Deichmann.sk - Kupóny a Zľavové Kódy

Akcie a zľavy: 4 | Zľavové kupóny: 0 | Ušetrené: 2663x
 • O obchode Deichmann.sk:

  Široká online ponuka obuvi a kabeliek v Deichmann internetovom obchode – flexibilné vybavenie objednávky, cenovo výhodná ponuka. Doručenie zadarmo, jednoduché vrátenie a reklamácia v predajni. Nové trendy, vysoká kvalita a top ceny! Prečo nakupovať v obchode Deichmann.sk ?

Deichmann.sk - Najnovšie Kupóny a Zľavové kódy (August 2020)

Deichmann.sk
 • Zľava 50%
  V eshope Deichmann nájdete zľavy až do - 50% na vybranú dámsku obuv a... Viac o zľave V eshope Deichmann nájdete zľavy až do - 50% na vybranú dámsku obuv a módne doplnky. Skryť text
Platnosť do : 30/09/2020
Obchod : Deichmann.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Móda a Oblečenie Použité : 60x
Deichmann.sk
 • Doprava zdarma
  V eshope Deichmann máte vrámci SR doručenie zdarma. V eshope Deichmann máte vrámci SR doručenie zdarma. Skryť text
Platnosť do : 31/12/2020
Obchod : Deichmann.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Móda a Oblečenie Použité : 32x
Deichmann.sk
 • Zľava 50%
  V eshope Deichmann nájdete zľavy až do - 50% na vybranú dievčenskú... Viac o zľave V eshope Deichmann nájdete zľavy až do - 50% na vybranú dievčenskú detskú obuv a módne doplnky. Skryť text
Platnosť do : 30/09/2020
Obchod : Deichmann.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Deti a Hračky Použité : 10x
Deichmann.sk
 • Zľava 50%
  V eshope Deichmann nájdete zľavy až do - 50% na vybranú pánsku obuv a... Viac o zľave V eshope Deichmann nájdete zľavy až do - 50% na vybranú pánsku obuv a módne doplnky. Skryť text
Platnosť do : 30/09/2020
Ponuky od Deichmann.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu Deichmann.sk na Váš email

Top obchody v kategórii: Móda a Oblečenie

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Móda a Oblečenie

AboutYou.sk
 • IBA U NÁS!
  Zľava 20%
  Zľava 20% pre nových zákazníkov. Minimálna hodnota objednávky 50€ Zľava 20% pre nových zákazníkov. Minimálna hodnota objednávky 50€ Skryť text
Platnosť do : 31/08/2020
Obchod : AboutYou.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Móda a Oblečenie Použité : 2232x
Armik.sk
 • Zľava -5%
  Zľavový kód -5% - Zľavu 5% na celý nákup získate pri použití kódu Zľavový kód -5% - Zľavu 5% na celý nákup získate pri použití kódu Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Armik.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Móda a Oblečenie Použité : 137x
Shooos.sk
 • Zľava 5%
  Zľava 5% na všetky zľavnené produkty Zľava 5% na všetky zľavnené produkty Skryť text
Platnosť do : 31/12/2020
Obchod : Shooos.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Móda a Oblečenie Použité : 83x
Buďchlap.sk
 • Zľava -5%
  Zľavový kód BudChlap.sk na zľavu -5% na celý nákup. Zľavový kód si... Viac o zľave Zľavový kód BudChlap.sk na zľavu -5% na celý nákup. Zľavový kód si zobrazte a skopírujte, uplatníte ho na BudChlap.sk pri nákupe Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Buďchlap.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Móda a Oblečenie Použité : 79x
Shooos.sk
 • Zľava 10%
  Zľava 10% na všetky nezľavnené produkty Zľava 10% na všetky nezľavnené produkty Skryť text
Platnosť do : 31/12/2020
Obchod : Shooos.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Móda a Oblečenie Použité : 59x

O obchode Deichmann.sk

 • Široká online ponuka obuvi a kabeliek v Deichmann internetovom obchode – flexibilné vybavenie objednávky, cenovo výhodná ponuka. Doručenie zadarmo, jednoduché vrátenie a reklamácia v predajni. Nové trendy, vysoká kvalita a top ceny!

  Dobrá, moderná a kvalitná obuv je reprezentáciou každého človeka. Na to, aby ste si však kvalitnú obuv kúpili, potrebujete poznať e-shopy, ktoré ju naozaj poskytujú. Medzi jedny z nich sa radí aj Deichmann.com, ktorý má najširšiu ponuku tých najlepších topánok. Pozrite si ju ešte dnes a uvidíte, že nakúpite výhodne.

  O e-shope

  Spoločnosť Deichmann je od roku 1913 rodinným podnikom a takto nezávislým chce zostať aj naďalej. Jeho vyše storočná história sa začala v nemeckom Essene, v srdci Porúria. Dodnes tu sídli centrála spoločnosti. Skupina Deichmann sa medzičasom rozrástla a dnes vo svojich 4 205 predajniach v 30 krajinách sveta zamestnáva 42 962 pracovníkov.

  Deichmann je vedúcou firmou na nemeckom aj európskom trhu s obuvou. Vďaka širokému výberu obuvi pre všetky vekové skupiny poskytuje zrejme najrozsiahlejšiu ponuku na trhu. Dbá nielen na výborný pomer ceny a kvality, ale rýchlo reaguje aj na súčasné módne trendy. Prieskumníci trhu sú neustále na stope najnovším trendom, takže v kolekciách Deichmann nájdete vždy tie najaktuálnejšie módne novinky.

  Medzi značky, ktoré v ponuke nájdete sa radí tradícia ako Elefanten, Gallus alebo Medicus. V predajniach však nájdete tiež značky 5th Avenue, Graceland, Adidas, Nike, Puma, Kappa a množstvo ďalších.

  Produkty

  Značka Deichmann má dlhoročnú tradíciu od roku 1913 a mnoho spokojných zákazníkov. Na svojej webovej stránke má k dispozícii online e-shop s mnohými produktmi topánok a kabeliek. Kategórie tovarov sú prehľadne rozdelené pre pánov, dámy, dievčatá a chlapcov - aby si každý rýchlo našiel to, čo potrebuje.

  V ponuke nájdete desiatky značiek, ku ktorým sa radia napríklad Elefanten, Gallus alebo Medicus. Ďalej sú to 5th Avenue, Graceland, Adidas, Nike, Puma, Kappa, Victory, Catwalk a množstvo ďalších.

  Orientácia na e-shope

  Ak hľadáte výslovne konkrétnu značku topánok, stačí si ju vyhľadať v kolónke značky a jednoducho vybrať tú vašu. Ide napríklad o značky Adidas, Puma, Victory, Catwalk a iné. Nezabudnite si pri tom pozrieť aj aktuálne zľavy, na ktorých so spoločnosťou Deichmann.com môžete výrazne ušetriť.

  Všetky hlavné kategórie na e-shope majú aj podkategórie, aby sa vám produkty jednoducho hľadali. Následne, pre ešte rýchlejšie hľadanie môžete využiť filtre ako napríklad cena, farba alebo materiál.

  Máte v obľube najnovšie módne trendy? Skúste si prečítať módny blog o aktuálnych štýlových produktoch, ktoré práve vo svete letia a tak budete v obraze o najmodernejších lifestylových značkách.

  Služby

  Ak by ste si chceli ponúkaný tovar vyskúšať priamo v kamennej predajni, po celom Slovensku je ich hneď niekoľko. Konkrétne predajné miesta v rýchlosti nájdete na webe. Výhodou nakupovania so spoločnosťou Deichmann je i to, že vám váš objednaný tovar doručia zdarma v rámci Slovenskej republiky, pričom cena objednávky nezohráva žiadnu úlohu.

  V prípade, že vám tovar nebude vyhovovať, je možné ho vrátiť do 14 dní a to v ktorejkoľvek predajni spoločnosti, prípadne aj poštou.

  Máte nejaké otázky ohľadom nákupu, vrátenia tovaru alebo niečoho iného? Pokojne kontaktujte zákaznícky servis, ktorý je poskladaný z odborníkov. Tí vám v priebehu krátkeho času odpovedia na všetky vaše dotazy.

  Byť trendy a in môžete s Deichmannom už dnes.

  Prejsť do obchodu Deichmann.sk

Deichmann.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Zľava 50% : Kúpte 2 zľavnené páry a 50% zľavu získate na druhý pár Kúpte 2 zľavnené páry a 50% zľavu získate na druhý pár Skryť text
 • Finálny výpredaj : Kúpte 2 zľavnené páry obuvi a 2. pár dostanete za polovicu! Kúpte 2 zľavnené páry obuvi a 2. pár dostanete za polovicu! Skryť text
 • Výpredaj : Obrovský výber sezónnych modelov a zľavy až do 50% na vybrané pánske, detské a dámske... Viac o zľave Obrovský výber sezónnych modelov a zľavy až do 50% na vybrané pánske, detské a dámske topánky v akcii Skryť text
 • Zľava 15% : Zľavu 15% na vybraný nezľavnený tovar získate v e-shope Deichmann.sk. Pre uplatnenie... Viac o zľave Zľavu 15% na vybraný nezľavnený tovar získate v e-shope Deichmann.sk. Pre uplatnenie zľavy použite zľavový kód. Skryť text

Hodnotenie obchodu Deichmann.sk


  (4.5 z 5)


Počet hodnotení: 125


Prejsť do obchodu Deichmann.sk
Kontakt: DEICHMANN-OBUV SK s.r.o.
ulica Logistického parku 1
929 01 Dunajská Streda
Telefón: 0850 232 012
Platobné metódy: Na dobierku Platba on-line
Doprava: Kuriérom

Vyhľadajte zľavový kupón Deichmann.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

Vyberte si tovar v obchode Deichmann.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Deichmann.sk na výhodný nákup v kategórii: Deti a Hračky, Móda a Oblečenie.

Na August 2020 pre obchod Deichmann.sk máme v ponuke 0x zľavový kupón a 4x akciu a zľavu.

Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode Deichmann.sk už 2663x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Šetrite s väčším komfortom. Vyskúšajte naše rozšírenie pre Váš webový prehliadač.

Inštalovať rozšírenie