eSlim.sk zľavové kódy, kupóny a zľavy platné dňa 13.06.2024

Pre eshop eSlim.sk máme v ponuke 8x overené zľavy a akcie, 0x zľavový kód. eSlim.sk ponúka dopravu zdarma. Doprava zdarma pri doručení cez Packetu. Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope eSlim.sk už 5x.
Kuponovnik.sk garancia pravosti kódov a zľiav
Garancia pravosti: Ručné overovanie kódov a zľiav
Kódy a zľavy získavame priamo od eshopov, z newslettrov a od affiliate sietí s ktorými spolupracujeme. Kódy a zľavy pre vás denne ručne kontroluje a aktualizuje naša spolupracovníčka Lucia Jurigová. V prípade, že nájdete neplatný kód alebo zľavu, dajte nám vedieť cez kontaktný formulár. Ďakujeme.
Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite tovar alebo službu, obdržíme za sprostredkovanie províziu (viac informácií).
Ponuky od eSlim.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu eSlim.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Informácie o eshope eSlim.sk

 • Hodnotenie:  5 (9x)
  Kontakt: Pharmatico CE, s.r.o.
  Gorkého 10
  811 01 Bratislava
  Telefón: 949 209 200
  E-mail: info@eslim.sk
  Platobné
  metódy:
  Na dobierku
  Doprava: Kuriérom Slovenská pošta Zásielkovňa

Najobľúbenejšie obchody

Top obchody v kategórii: Zdravie

O obchode eSlim.sk

 • Chcete schudnúť, no nejako to nejde? eSlim.sk vám s tým jednoducho pomôže. Je to totižto prípravok na chudnutie a zrýchlenie metabolizmu s viditeľnými a rýchlymi účinkami.

  Chudnutie je v dnešnej rýchlej dobe často začarovaným kruhom. Mnohí ľudia nemajú čas na cvičenie, snažia sa jesť zdravo no kilogramy dole akosi aj tak nejdu. Máte rovnaký problém aj vy? Možno vám postačí pomocník, vďaka ktorému by ste sa zbytočných kilogramov zbavili omnoho rýchlejšie a jednoduchšie. Niečo, ako je napríklad eSlim. Chudnúci prípravok, ktorý vám nielenže pomôže schudnúť, ale taktiež vám zrýchli metabolizmus.

  O produkte eSlim.sk

  eSlim je prírodný doplnok vhodný ako pre mužov tak aj pre ženy, ktorí chcú schudnúť a celkovo zlepšiť svoj zdravotný stav. Produkt sa predáva vo forme kapsúl a má čisto prírodné zloženie. Do tela tak nedávate žiadne nevhodné látky. Produkt znižuje chuť na sladké, vďaka čomu vám pomáha aj v chudnutí. Jeho výhodou je, že nemá žiadne vedľajšie účinky a užíva sa ráno a večer.

  eSlim® je prípravok na zníženie hmotnosti a zrýchlenie metabolizmu z Veľkej Británie. Tieto tabletky na chudnutie sa vyznačujú čisto prírodným zložením, vďaka ktorému nemajú žiadne vedľajšie účinky. Prípravok podporuje zníženie hmotnosti, zrýchlenie metabolizmu, zníženie chuti na jedlo a lepšie spaľovanie.

  Pri užívaní eSlim sa netreba ničoho báť. Spĺňa všetky kvalitatívne požiadavky a normy pre užívanie a je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. eSlim je úplne iný ako jeho konkurencia. Keďže ide o výživový doplnok, nemusíte mať predpis a kúpiť si ho môžete kedykoľvek. Dokonca aj z pohodlia domova cez e-shop.

  Ak by vás zaujímalo presné zloženie eSlim, stačí ísť na oficiálnu webstránku eSlim.sk. V kategórií “Čo je to eSlim” nájdete všetky zložky aj informácie o nich. Spoločnosť je transparentná a poskytuje vám všetky informácie, o ktoré by ste mohli mať záujem.

  Orientácia na webovej stránke

  Webstránka eSlim.sk je veľmi príjemne spracovaná a dobre sa na nej nakupuje. Okrem prípravkov v nej nájdete aj poradňu, informácie či dokonca magazín.

  V ponuke máte niekoľko možností, ako si eSlim kúpiť. Buď si kúpite len jedno balenie a prípravok otestujete, alebo stavíte na väčšie balenia. Tie obsahujú napríklad dve, tri, päť alebo až sedem produktov eSlim. Výhodou je taktiež to, že celú objednávku môžete objednať buď online alebo prostredníctvom zaslania SMS.

  Orientácia na stránke je pomerne jednoduchá. E-shop ponúka len výrobky eSlim, takže nakupovanie je rýchlejšie ako v iných obchodoch. Na úvodnej stránke nájdete základné informácie. V prípade, že by vás zaujímali ďalšie podrobnosti o produkte, stačí kliknúť na možnosť "O eSlim". V prípade otázok o doručení alebo o objednávkach stačí kliknúť na možnosť "Informácie".

  Ak máte nejakú otázku, pokojne ju položte v kategórií "Poradňa". Zaujímavé články na tému chudnutia a zdravého životného štýlu nájdete v magazíne. A ak máte nejaké otázky a potrebujete kontaktovať zákaznícku podporu, jednoducho kliknite na možnosť "Kontakt", kde nájdete telefónne čísla a e-mailové adresy.

  Produkty objednávate v možnosti "Objednávka". Po kliknutí na túto kategóriu sa vám zobrazí niekoľko možností eSlim balíkov. Buď si zakúpite jedno balenie, dve, tri, päť alebo sedem. Čím viac produktov je v balení, tým viac ušetríte.

  Služby e-shopu eSlim.sk

  Platba je možná na dobierku a doprava kuriérom, Slovenskou poštou alebo Zásielkovňou. Výber je len na vás.

  V prípade otázok pokojne kontaktujte zákaznícky servis poskladaný z odborníkov. Stačí im napísať e-mail, kontaktovať ich prostredníctvom online chatu alebo im zavolať na telefónne číslo. Všetky informácie nájdete v sekcii “Kontakt”.

Najčastejšie otázky eSlim.sk

 • 🛍️ Ako použiť zľavový kód v eshope eSlim.sk?

  1. Vyhľadajte zľavový kód eSlim.sk na stránke Kuponovnik.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".
  2. V novom okne skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".
  3. Vyberte si tovar v eshope eSlim.sk.
  4. Do položky "Využiť zľavový kód/Máte zľavový kupón?" vložte skopírovaný kód.
  5. Hotovo vaša zľava je uplatnená.

  🛍️ Ako využiť zľavu v eshope eSlim.sk?

  Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite eSlim.sk na výhodný nákup v kategórii: Zdravie.

  🛍️ Ponúka obchod eSlim.sk dopravu zdarma?

  eSlim.sk ponúka dopravu zdarma. Doprava zdarma pri doručení cez Packetu.

  🛍️ Aký tovar ponúka obchod eSlim.sk?

  Obchod eSlim.sk ponúka tovar v kategóriách: Zdravie.

  🛍️ Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode eSlim.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Na dobierku

  🛍️ Akú dopravu môžem využit v obchode eSlim.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom, Slovenská pošta, Zásielkovňa

  🛍️ Môžem nakúpiť v eshope eSlim.sk aj v zahraničí?

  Áno, môžete nakúpiť v Česku: eSlim.cz

  🛍️ Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod eSlim.sk?

  Na jún, 2024 pre obchod eSlim.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  🛍️ Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod eSlim.sk?

  Na jún, 2024 pre obchod eSlim.sk máme v ponuke 8x akciu a zľavu.

  🛍️ Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod eSlim.sk?

  Zľava 47% : eSlim® 7 balení zľava 47%
  Zľava 41% : eSlim® 1 balenie zľava 41%
  Zľava 41% : eSlim® 2 balenia zľava 41%

  🛍️ Aké má eshop eSlim.sk zľavové kódy?

  eSlim.sk nemá momentálne žiadne zľavové kódy.

  🛍️ Ako môžem kontaktovať eshop eSlim.sk?

  Obchod eSlim.sk môžete kontaktovať telefonicky na čísle: 949 209 200 alebo emailom: info@eslim.sk.

  🛍️ Black Friday 2024 v obchode eSlim.sk?

  Nie

  🛍️ Aké sú výhody obchodu eSlim.sk?

  ✅ Akcie a zľavy 8
  🛒 Zľavové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Áno
  📅 Aktualizované Jún, 2024

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope eSlim.sk už 5x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Neplatné alebo vypršané kupóny a zľavové kódy eSlim.sk

 • Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.