Emobilshop.sk zľavové kódy, kupóny a zľavy platné dňa 05.12.2023

Pre eshop Emobilshop.sk máme v ponuke 1x overené zľavy a akcie, 0x zľavový kód. Emobilshop.sk ponúka dopravu zdarma. Doprava zdarma. Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Emobilshop.sk už 53x.
Kuponovnik.sk garancia pravosti kódov a zľiav
Garancia pravosti: Ručné overovanie kódov a zľiav
Kódy a zľavy získavame priamo od eshopov, z newslettrov a od affiliate sietí s ktorými spolupracujeme. Kódy a zľavy pre vás denne ručne kontroluje a aktualizuje naša spolupracovníčka Lucia Jurigová. V prípade, že nájdete neplatný kód alebo zľavu, dajte nám vedieť cez kontaktný formulár. Ďakujeme.
Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite tovar alebo službu, obdržíme za sprostredkovanie províziu (viac informácií).
Ponuky od Emobilshop.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Emobilshop.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Informácie o eshope Emobilshop.sk

 • Hodnotenie:  4.5 (6x)
  Kontakt: LALIM s.r.o.
  Mateja Bela 59
  01015 Žilina
  E-mail: emobilshop@emobilshop.sk
  Platobné
  metódy:
  Platobná karta Na dobierku Platba on-line Hotovosť Prevodom na účet
  Doprava: Slovenská pošta Zásielkovňa

Najobľúbenejšie obchody

Top obchody v kategórii: Mobil

O obchode Emobilshop.sk

 • Emobilshop.sk je internetový obchod, ktorý sa zameriava na predaj príslušenstva k mobilným telefónom. Vyberajte si zo širokej ponuky aj vy.

  Každý mobilný telefón potrebuje nejaké príslušenstvo, vďaka ktorému sa vám bude jednoduchšie používať. Kým mnohí sa uspokoja s tým, čo dostanú v originálnom balení, iní hľadajú zaujímavé kúsky, ktoré by si mohli dokúpiť. K nim sa radia napríklad bezdrôtové nabíjačky, bluetooth slúchadlá či špeciálne kryty. Ak aj vy potrebujete nejaký doplnok k svojmu mobilnému telefónu, jednoducho stavte na Emobilshop.sk, ktorý patrí medzi veľmi obľúbené na slovenskom trhu.

  O e-shope Emobilshop.sk

  Internetový obchod Emobilshop.sk vznikol ešte v roku 2013 za účelom poskytovať kvalitné príslušenstvo a náhradné diely k mobilným telefónom rôznych značiek. Myšlienka sa hneď ujala, pretože v tomto čase na slovenskom internetovom trhu neexistovalo príliš veľa podobných e-shopov. Emobilshop.sk má však jednu výhodu v tom, že sa nezameriava len na jednu alebo dve značky. Poskytuje kúsky pre viacerých výrobcov.

  Spokojnosť zákazníkov je pre spoločnosť základom. Práve preto poskytuje nielen širokú ponuku produktov, ale taktiež kvalitné služby. K nim sa radí najmä zákaznícky servis poskladaný z tých najlepších odborníkov. Veľmi radi vám poradia pri každom jednom probléme, nehľadiac na to, či práve nakupujete alebo niečo reklamujete.

  Emobilshop.sk sa snaží budovať priateľský a otvorený vzťah s každým jedným zákazníkom. Poskytuje viac než len nákup cez internet. Usiluje sa o to, aby vyberanie nových produktov zákazníka tešilo. Chce, aby ste sa pravidelne vracali a svoju zbierku príslušenstva rozširovali o tie najnovšie a najkvalitnejšie kúsky.

  Sortiment internetového obchodu tvoria náhradné diely a príslušenstvo k najpredávanejším telefónom. Ponuka je pravidelne obmieňaná a dopĺňaná. Prispôsobuje sa najnovším trendom. Môžete si tak byť istí, že v obchode nakúpite ako kúsky pre staršie mobily, tak aj pre tie novšie.

  Produkty e-shopu Emobilshop.sk

  Internetový obchod Emobilshop.sk sa zameriava na predaj príslušenstva k známym mobilným telefónom. Pod pojmom príslušenstvo si môžete predstaviť nabíjačky, náhradné diely, ochranné sklá a fólie, káble, batérie či kryty a obaly. To však, samozrejme, nie je všetko. Okrem tých najnutnejších výrobkov má aj ďalšie, ako napríklad externé batérie, selfie tyče, slúchadlá a handsfree, držiaky na ruku alebo do auta či na bicykel, pamäťové karty a USB kľúče či rukavice pre smartfóny.

  Všetky produkty majú niekoľko ilustračných fotografií, ktoré si môžete priblížiť. Dopredu tak vždy viete, čo kupujete. Nechýba ani podrobný popis, vlastnosti, dostupnosť, počet bodov, ktoré získate kúpou výrobku (platí, ak ste členom vernostného programu) a výhodné balíky, pri ktorých ušetríte.

  Orientácia na e-shope

  Orientácia na internetovom obchode je jednoduchá, pretože všetky výrobky sú zoradené do hlavných kategórií. Tie následne disponujú ešte menšími podkategóriami, ktoré majú aj filtre a možnosti zobrazenia podľa obľúbenosti alebo ceny. Nakupovať môžete ako podľa značky, napríklad Apple či Samsung, tak aj podľa typu výrobku, ako napríklad ochranné sklá či kryty. Ponuku si tak môžete vyfiltrovať presne podľa seba.

  Na hlavnej stránke internetového obchodu Emobilshop.sk objavíte novinky v ponuke. Sú to najnovšie kúsky, spravidla pre najnovšie modely mobilných telefónov.

  Služby e-shopu Emobilshop.sk

  Internetový obchod Emobilshop.sk si zakladá na kvalitných službách. Ich základom je kvalitný zákaznícky servis, ktorý je poskladaný z tých najlepších odborníkov a špecialistov. V prípade, že by ste mali nejaké otázky k nákupu alebo by ste potrebovali poradiť pri reklamácii či výmene, jednoducho ho kontaktujte prostredníctvom e-mailu, telefónneho čísla alebo online chatu.

  Nakupujete príslušenstvo k mobilom na pravidelnej báze? V tom prípade by ste sa mali pridať k vernostnému programu, ktorý e-shop prevádzkuje. Ten slúži na odmeňovanie zákazníkov. Za každú objednávku dostanete určitý počet bodov (ten sa odvíja od sumy, ktorú ste za objednávku zaplatili). Každých 20 bodov predstavuje zľavu 1 €. Po nazbieraní určitého počtu si body môžete vymeniť za zľavu a ušetriť.

Najčastejšie otázky Emobilshop.sk

 • 🛍️ Ako použiť zľavový kód v eshope Emobilshop.sk?

  1. Vyhľadajte zľavový kód Emobilshop.sk na stránke Kuponovnik.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".
  2. V novom okne skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".
  3. Vyberte si tovar v eshope Emobilshop.sk.
  4. Do položky "Využiť zľavový kód/Máte zľavový kupón?" vložte skopírovaný kód.
  5. Hotovo vaša zľava je uplatnená.

  🛍️ Ako využiť zľavu v eshope Emobilshop.sk?

  Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Emobilshop.sk na výhodný nákup v kategórii: Mobil.

  🛍️ Ponúka obchod Emobilshop.sk dopravu zdarma?

  Emobilshop.sk ponúka dopravu zdarma. Doprava zdarma.

  🛍️ Aký tovar ponúka obchod Emobilshop.sk?

  Obchod Emobilshop.sk ponúka tovar v kategóriách: Mobil.

  🛍️ Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Emobilshop.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Na dobierku, Platba on-line, Hotovosť, Prevodom na účet

  🛍️ Akú dopravu môžem využit v obchode Emobilshop.sk?

  Môžete využiť dopravu: Slovenská pošta, Zásielkovňa

  🛍️ Môžem nakúpiť v eshope Emobilshop.sk aj v zahraničí?

  Áno, môžete nakúpiť v Česku: Emobilshop.cz

  🛍️ Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Emobilshop.sk?

  Na december, 2023 pre obchod Emobilshop.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  🛍️ Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Emobilshop.sk?

  Na december, 2023 pre obchod Emobilshop.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  🛍️ Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Emobilshop.sk?

  Doprava zdarma : Doprava zdarma

  🛍️ Aké má eshop Emobilshop.sk zľavové kódy?

  Emobilshop.sk nemá momentálne žiadne zľavové kódy.

  🛍️ Ako môžem kontaktovať eshop Emobilshop.sk?

  Obchod Emobilshop.sk môžete kontaktovať telefonicky na čísle: +421 910 900 896 alebo emailom: emobilshop@emobilshop.sk.

  🛍️ Black Friday 2023 v obchode Emobilshop.sk?

  Nie

  🛍️ Aké sú výhody obchodu Emobilshop.sk?

  ✅ Akcie a zľavy 1
  🛒 Zľavové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Áno
  📅 Aktualizované December, 2023

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Emobilshop.sk už 53x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Neplatné alebo vypršané kupóny a zľavové kódy Emobilshop.sk

 • Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.