Deichmann.sk - Kupóny a Zľavové Kódy

Akcie a zľavy: 4x | Zľavové kupóny: 0x | Ušetrené: 2734x | Doprava zdarma: Áno
 • O obchode Deichmann.sk:

  Deichmann.sk je obľúbený internetový obchod so širokou ponukou obuvi a kabeliek. Prečo nakupovať v obchode Deichmann.sk ?

Deichmann.sk - Najnovšie Kupóny a Zľavové kódy (Júl 2021)

Deichmann.sk
 • Zľavy až 50%
  V eshope Deichmann nájdete zľavy až do 50% na vybranú dámsku obuv a... Viac o zľave V eshope Deichmann nájdete zľavy až do 50% na vybranú dámsku obuv a módne doplnky. Skryť text
Platnosť do : 30/09/2021
Obchod : Deichmann.sk Kategória : Móda a Oblečenie Použité : 3x
Deichmann.sk
 • Doprava zdarma
  V eshope Deichmann máte vrámci SR doručenie zdarma. V eshope Deichmann máte vrámci SR doručenie zdarma. Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Deichmann.sk Kategória : Móda a Oblečenie Použité : 1x
Deichmann.sk
 • Akčné ceny
  V eshope Deichmann nájdete zľavy 50% na vybranú pánsku obuv a módne... Viac o zľave V eshope Deichmann nájdete zľavy 50% na vybranú pánsku obuv a módne doplnky. Skryť text
Platnosť do : 30/09/2021
Obchod : Deichmann.sk Kategória : Móda a Oblečenie Použité : 0x
Deichmann.sk
 • Zľavy na obuv
  V eshope Deichmann nájdete zľavy až 50% na vybranú dievčenskú detskú... Viac o zľave V eshope Deichmann nájdete zľavy až 50% na vybranú dievčenskú detskú obuv a módne doplnky. Skryť text
Platnosť do : 30/09/2021
Obchod : Deichmann.sk Kategória : Deti a Hračky Použité : 0x
Ponuky od Deichmann.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu Deichmann.sk na Váš email

Top obchody v kategórii: Móda a Oblečenie

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Móda a Oblečenie

AboutYou.sk
 • IBA U NÁS!
  Zľava 15%
  Zľava 15% pre nových zákazníkov. Minimálna hodnota objednávky 50 €:... Viac o zľave Zľava 15% pre nových zákazníkov. Minimálna hodnota objednávky 50 €: https://www.aboutyou.sk/podmienky-pouzitia-kuponu Skryť text
Platnosť do : 31/08/2021
Obchod : AboutYou.sk Kategória : Móda a Oblečenie Použité : 3245x
Orsay.sk
Platnosť do : 30/07/2021
Obchod : Orsay.sk Kategória : Móda a Oblečenie Použité : 21x
NewBalance.sk
Platnosť do : 31/08/2021
Obchod : NewBalance.sk Kategória : Móda a Oblečenie Použité : 1x
Armik.sk
 • Zľava 5%
  Zľavu 5% na celý nákup získate pri použití kódu Zľavu 5% na celý nákup získate pri použití kódu Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Armik.sk Kategória : Móda a Oblečenie Použité : 282x
Branditvintage.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Branditvintage.sk Kategória : Móda a Oblečenie Použité : 26x

O obchode Deichmann.sk

 • Deichmann.sk je obľúbený internetový obchod so širokou ponukou obuvi a kabeliek.

  Dobrá, moderná a kvalitná obuv je reprezentáciou každého človeka. Na to, aby ste si však kvalitnú obuv kúpili, potrebujete poznať e-shopy, ktoré ju naozaj poskytujú. Medzi jedny z nich sa radí aj Deichmann.com, ktorý má najširšiu ponuku tých najlepších topánok. Pozrite si ju ešte dnes a uvidíte, že nakúpite výhodne.

  O e-shope

  Spoločnosť Deichmann je od roku 1913 rodinným podnikom a takto nezávislým chce zostať aj naďalej. Jeho vyše storočná história sa začala v nemeckom Essene, v srdci Porúria. Dodnes tu sídli centrála spoločnosti. Skupina Deichmann sa medzičasom rozrástla a dnes vo svojich 4 205 predajniach v 30 krajinách sveta zamestnáva 42 962 pracovníkov.

  Deichmann je vedúcou firmou na nemeckom aj európskom trhu s obuvou. Vďaka širokému výberu obuvi pre všetky vekové skupiny poskytuje zrejme najrozsiahlejšiu ponuku na trhu. Dbá nielen na výborný pomer ceny a kvality, ale rýchlo reaguje aj na súčasné módne trendy. Prieskumníci trhu sú neustále na stope najnovším trendom, takže v kolekciách Deichmann nájdete vždy tie najaktuálnejšie módne novinky.

  Medzi značky, ktoré v ponuke nájdete sa radí tradícia ako Elefanten, Gallus alebo Medicus. V predajniach však nájdete tiež značky 5th Avenue, Graceland, Adidas, Nike, Puma, Kappa a množstvo ďalších.

  Produkty

  Značka Deichmann má dlhoročnú tradíciu od roku 1913 a mnoho spokojných zákazníkov. Na svojej webovej stránke má k dispozícii online e-shop s mnohými produktmi topánok a kabeliek. Kategórie tovarov sú prehľadne rozdelené pre pánov, dámy, dievčatá a chlapcov - aby si každý rýchlo našiel to, čo potrebuje.

  V ponuke nájdete desiatky značiek, ku ktorým sa radia napríklad Elefanten, Gallus alebo Medicus. Ďalej sú to 5th Avenue, Graceland, Adidas, Nike, Puma, Kappa, Victory, Catwalk a množstvo ďalších.

  Orientácia na e-shope

  Ak hľadáte výslovne konkrétnu značku topánok, stačí si ju vyhľadať v kolónke značky a jednoducho vybrať tú vašu. Ide napríklad o značky Adidas, Puma, Victory, Catwalk a iné. Nezabudnite si pri tom pozrieť aj aktuálne zľavy, na ktorých môžete výrazne ušetriť.

  Všetky hlavné kategórie na e-shope majú aj podkategórie, aby sa vám produkty jednoducho hľadali. Následne, pre ešte rýchlejšie hľadanie môžete využiť filtre ako napríklad cena, farba alebo materiál.

  Máte v obľube najnovšie módne trendy? Skúste si prečítať módny blog o aktuálnych štýlových produktoch, ktoré práve vo svete letia.

  Služby

  Ak by ste si chceli ponúkaný tovar vyskúšať priamo v kamennej predajni, po celom Slovensku je ich hneď niekoľko. Konkrétne predajné miesta v rýchlosti nájdete na webe. Výhodou nakupovania so spoločnosťou Deichmann je i to, že vám váš objednaný tovar doručia zdarma v rámci Slovenskej republiky, pričom cena objednávky nezohráva žiadnu úlohu.

  V prípade, že vám tovar nebude vyhovovať, je možné vrátiť ho do 14 dní a to v ktorejkoľvek predajni spoločnosti, prípadne aj poštou.

  Máte nejaké otázky ohľadom nákupu, vrátenia tovaru alebo niečoho iného? Pokojne kontaktujte zákaznícky servis, ktorý je poskladaný z odborníkov. Tí vám v priebehu krátkeho času odpovedia na všetky vaše dotazy.

  Prejsť do obchodu Deichmann.sk

Deichmann.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Zľavy : V eshope Deichmann nájdete zľavy na vybranú dámsku obuv a módne doplnky. V eshope Deichmann nájdete zľavy na vybranú dámsku obuv a módne doplnky. Skryť text
 • Akčné ceny : V eshope Deichmann nájdete zľavy na vybranú pánsku obuv a módne doplnky. V eshope Deichmann nájdete zľavy na vybranú pánsku obuv a módne doplnky. Skryť text
 • Akcia : V eshope Deichmann nájdete zľavy na vybranú dievčenskú detskú obuv a módne doplnky. V eshope Deichmann nájdete zľavy na vybranú dievčenskú detskú obuv a módne doplnky. Skryť text
 • Zľava 15% : Zľava 15% platí na nezľavnený tovar značiek Venice, Memphis One a 5th Avenue pri nákupe... Viac o zľave Zľava 15% platí na nezľavnený tovar značiek Venice, Memphis One a 5th Avenue pri nákupe nad 30 € v eshope Deichmann, keď zadáte zľavový kód v nákupnom košíku. Zľavový kupón môže byť uplatnený iba jedenkrát a iba v internetovom obchode Deichmann. Skryť text

Hodnotenie obchodu Deichmann.sk


  (4.5 z 5)


Počet hodnotení: 125


Prejsť do obchodu Deichmann.sk
Kontakt: DEICHMANN-OBUV SK s.r.o.
ulica Logistického parku 1
929 01 Dunajská Streda
Telefón: 0850 232 012
Platobné metódy: Na dobierku Platba on-line
Doprava: Kuriérom

Vyhľadajte zľavový kupón Deichmann.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

Vyberte si tovar v obchode Deichmann.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Deichmann.sk na výhodný nákup v kategórii: Deti a Hračky, Móda a Oblečenie.

Na Júl 2021 pre obchod Deichmann.sk máme v ponuke 4x zľavový kupón a 0x akciu a zľavu.

Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode Deichmann.sk už 2734x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.