Bobojca.sk - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 0x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 0x | Doprava zdarma: Nie
Momentálne nie sú pre tento obchod dostupné žiadne aktívne kupóny alebo zľavové kódy.
Ponuky od Bobojca.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu Bobojca.sk na Váš email

O obchode Bobojca.sk

 • Internetový obchod Bobojca.sk poskytuje kvalitné produkty pre deti a rodičov za skvelé ceny. Vyberajte si zo širokej ponuky.

  Nakupovanie potrieb pre deti sa môže zdať náročné a zdĺhavé. Chodenie po obchodoch a vyberanie jednotlivých kúskov zaberie hodiny, ak nie rovno dni. Práve preto by ste si mali vybrať niekoľko internetových obchodov, ktoré majú nielen kvalitný sortiment, ale aj tie najlepšie služby. K nim sa radí napríklad internetový obchod Bobojca.sk, ktorý patrí medzi veľmi obľúbené na slovenskom trhu.

  O e-shope

  Internetový obchod Bobojca.sk vznikol v roku 2015. Za pomerne krátku dobu sa stal jednotkou vo svojej oblasti. Okrem rodičov teší štýlovými kúskami aj deti. K dispozícii sú nielen hračky, ale tiež kúsky na oblečenie či komfortné doplnky pre pokojný spánok. Vďaka praktickým produktom za skvelé ceny nedá na obchod dopustiť veľké množstvo rodičov, ktorí sa pravidelne vracajú, aby svojim ratolestiam kúpili niečo nové.

  Cieľom internetového obchodu bolo poskytnúť zákazníkom ten najlepší sortiment za skvelé ceny a odborné poradenstvo cez telefón a e-mail. Tím, ktorý za obchodom stojí, je totižto poskladaný z odborníkov, ktorí majú niekoľkoročné skúseností ako s predajom, tak aj s produktmi, ktoré predávajú a celkovo oblasťou vychovávania a starostlivosti o deti. Práve preto vám dokáže poskytnúť presne to, čo práve potrebujete. Nehľadiac na vaše potreby.

  V ponuke e-shopu nájdete širokú škálu rôznych výrobkov pre bábätká, väčšie deti aj dospievajúce ratolesti, ktoré majú úplne iné potreby. Nakupovať môžete napríklad slintáčiky absorbujúce sliny, ktoré pomáhajú nielen deťom, ale aj mamičkám, ktoré sa snažia o zachovanie pohodlia. Netreba zabúdať ani na to, že slintáčiky sú štýlové, a preto vyzerajú ako pekný módny doplnok. Skombinovať ho môžete napríklad s oblečením, kočíkom alebo prikrývkou.

  Všetky produkty v ponuke sú 100 % originál, čo zabezpečuje nielen vysokú kvalitu a štýlový dizajn, ale tiež bezpečnosť a dlhú výdrž. Vďaka tomu sú deti chránené pred tým, aby niečo prehltli alebo sa nejak inak poranili.

  Pre internetový obchod je veľmi dôležité poskytnúť svojim zákazníkom tie najlepšie a najkvalitnejšie služby. Práve preto má kvalitný zákaznícky servis, ktorý poskytuje každému kupujúcemu. Vie totižto, že len vďaka spokojným klientom sa môže neustále rozvíjať a napredovať. V prípade, že by ste mali problémy s objednávkou, nevedeli si vybrať produkt, alebo by ste ho potrebovali vrátiť, stačí, aby ste servis kontaktovali. Urobiť tak môžete cez e-mail a telefónne číslo. Odborníci vám veľmi radi poradia, čo kúpiť, alebo čo robiť, ak potrebujete produkty poslať späť.

  A netreba zabúdať ani na výhodné ceny. V ponuke objavíte výrobky vyššej kvality, ktoré sú charakteristické aj vyššou cenou. Netreba sa však ničoho báť. Spoločnosť sa ich snaží neustále znižovať. A to tak, aby ste boli spokojní hlavne vy. Nechýbajú ani časté akcie, o ktorých budete informovaní buď cez sociálne siete, alebo prostredníctvom newslettera.

  Ponuka

  Internetový obchod Bobojca.sk má množstvo produktov, ktoré sú určené pre menšie aj väčšie deti. Vďaka tomu dokáže uspokojiť potreby úplne všetkých. V ponuke sa nájde každý, a preto je dobré prezrieť si ju celú, aby ste zistili, ktoré výrobky budú pre vás najlepšie.

  Výhodou však je, že celé nakupovanie je veľmi jednoduché a rýchle. Nemusíte sa preto báť, že by ste niečo hľadali príliš dlho. Celý proces uľahčuje hlavne fakt, že sortiment je rozdelený do hlavných kategórií – Háčkované produkty, Hniezdo pre bábätká, Hojdacia kvapka, Závesná hojdačka, Jeans Collection, Podložky na hranie, Rúško, Sedací vak, Slintáčiky, Tehotenský vankúš a množstvo ďalších.

  Všetky hlavné kategórie majú menšie podkategórie. Tie zas disponujú možnosťami zobrazenia podľa obľúbenosti, ceny alebo názvu. Nechýbajú ani filtre, pomocou ktorých nakúpite omnoho rýchlejšie.

  Po rozkliknutí má každý produkt niekoľko ilustračných fotografií, ktoré si dokážete priblížiť. Dopredu tak viete, čo nakupujete. Nechýba podrobný popis, vlastnosti a informácia o dostupnosti.

  Na e-shope sa tak orientuje jednoducho a rýchlo. V priebehu niekoľkých minút si vyberiete presne to, čo práve potrebujete.

  Služby

  Základom internetového obchodu Bobojca.sk sú hlavne kvalitné služby, ktoré poskytuje úplne každému zákazníkovi. K nim sa radí zákaznícky servis, ktorý je poskladaný z odborníkov ako na predaj, tak aj na oblasť rodičovstva a vychovávania detí. Vďaka tomu si môžete byť istí, že v prípade akýchkoľvek otázok ich môžete kontaktovať prostredníctvom telefónneho čísla alebo e-mailu. Zákaznícky servis je pre vás online každý pracovný deň, vďaka čomu získate odpoveď obratom.

  Chceli by ste s e-shopom zostať v neustálom kontakte a to aj po tom, ako ho opustíte? Prihláste sa na odber newslettera, ktorý vám do e-mailovej schránky príde niekoľkokrát do mesiaca. Informovať vás bude o najnovších akciách, ponukách a zľavách. V prípade, že by ste mali príliš veľa reklamných e-mailov, môžete obchod sledovať aj na sociálnych sieťach, ako Facebook a Instagram.

  Objednali ste si nejaké výrobky a zistili, že vám nesedia alebo sa vám nepáčia? Ničoho sa nebojte. Vrátiť ich môžete do 14 dní bez udania dôvodu.

  Za svoju objednávku môžete platiť platobnou kartou a prevodom na účet. V prípade prevodu na účet sa nemusíte báť zneužitých údajov tretími stranami, pretože e-shop je vybavený platobnými bránami, ktoré chránia vaše citlivé údaje. Doprava je možná kuriérom.

  Po objednaní máte produkty už na druhý alebo tretí deň doma. Expedícia je rýchla a výrobky opúšťajú sklad takmer ihneď po tom, ako ich objednáte. Zabudnite na dlhé, niekoľkotýždňové čakanie.

  Chcete tie najlepšie produkty pre svoje ratolesti? Vyberajte si produkty z ponuky internetového obchodu Bobojca.sk a uvidíte, že nikde inde už nakupovať nebudete.

  Prejsť do obchodu Bobojca.sk

Bobojca.sk - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón Bobojca.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v obchode Bobojca.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Bobojca.sk - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky.

Bobojca.sk - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod Bobojca.sk dopravu zdarma?

  Bobojca.sk neponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod Bobojca.sk?

  Obchod Bobojca.sk ponúka tovar v kategóriách: .

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Bobojca.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Prevodom na účet.

  Akú dopravu môžem využit v obchode Bobojca.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom.

  Koľko je aktuálnych zľavových kupónov pre obchod Bobojca.sk?

  Na August, 2022 pre obchod Bobojca.sk máme v ponuke 0x zľavový kupón.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Bobojca.sk?

  Na August, 2022 pre obchod Bobojca.sk máme v ponuke 0x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Bobojca.sk?

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode Bobojca.sk už 0x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Bobojca.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.

Hodnotenie obchodu Bobojca.sk


  (4.5 z 5)


Počet hodnotení: 6


Prejsť do obchodu Bobojca.sk
Kontakt: Bobojca Shop Kft.
Áram utca 46
1193 Budapešť
Platobné metódy: Platobná karta Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom