Digislovakia.sk zľavové kódy, kupóny a zľavy platné dňa 23.07.2024

Pre eshop Digislovakia.sk máme v ponuke 1x overené zľavy a akcie, 0x zľavový kód. Digislovakia.sk neponúka dopravu zdarma. Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Digislovakia.sk už 372x.
Kuponovnik.sk garancia pravosti kódov a zľiav
Garancia pravosti: Ručné overovanie kódov a zľiav
Kódy a zľavy získavame priamo od eshopov, z newslettrov a od affiliate sietí s ktorými spolupracujeme. Kódy a zľavy pre vás denne ručne kontroluje a aktualizuje naša spolupracovníčka Lucia Jurigová. V prípade, že nájdete neplatný kód alebo zľavu, dajte nám vedieť cez kontaktný formulár. Ďakujeme.
Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite tovar alebo službu, obdržíme za sprostredkovanie províziu (viac informácií).
Ponuky od Digislovakia.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Digislovakia.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Informácie o eshope Digislovakia.sk

 • Hodnotenie:  4.5 (34x)
  Kontakt: Digi Slovakia, s.r.o.
  Röntgenova 26
  851 01 Bratislava
  Telefón: 0850 211 112
  E-mail: info@digislovakia.sk
  Platobné
  metódy:
  Platba on-line Prevodom na účet

Najobľúbenejšie obchody

Top obchody v kategórii: Zábava

O obchode Digislovakia.sk

 • Digi Slovakia vám prináša satelitnú aj káblovú televíziu v digitálnej HD kvalite a vysokorýchlostné pripojenie na internet bez viazanosti.

  Dnes si život bez televízie, programových kanálov či pripojenia na internet vie predstaviť málokto. Či už zháňate cenovo dostupného dodávateľa digitálnych TV programov pre svoju domácnosť alebo firmu, Digislovakia.sk je zaručene to pravé pre vás. Najsilnejším ťahákom spoločnosti oproti konkurencii je fakt, že ponúka satelitnú Digi televíziu dostupnú na celom Slovensku za veľmi nízke ceny.

  O spoločnosti Digi Slovakia

  Spoločnosť Digi Slovakia poskytuje verejné telekomunikačné služby prostredníctvom televíznych káblových rozvodov, digitálnej satelitnej televízie a internetu. Na Slovensku pôsobí od roku 2006. V roku 2013 sa stala členom skupiny Slovak Telekom.

  DIGI sa počas svojej niekoľkoročnej existencie začlenila medzi operátorov s významným postavením na trhu. Filozofia a obchodná politika spoločnosti sú orientované na požiadavky zákazníkov, na skvalitňovanie služieb a rozširovanie ich možností. Pre služby, ktoré spoločnosť v rámci svojho portfólia ponúka, je charakteristická bezkonkurenčne výhodná cena, jednoduchá inštalácia, neobmedzená dostupnosť satelitného vysielania a špičková úroveň zvuku a obrazu.

  Okrem digitálnej satelitnej televízie, poskytuje spoločnosť káblovú televíziu a internet v desiatich slovenských mestách – Handlová, Komárno, Košice, Prievidza/Bojnice, Ružomberok, Senica, Šaľa, Žiar nad Hronom, Brezno a Bratislava.

  Produkty obchodu Digislovakia.sk

  Digi Slovakia poskytuje viaceré typy balíkov ako napríklad balík Maxi za 11,96 €. Ak vás ponuka neoslovila, môžete si vyskladať vlastný balík programov, bez či s internetom, podľa vašich predstáv. Objednanie sa realizuje jednoducho a v priebehu pár minút buď priamo na webe stránky cez vyplnený formulár či cez zákaznícku linku. Na stránke spoločnosti si taktiež môžete overiť, ktoré služby poskytované firmou Digi Slovakia sú vo vašej lokalite dostupné.

  Ak bývate v mestách ako Bratislava, Senica, Prievidza, Brezno, Šala, Žiar nad Hronom, Bojnice, Košice, Komárno, Handlová a Ružomberok, máte dostupné všetky služby vrátane vysokorýchlostného optického internetu a káblovej televízie, pri ktorej nie je nutná inštalácia satelitu. Ak bývate v inej oblasti, pri podpise zmluvy na 24 mesiacov máte inštaláciu taktiež zadarmo.

  Digi Slovakia má bohatú ponuku športových programov, čo ocenia hlavne muži. Spoločnosť však nezabudla ani na filmové či detské kanály. Svoje obľúbené kanály si tu nájde naozaj každý.

  Na výber máte aj set top box s HDD nahrávaním, ktorý si môžete zakúpiť alebo len prenajať. Všetko opäť za výhodnú cenu. Stačí kliknúť, objednať a užívať si pestrosť programov.

  Orientácia na stránke

  Stránka je prehľadná a jednoduchá. Všetky služby, ktoré spoločnosť Digi Slovakia poskytuje, nájdete hneď po jej rozkliknutí. Ak by ste o jednu zo služieb mali záujem, stačí kliknúť na "Viac informácií" poprípade rovno na "Objednať".

  Ak by ste si chceli prečítať o najnovších aktualitách, ktoré Digi má, stačí prejsť nižšie, kde nájdete blog. Na úplne spodnej časti stránky sa nachádza kontaktový formulár, ktorý môžete v prípade otázok vyplniť a odoslať.

  Služby e-shopu Digislovakia.sk

  Spoločnosť Digi Slovakia má skvelý zákaznícky servis, ktorý na váš podnet reaguje takmer okamžite. Kontaktovať ho môžete prostredníctvom e-mailu, telefónneho čísla alebo kontaktového formulára, ktorý nájdete na stránke.

  Digi Slovakia má taktiež sociálne siete. Spoločnosť viete nájsť na Facebooku, Youtube, Twitteri, LinkedIn a Instagrame. Ak sa prihlásite na odber, budete medzi prvými, ktorí budú vedieť o najnovších produktoch alebo zľavách.

Najčastejšie otázky Digislovakia.sk

 • 🛍️ Ako použiť zľavový kód v eshope Digislovakia.sk?

  1. Vyhľadajte zľavový kód Digislovakia.sk na stránke Kuponovnik.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".
  2. V novom okne skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".
  3. Vyberte si tovar v eshope Digislovakia.sk.
  4. Do položky "Využiť zľavový kód/Máte zľavový kupón?" vložte skopírovaný kód.
  5. Hotovo vaša zľava je uplatnená.

  🛍️ Ako využiť zľavu v eshope Digislovakia.sk?

  Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Digislovakia.sk na výhodný nákup v kategórii: Zábava.

  🛍️ Ponúka obchod Digislovakia.sk dopravu zdarma?

  Digislovakia.sk neponúka dopravu zdarma.

  🛍️ Aký tovar ponúka obchod Digislovakia.sk?

  Obchod Digislovakia.sk ponúka tovar v kategóriách: Zábava.

  🛍️ Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Digislovakia.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platba on-line, Prevodom na účet

  🛍️ Akú dopravu môžem využit v obchode Digislovakia.sk?

  Môžete využiť dopravu: -

  🛍️ Môžem nakúpiť v eshope Digislovakia.sk aj v zahraničí?

  Nie, momentálne nemáme zľavy pre eshop Digislovakia.sk v zahraničí.

  🛍️ Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Digislovakia.sk?

  Na júl, 2024 pre obchod Digislovakia.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  🛍️ Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Digislovakia.sk?

  Na júl, 2024 pre obchod Digislovakia.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  🛍️ Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Digislovakia.sk?

  Akcia : Satelitná televízia od 10,60 € mesačne.

  🛍️ Aké má eshop Digislovakia.sk zľavové kódy?

  Digislovakia.sk nemá momentálne žiadne zľavové kódy.

  🛍️ Ako môžem kontaktovať eshop Digislovakia.sk?

  Obchod Digislovakia.sk môžete kontaktovať telefonicky na čísle: 0850 211 112 alebo emailom: info@digislovakia.sk.

  🛍️ Black Friday 2024 v obchode Digislovakia.sk?

  Nie

  🛍️ Aké sú výhody obchodu Digislovakia.sk?

  ✅ Akcie a zľavy 1
  🛒 Zľavové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Nie
  📅 Aktualizované Júl, 2024

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Digislovakia.sk už 372x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Neplatné alebo vypršané kupóny a zľavové kódy Digislovakia.sk

 • Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.