Digitalgolf.sk - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 0x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 0x | Doprava zdarma: Nie
Momentálne nie sú pre tento obchod dostupné žiadne aktívne kupóny alebo zľavové kódy.
Ponuky od Digitalgolf.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu Digitalgolf.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Digitalgolf.sk - Recenzia

 • Patríte k milovníkom golfu? Vyberajte si kvalitné príslušenstvo na internetovom obchode DigitalGolf.sk a ušetrite desiatky eur.

  Golf je jedným z veľmi obľúbených športov, ktorému sa venujú všetky vekové kategórie. Na to, aby ste ho však mohli praktizovať, potrebujete kvalitné príslušenstvo. K nemu sa radia golfové palice, oblečenie z funkčného materiálu, topánky a iné doplnky. Výber týchto kúskov je v klasických športových obchodoch obmedzený. Dôvodom je hlavne fakt, že golf nie je tak rozšírený, ako napríklad beh, hokej alebo futbal. Chceli by ste si zväčšiť svoju golfovú zbierku? Nakupujte na DigitalGolf.sk

  O e-shope

  Internetový obchod DigitalGolf.sk patrí medzi pomerne nové e-shopy. A síce vznikol len pred pár rokmi, stihol potešiť už tisícky spokojných zákazníkov. Tí sa neustále vracajú, aby mohli povýšiť svoju úroveň hrania.

  Najsilnejšou stránkou internetového obchodu je hlavne skvelý zákaznícky servis, ktorý je poskladaný z odborníkov na tento šport. Vďaka tomu si môžete byť istí, že vždy dostanete odpoveď na svoju otázku. Nehľadiac na to, čo sa budete pýtať. Servis vám veľmi rád poradí v prípade, že si nebudete vedieť vybrať produkty. Alebo vtedy, keď budete mať problém s reklamáciou, vrátením alebo čímkoľvek iným.

  Spoločnosť DigitalGolf.sk si zakladá na tom, aby svojim zákazníkom poskytla vždy tie najnovšie kúsky. Práve preto prináša každú sezónu niečo nové. Neustále sleduje novinky, aby vás mohla medzi prvými potešiť golfovými palicami alebo doplnkami, ktoré nenájdete nikde inde. Vyberajte si palice, oblečenie, rukavice, topánky a množstvo iného za tie najlepšie ceny. Zabudnite na nakupovanie zo zahraničia, ktoré sa spája s vysokými cenami za dopravu. DigitalGolf.sk vám poskytuje presne to, čo potrebujete.

  Cieľom internetového obchodu je nielen zákazníka získať, ale predovšetkým ukázať, že jeho nárokom podriaďuje celé svoje fungovanie. Práve preto si môžete byť istí, že pri nákupe vám obchod vyjde vždy v ústrety. Stačí, aby ste ho so svojimi problémami alebo ťažkosťami kontaktovali prostredníctvom telefónneho čísla alebo e-mailu.

  Internetový obchod DigitalGolf.sk si aj za krátku dobu svojho fungovania získal srdcia mnohých zákazníkov. Staňte sa nimi aj vy a uvidíte, že nebudete ľutovať.

  Produkty

  Internetový obchod DigitalGolf.sk vybaví kvalitným príslušenstvom každého milovníka golfu. Je jedno, či ste začiatočník alebo pokročilý. Na svoje si príde úplne každý. Ponuka je široká. Nakúpi tu zákazník, ktorý má veľký rozpočet a je mu jedno, koľko utratí, ale aj ten, kto sleduje svoj rozpočet a nechce minúť príliš veľa.

  V ponuke nájdete golfové palice. oblečenie, topánky, bagy, vozíky, príslušenstvo a loptičky. Ak by ste chceli niekoho potešiť, môžete využiť špeciálnu kategóriu s názvom “Poukážky”, kde vyberiete jednu z viacerých darčekových poukážok. Tie sa následne dajú darovať priateľom či rodine.

  Jednotlivé produkty sú rozdelené do hlavným kategórií, ktoré sa ďalej delia ešte na menšie podkategórie. Všetky obsahujú filtre a možnosti zobrazenia podľa obľúbenosti, názvu alebo ceny.

  Jednotlivé produkty majú podrobný popis a ilustračné obrázky. Tie si môžete priblížiť, aby ste dopredu vedeli, čo nakupujete. Nechýba ani veľkostná tabuľka, podľa ktorej si vyberiete presne tú veľkosť, ktorú potrebujete.

  Nižšie na stránke nájdete kategóriu “Podobné produkty”, kde máte ponuku podobných produktov, ktoré by vás mohli zaujímať.

  Služby

  Internetový obchod DigitalGolf.sk si zakladá na kvalitnom zákazníckom servise, ktorý je vám k dispozícii počas bežných pracovných dní. V prípade, že by ste si neboli istí výberom alebo by ste mali problémy s objednávkou, reklamáciou či vrátením, ho stačí kontaktovať prostredníctvom telefónneho čísla alebo e-mailu. Servis je poskladaný z odborníkov, ktorí vám radi pomôžu s akýmkoľvek problémom.

  Chceli by ste byť medzi prvými, ktorí budú vedieť o novinkách v ponuke alebo o najnovších zľavách a akciách? Prihláste sa na odber newslettera, ktorý vám do e-mailovej schránky príde niekoľkokrát do mesiaca. V prípade, že by ste mali príliš veľa reklamných e-mailov, môžete obchod sledovať aj na sociálnych sieťach.

  Za svoju objednávku môžete platiť platobnou kartou, na dobierku, platbou online a prevodom na účet. V prípade prevodu na účet sa nemusíte báť zneužitých údajov tretími stranami, pretože e-shop je vybavený platobnými bránami, ktoré chránia vaše citlivé údaje. Doprava je možná kuriérom.

  Po objednaní máte produkty už na druhý alebo tretí deň doma. Expedícia je rýchla a výrobky opúšťajú sklad takmer ihneď po tom, ako ich objednáte. Zabudnite na dlhé, niekoľkotýždňové čakanie.

  Objednali ste si nejaké výrobky a zistili, že vám nesadli? Alebo sa vám naživo nepáčia? Ničoho sa nebojte. Vrátiť ich môžete do 14 dní bez udania dôvodu.

  Využite kvalitné služby internetového obchodu DigitalGolf.sk a doplňte svoju golfovú zbierku ešte dnes.

Digitalgolf.sk - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón Digitalgolf.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v obchode Digitalgolf.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Digitalgolf.sk - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky.

Digitalgolf.sk - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod Digitalgolf.sk dopravu zdarma?

  Digitalgolf.sk neponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod Digitalgolf.sk?

  Obchod Digitalgolf.sk ponúka tovar v kategóriách: .

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Digitalgolf.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Na dobierku, Platba on-line, Prevodom na účet.

  Akú dopravu môžem využit v obchode Digitalgolf.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom.

  Koľko je aktuálnych zľavových kupónov pre obchod Digitalgolf.sk?

  Na December, 2022 pre obchod Digitalgolf.sk máme v ponuke 0x zľavový kupón.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Digitalgolf.sk?

  Na December, 2022 pre obchod Digitalgolf.sk máme v ponuke 0x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Digitalgolf.sk? Black Friday 2022 v obchode Digitalgolf.sk?

  Nie

  Štatistiky obchodu Digitalgolf.sk
  ✅ Akcie a zľavy 0x
  🛒 Zľavové kódy 0x
  💵 Ušetrené 0x
  🚚 Doprava zdarma Nie

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode Digitalgolf.sk už 0x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Digitalgolf.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.

Hodnotenie obchodu Digitalgolf.sk

  (4.5 z 5)
Počet hodnotení: 6
Prejsť do obchodu Digitalgolf.sk

Informácie o obchode Digitalgolf.sk

Kontakt: SVK Investments s.r.o.
Stará Vajnorská 11
Bratislava, 831 04
Platobné metódy: Platobná karta Na dobierku Platba on-line Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom