obchody alebo e-shopy je čoraz náročnejšie. Jednotlivé spoločnosti sa začínajú orientovať na predaj produktov z rôznych oblastí. A síce je to mnohokrát výhoda, pretože na jednom mieste nájdete úplne všetko, problémom je to, že zákaznícky servis a zakladatelia nie sú odborníci na určitú sféru, v ktorej by ste potrebovali poradiť. Toto však rozhodne neplatí pri internetovom obchode Evolveo.sk, ktorý sa špecializuje na predaj digitálnych produktov do domácností, osobnej elektroniky, PC komponentov a ďalších podobných kúskov. Vyberte si zo širokej ponuky od odborníka aj vy.

  O internetovom obchode

  Značka Evolveo nie je na slovenskom trhu ničím novým. Distribuuje ju spoločnosť Abacus Electric, tradičný partner v oblasti informačných technológií a CE od roku 1992 s centrálou v Českých Budějovicích v Českej republike. V rámci spoločnosti pracuje približne štyridsať zamestnancov v piatich krajinách Európskej únie. Môžete si byť tak istí, že pri nákupe sa obraciate na odborníka fungujúceho aj v zahraničí a jeho služby a produkty sú otestované časom.

  Abacus Electric je najväčším distribútorom počítačových skríň v Českej republike. K najúspešnejším distribučných značkám sa radí Zalman a A4tech. Okrem distribuovania však spoločnosť poskytuje aj výrobu, podporu a servis white-box serverov Supermicro, Asus, Gigabyte, Tyan a Intel. Spoločnosť tiež vyrába servery na objednávku, podľa požiadaviek zákazníka. To v praxi znamená, že zákazník dostáva presne to, čo potrebuje a na výrobu jeho zákazky sa využíva najnovšia dostupná technológia.

  Evolveo je značka elektroniky, ktorej vznik sa datuje do roku 2005. Jej hlavnou špecializáciou je oblasť digitálneho domova, osobná elektronika a herné produkty. O rozvoj, distribúciu a servis značky sa stará medzinárodný tím vo viac ako desiatich krajinách sveta. Tým sa zaisťujú tie najlepšie výsledky.

  Spoločnosť prináša neustále niečo nové. Pravidelne sleduje trh a novinky, aby vás mohla medzi prvými potešiť kúskami, ktoré nenájdete nikde inde. Svoje produkty stále vylepšuje a snaží sa prejsť za hranice nemožného. Vyskúšajte ich aj vy a uvidíte, že nič lepšie na trhu nenájdete.

  Cieľom spoločnosti je nielen zákazníka získať, ale predovšetkým ukázať, že jeho nárokom podriaďuje celé svoje fungovanie. Práve preto si môžete byť istí, že pri nákupe vám obchod vždy vyjde v ústrety. Stačí, aby ste ho so svojimi problémami alebo ťažkosťami kontaktovali prostredníctvom telefónneho čísla alebo e-mailu. Zákaznícky servis je poskladaný z tých najlepších odborníkov, ktorí vám veľmi radi poradia v prípade akýchkoľvek problémov. K dispozícií sú vám počas pracovných dní.

  Internetový obchod má množstvo výhod a benefitov, ktoré vám spríjemňujú celé nakupovanie. K nim sa radí napríklad to, že predáva len prémiovú kvalitu, ktorú sám poctivo vyberá.

  V ponuke obchodu Evolveo.sk si vyberie úplne každý, nehľadiac na to, či potrebujete len maličkosť do svojej domácnosti, alebo túžite po kvalitnom a profesionálnom vybavení digitálnej domácnosti. Nakupujte kvalitné produkty za skvelé ceny a vo vysokej kvalite z obchodu, ktorý vám s celým procesom nákupu rád pomôže.

  Ponuka

  Internetový obchod Evolveo.sk sa orientuje na predaj výrobkov pre digitálny domov, osobnú elektroniku a herné produkty. Presnejšie ide o vodotesné odolné telefóny, herné stoličky, časozberné kamery, fotopasce, alarmy, set top boxy, USB TV tunery a množstvo ďalšieho. Vo svojej ponuke má prevažne sortiment svojej vlastnej výroby za tie najlepšie ceny.

  Keďže je ponuka internetového obchodu Evolveo.sk široká, je rozdelená do niekoľkých hlavných kategórií, aby ste si v nej vybrali čo najľahšie a najrýchlejšie. K hlavným sa radia Digitálny domov a Osobná elektronika. Nechýbajú ani menšie podkategórie ako Alarmy, Fotopasce, Set-top boxy, USB a TV Tunery, Robotické vysávače, IP kamery, Multimediálne centrá, TV antény, Kamerové systémy, Spotrebná elektronika a ďalšie.

  Každá kategória má niekoľko filtrov a možností zobrazenia, vďaka ktorým si môžete zobraziť len produkty, o ktoré máte skutočne záujem.

  Samozrejmosťou sú ilustračné fotografie, ktoré sa dajú priblížiť. Takýmto spôsobom dopredu viete, čo nakupujete. Nechýba podrobný popis, vlastnosti a informácia o dostupnosti.

  O priebehu objednávky a jej doručení ste pravidelne informovaní, a to e-mailami a SMS správami. Viete tak, kde sa balík nachádza a kedy približne dorazí k vám domov.

  Služby

  Nakupovanie na internetovom obchode sa môže zdať veľmi náročné. V skutočnosti si môžete celý proces zjednodušiť, a to kontaktovaním zákazníckeho servisu, ktorý vám pomôže v prípade akéhokoľvek problému. Či už neviete, aký typ výrobku by ste mali zvoliť, ako zaň zaplatiť alebo ako ho reklamovať, obrátiť sa naň môžete prostredníctvom telefónneho čísla alebo e-mailu. Je to na vás. Servis je k dispozícii počas bežných pracovných dní, a preto je o váš problém rýchlo a jednoducho postarané.

  Zostaňte s internetovým obchodom v kontakte aj po tom, ako ho opustíte! Buďte medzi prvými, ktorí sa dozvedia o novinkách a akciách. Stačí, aby ste sa prihlásili na odber newslettera, ktorý vám do e-mailovej schránky príde niekoľkokrát do mesiaca. Ak by ste mali príliš veľa reklamných e-mailov, e-shop môžete sledovať aj na sociálnych sieťach. A to presnejšie na Facebooku a Instagrame.

  Objednané produkty môžete zaplatiť viacerými spôsobmi, a to platobnou kartou, dobierkou, platbou online a prevodom na účet. Ak by ste sa rozhodli platiť online, niet sa čoho obávať. Internetový obchod má bezpečnostné brány, ktoré chránia vaše platobné údaje pred zneužitím tretími stranami. Doprava je možná kuriérom, prípadne si výrobky vyzdvihnite na pobočke Zásielkovne.

  Zariaďte si inteligentnú domácnosť pomocou výrobkov z ponuky internetového obchodu Evolveo.sk a užívajte si skvelé funkcie a vysokú kvalitu.

Evolveo.sk - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón Evolveo.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v eshope Evolveo.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Evolveo.sk - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Evolveo.sk na výhodný nákup v kategórii: Dom a Nábytok, Elektronika.

Evolveo.sk - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod Evolveo.sk dopravu zdarma?

  Evolveo.sk ponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod Evolveo.sk?

  Obchod Evolveo.sk ponúka tovar v kategóriách: Dom a Nábytok, Elektronika.

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Evolveo.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Na dobierku, Platba on-line, Prevodom na účet.

  Akú dopravu môžem využit v obchode Evolveo.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom, Zásielkovňa.

  Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Evolveo.sk?

  Na Január, 2023 pre obchod Evolveo.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Evolveo.sk?

  Na Január, 2023 pre obchod Evolveo.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Evolveo.sk?

  Doprava zdarma : Doprava zdarma pri nákupe nad 65 €

  Black Friday 2023 v obchode Evolveo.sk?

  Nie

  Štatistiky obchodu Evolveo.sk
  ✅ Akcie a zľavy 1x
  🛒 Zľavové kódy 0x
  💵 Ušetrené 2x
  🚚 Doprava zdarma Áno

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Evolveo.sk už 2x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Evolveo.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Akčné ceny : Zľavy na vybrané produkty v akcii.

Informácie o eshope Evolveo.sk

Hodnotenie:   0 (0x)
Kontakt: Abacus Electric s.r.o.
Planá 2
České Budějovice
Česká republika
Platobné
metódy:
Platobná karta Na dobierku Platba on-line Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom Zásielkovňa