Domalenka.sk zľavové kódy, kupóny a zľavy platné dňa 15.07.2024

Pre eshop Domalenka.sk máme v ponuke 3x overené zľavy a akcie, 0x zľavový kód. Domalenka.sk neponúka dopravu zdarma. Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Domalenka.sk už 176x.
Kuponovnik.sk garancia pravosti kódov a zľiav
Garancia pravosti: Ručné overovanie kódov a zľiav
Kódy a zľavy získavame priamo od eshopov, z newslettrov a od affiliate sietí s ktorými spolupracujeme. Kódy a zľavy pre vás denne ručne kontroluje a aktualizuje naša spolupracovníčka Lucia Jurigová. V prípade, že nájdete neplatný kód alebo zľavu, dajte nám vedieť cez kontaktný formulár. Ďakujeme.
Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite tovar alebo službu, obdržíme za sprostredkovanie províziu (viac informácií).
Ponuky od Domalenka.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Domalenka.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Informácie o eshope Domalenka.sk

 • Hodnotenie:  4.5 (44x)
  Kontakt: Destinacie.sk s.r.o.
  Partizánska 705/43
  058 01 Poprad
  Telefón: 0908 080 088
  E-mail: destinacie@destinacie.sk
  Platobné
  metódy:
  Prevodom na účet

Najobľúbenejšie obchody

Top obchody v kategórii: Cestovanie

O obchode Domalenka.sk

 • Najväčší výber pobytov v hoteloch a kúpeľoch na Slovensku. Ponuka ubytovania s priamym kontaktom na majiteľa. Chaty, drevenice, penzióny, apartmány a priváty.

  Dovolenky, wellness pobyty či liečebné kúpeľné pobyty patria k veľmi obľúbeným. Človek si vďaka niekoľkým dňom oddýchne, naberie energiu a posilní sa na ďalšie dni. Premýšľate, že by ste si spravili nejaký ten čas voľno? V tom prípade klikajte na internetovú cestovnú kanceláriu Domalenka.sk, ktorú pozná na Slovensku snáď každý cestovateľ. Vo svojej ponuke má zaujímavé pobyty, ktoré si určite zamilujete.

  O cestovnej kancelárii

  Celá myšlienka cestovnej kancelárie Domalenka.skzačala ešte v roku 2005, kedy jej zakladateľ otvoril, spolu so svojím otcom, ubytovanie v súkromí. O 5 rokov neskôr, v roku 2010, sa vytvorila spoločnosť, ktorá sa začala orientovať na predaj pobytov na Slovensku. Podpora domáceho cestovného ruchu je vždy dobrým nápadom, ktorý sa aj v tomto prípade ľuďom páčil.

  O dva roky, v roku 2012, bola založená cestovná kancelária Domalenka.sk, ktorá v dnešnej dobe patrí medzi najväčších predajcov v cestovnom ruchu na Slovensku. Okrem klasickej, kamennej predajne funguje aj na internete, kde predáva tisícky pobytov a zájazdov každý rok.

  Zakladateľ spoločnosti sa hneď od začiatku orientoval na vzdelávanie v oblasti marketingu, ktoré cestovke pomáhali umiestňovať sa čo najvyššie vo vyhľadávaní. To však nie je všetko. Celá spoločnosť sa neustále vzdeláva a hľadá novinky, ktoré by jej pomohli zlepšiť svoje služby.

  Domalenka.skmá svoju základňu vo Vysokých Tatrách. Jej najsilnejšou stránkou je to, že všetci zamestnanci pracujú na tom, čo ich baví. V službách a jednotlivých ponukách tak vidno niečo viac, ako len vec, ktorú si môžete kúpiť.

  Cestovná kancelária spolupracuje s partnermi, ktorí vidia zmysel a obojstranný prínos zo spolupráce. Vďaka tomu si môžete byť istí, že všetko, čo je vám ponúknuté, je skutočné. Zabudnite na zavádzajúce údaje napísané drobným písmom na spodnej časti stránky.

  Spoločnosť je otvorená novým nápadom a inováciám. Kráča s dobou a neustále poskytuje novinky, ktoré zaujmú aj mladšie generácie. Samozrejmosťou je otvorená komunikácia, férové jednanie a tie najkvalitnejšie služby. V prípade, že by ste si neboli niečím istí alebo by ste niečo nevedeli, stačí Domalenka.skkontaktovať prostredníctvom telefónneho čísla alebo e-mailu. Odpoveď dostanete obratom.

  Dôležitým aspektom celého predaja je bezpečná platba, ktorú získate pomocou platobných brán. Pri platení online sa tak nemusíte báť, že by boli vaše údaje zneužité tretími stranami.

  Ponuka e-shopu Domalenka.sk

  Čoraz viac ľudí, zahraničných turistov aj našincov, objavuje krásy Slovenska. Naša krajina má čo ponúknuť. Počet rekreačných zariadení sa zvyšuje a služby sa pomaly ale isto vypracúvajú na vysokú úroveň. Nejde iba o naše Tatry. Slovensko má nesmierne bohatstvo v termálnych prameňoch a vyrástlo tu požehnané množstvo termálnych kúpalísk, rôznych stredísk na oddychové a wellness pobyty.

  Od západu na východ, zo severu na juh, zovšadiaľ máte blízko k nejakému kúsku dovolenkového raju. Práve na kúpele, hotely, wellness hotely, liečebné a wellness pobyty sa špecializuje cestovná kancelária Domalenka.sk. Prihlásením sa na web Domalenka.sk získate prístup k pobytom za najnižšiu cenu. Svoj úspech postavili na garancii nižšej alebo prinajhoršom rovnakej ceny ako ponúkajú bežne v hoteloch a kúpeľoch.

  Vďaka portálu Domalenka.sk si tak môžete oddýchnuť za bezkonkurenčné ceny. Nájdete tu pravidelné sezónne zľavy, na ktoré budete po registrácii upozornení emailom. Takto nepremeškáte možnosť jedinečných pobytov napríklad aj vo vyhľadávaných tatranských hoteloch za menej ako 30 € na noc za osobu.

  Výber pobytov je obrovský, vrátane tých, ktoré ponúkajú zľavové portály. Domalenka.sk s nimi úzko spolupracuje, vďaka čomu pomocou nich ušetríte ešte viac.

  V ponuke Domalenka.sk si prídu na svoje veľké aj malé rodiny, páry i seniori. Stačí do vyhľadávania zadať druh pobytu – rodinný , romantický, wellness, lyžovačka, potom špecifikovať kraj, turistický región, prípadne cenu. Jedným kliknutím sa vám objavia desiatky rôznych ponúk, ktoré sú určené presne pre vás.

  Služby e-shopu Domalenka.sk

  Cestovná kancelária si stavia na kvalitných službách. Práve preto vám poskytuje odborný zákaznícky servis, ktorý je vám k dispozícii na telefónnom čísle alebo e-maile. Kontaktovať ho môžete s akýmkoľvek problémom.

  Domalenka.sk vám ponúka denne aktualizovanú ponuku, všetky známe hotely a kúpele na jednom mieste, najnižšie ceny na trhu, minimálne storno poplatky a platbu až na mieste. Využite služby tejto cestovnej kancelárie ešte dnes.

Najčastejšie otázky Domalenka.sk

 • 🛍️ Ako použiť zľavový kód v eshope Domalenka.sk?

  1. Vyhľadajte zľavový kód Domalenka.sk na stránke Kuponovnik.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".
  2. V novom okne skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".
  3. Vyberte si tovar v eshope Domalenka.sk.
  4. Do položky "Využiť zľavový kód/Máte zľavový kupón?" vložte skopírovaný kód.
  5. Hotovo vaša zľava je uplatnená.

  🛍️ Ako využiť zľavu v eshope Domalenka.sk?

  Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Domalenka.sk na výhodný nákup v kategórii: Cestovanie.

  🛍️ Ponúka obchod Domalenka.sk dopravu zdarma?

  Domalenka.sk neponúka dopravu zdarma.

  🛍️ Aký tovar ponúka obchod Domalenka.sk?

  Obchod Domalenka.sk ponúka tovar v kategóriách: Cestovanie.

  🛍️ Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Domalenka.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Prevodom na účet

  🛍️ Akú dopravu môžem využit v obchode Domalenka.sk?

  Môžete využiť dopravu: -

  🛍️ Môžem nakúpiť v eshope Domalenka.sk aj v zahraničí?

  Nie, momentálne nemáme zľavy pre eshop Domalenka.sk v zahraničí.

  🛍️ Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Domalenka.sk?

  Na júl, 2024 pre obchod Domalenka.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  🛍️ Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Domalenka.sk?

  Na júl, 2024 pre obchod Domalenka.sk máme v ponuke 3x akciu a zľavu.

  🛍️ Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Domalenka.sk?

  Zľavy na pobyty : Zľavy na vybrané rodinné pobyty s deťmi.
  Akčné ceny : Zľavy na vybrané víkendové pobyty.
  Akcia : Zľavy na vybrané romantické pobyty.

  🛍️ Aké má eshop Domalenka.sk zľavové kódy?

  Domalenka.sk nemá momentálne žiadne zľavové kódy.

  🛍️ Ako môžem kontaktovať eshop Domalenka.sk?

  Obchod Domalenka.sk môžete kontaktovať telefonicky na čísle: 0908 080 088 alebo emailom: destinacie@destinacie.sk.

  🛍️ Black Friday 2024 v obchode Domalenka.sk?

  Nie

  🛍️ Aké sú výhody obchodu Domalenka.sk?

  ✅ Akcie a zľavy 3
  🛒 Zľavové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Nie
  📅 Aktualizované Júl, 2024

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Domalenka.sk už 176x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Neplatné alebo vypršané kupóny a zľavové kódy Domalenka.sk

 • Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.