Empikfoto.sk - Kupóny a Zľavové Kódy

Akcie a zľavy: 1x | Zľavové kupóny: 0x | Ušetrené: 540x | Doprava zdarma: Áno
 • O obchode Empikfoto.sk:

  Pomocou Empikfoto.sk si môžete nechať vyvolať fotografie cez internet. Objednajte si výtlačky, fotoknihy alebo fotodarček s vlastnou fotkou. Prečo nakupovať v obchode Empikfoto.sk ?

Empikfoto.sk - Najnovšie Kupóny a Zľavové kódy (Apríl 2021)

Empikfoto.sk
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma pri nákupe nad 30 € Doprava zdarma pri nákupe nad 30 € Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Empikfoto.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 3x
Ponuky od Empikfoto.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu Empikfoto.sk na Váš email

Top obchody v kategórii: Dom a Nábytok

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Dom a Nábytok

Topshop.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Topshop.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 42x
Nabbi.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Nabbi.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 38x
4home.sk
Platnosť do : 31/12/2021
Obchod : 4home.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 21x
Dormeo.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Dormeo.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 16x
Delimano.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Delimano.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 7x

O obchode Empikfoto.sk

 • Pomocou Empikfoto.sk si môžete nechať vyvolať fotografie cez internet. Objednajte si výtlačky, fotoknihy alebo fotodarček s vlastnou fotkou.

  Rozmýšľate často nad tým, že by ste dali vyvolať pár fotiek a doplnili tak vzniknuté medzery v rodinných fotoalbumoch? Túžite po originálnom darčeku, ktorý poteší a zároveň bude šitý na mieru? Vďaka empikfoto.sk si môžete vyvolať fotky, nechať vyrobiť fotoknihu, alebo vytvoriť originálne predmety s námetom vami vybranej fotografie.

  O e-shope

  Empik Foto sú vysoko kvalitné digitálne fotografie a fotodarčeky, ktoré vám dovolia zachytiť obľúbené momenty a zdieľať ich s priateľmi a blízkymi. Fotoknižky, hrnčeky, puzdrá na telefóny, tričká, vankúšiky, kalendáre, fotoobrazy a plagáty sa skvele osvedčia ako originálny suvenír, nástenná ozdoba, a tiež personalizovaný darček.

  Spoločnosť začala v roku 1996, keď sa ešte fotografie robili na klasický fotografický film a vyvolávali sa v špecializovaných predajniach. Odvtedy sa toho veľa zmenilo a rovnako je na tom aj spoločnosť. Okrem toho, že vytvorila svoj web, sa rozšírila aj do ďalších krajín ako napríklad Česko či Poľsko. Empikfoto.sk sa snaží neustále meniť a rozvíjať, aby vám poskytoval niečo nové.

  Empik Foto sa snaží poskytovať tú najvyššiu kvalitu každého produktu. Vďaka najnovším moderným technológiám, najkvalitnejším materiálom a trochu mágie vám ponúka to najlepšie na trhu. Spoločnosť disponuje vlastným fotografickým laboratóriom, čo zaisťuje plnú kontrolu nad výrobným procesom a vašimi fotografiami.

  Objednávanie fotografií

  Na stránke si stačí vybrať produkt, detaily ako farba či materiál, a jednoducho nahrať fotografie priamo z vášho počítača. Fotky je možné použiť aj na viac objednávok, bez nutnosti opätovného nahrávania. Sami si vytvoríte vzhľad svojej fotoknihy alebo iného predmetu od pozadia, farby, ozdôb až po kompozíciu. Vo forme prezentácie získate jasný náhľad toho, čo si objednávate.

  Váš vlastnoručný výtvor môžete upravovať dovtedy, až kým s ním nebudete úplne spokojní. Následne jednoducho vyplníte objednávací formulár ako v bežných e-shopoch a odošlete. Pár klikmi tak získate personalizovaný predmet plný spomienok, bez nutnosti fyzickej návštevy fotoshopu. Prijateľné ceny a rýchla dodávka do niekoľkých pracovných dní, to sú prednosti Empikfoto.sk.

  Orientácia na e-shope

  Orientácia na internetovom obchode je veľmi jednoduchá a príjemná. Hneď na hlavnej stránke, po vojdení do e-shopu, nájdete hlavný panel s najnovšími kúskami, ktoré sa tu predávajú alebo s novinkami v ponuke. Následne môžete nakupovať prostredníctvom hlavného menu a kategórií, ktoré nájdete na vrchnej časti stránky. Medzi tie sa radia Fotky, Fotoknihy, Fotohrnčeky, Obrazy a plagáty, Fotodarčeky, Fotoprianie, Kalendáre, Akcie a Aplikácia.

  Alebo si výrobok môžete nájsť prostredníctvom vyhľadávacieho panelu nachádzajúceho sa nad hlavnými kategóriami. Stačí doň napísať názov alebo číslo produktu.

  Služby

  Poštovné máte zdarma už pri nákupe nad 19,90 €. Informácie o stave vašej objednávky nájdete vo vašom konte, ktoré si na empikfoto.sk zakladáte už pri prvom nákupe. Podrobné informácie sú však zasielané aj priamo na váš email, vďaka čomu budete mať dokonalý prehľad o pohybe balíka.

  Internetový obchod Empikfoto.sk sa nachádza aj na všetkých známych sociálnych sieťach ako je Facebook, Instagram či Youtube. Môžete ho tam sledovať a vidieť najnovšie akcie či zľavy medzi prvými.

  Prejsť do obchodu Empikfoto.sk

Empikfoto.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Zľava 50% : Zľava 50% platí na fotoknihy 20x30 na kriedovom papieri, lesklá väzba, 28 stránok v... Viac o zľave Zľava 50% platí na fotoknihy 20x30 na kriedovom papieri, lesklá väzba, 28 stránok v eshope Empikfoto.sk keď zadáte zľavový kód v nákupnom košíku. Využite zľavové kupóny Empikfoto a fotoknihu nakúpite lacnejšie. Skryť text
 • Zľava 20% : Zľava 20% na horizontálne a vertikálne fotoobrazy Zľava 20% na horizontálne a vertikálne fotoobrazy Skryť text
 • Zľava 10% : Zľava 10% na puzzle s vlastnou fotografiou Zľava 10% na puzzle s vlastnou fotografiou Skryť text
 • Zľava 20% : Zľava 20% na matné fotografie rozmeru 10x15 cm pri kúpe 50-200 ks Zľava 20% na matné fotografie rozmeru 10x15 cm pri kúpe 50-200 ks Skryť text

Hodnotenie obchodu Empikfoto.sk


  (4 z 5)


Počet hodnotení: 59


Prejsť do obchodu Empikfoto.sk
Kontakt: EMPIK S.A. - EMPIK FOTO
ul. Marszałkowska 116/122
00-017 Varšava
Telefón: 233 002 071
Platobné metódy: Platobná karta Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom

Vyhľadajte zľavový kupón Empikfoto.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

Vyberte si tovar v obchode Empikfoto.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Empikfoto.sk na výhodný nákup v kategórii: Dom a Nábytok.

Na Apríl 2021 pre obchod Empikfoto.sk máme v ponuke 1x zľavový kupón a 0x akciu a zľavu.

Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode Empikfoto.sk už 540x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.