AVG.com zľavové kódy, kupóny a zľavy platné dňa 26.02.2024

Pre eshop AVG.com máme v ponuke 2x overené zľavy a akcie, 0x zľavový kód. AVG.com neponúka dopravu zdarma. Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope AVG.com už 35x.
Kuponovnik.sk garancia pravosti kódov a zľiav
Garancia pravosti: Ručné overovanie kódov a zľiav
Kódy a zľavy získavame priamo od eshopov, z newslettrov a od affiliate sietí s ktorými spolupracujeme. Kódy a zľavy pre vás denne ručne kontroluje a aktualizuje naša spolupracovníčka Lucia Jurigová. V prípade, že nájdete neplatný kód alebo zľavu, dajte nám vedieť cez kontaktný formulár. Ďakujeme.
Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite tovar alebo službu, obdržíme za sprostredkovanie províziu (viac informácií).
Ponuky od AVG.com
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu AVG.com na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Informácie o eshope AVG.com

 • Hodnotenie:  4.5 (102x)
  Kontakt: AVG Technologies CZ s.r.o.
  Holandská 879/4
  639 00 Brno
  E-mail: obchod@avg.com
  Platobné
  metódy:
  Platobná karta Platba on-line

Najobľúbenejšie obchody

Top obchody v kategórii: Počítač a notebook

O obchode AVG.com

 • Chráňte a optimalizujte všetky vaše zariadenia s najlepším softvérom na svete od AVG. Prevezmite si ho zdarma ešte dnes!

  Ochrana počítača pred vírusmi a inými nebezpečnými programami je dnes veľmi dôležitá. Existuje totižto množstvo nebezpečenstiev, ktoré by vás mohli pripraviť nielen o vaše údaje a súbory, ale taktiež o celý počítač. Chráňte seba, svoje údaje, súbory a svoj počítač správnou a kvalitnou ochranou vo forme AVG. Spoločnosť patrí medzi popredné spoločnosti, ktoré sa bezpečnosťou počítača zaoberajú, vďaka čomu si na svoje príde ako jednotlivec, tak aj firma.

  O spoločnosti AVG

  Chcete bezpečie pre Váš počítač? Stačí navštíviť našu stránku AVG.com. Spoločnosť ponúka na predaj antivírusové zabezpečenia pre všetky zariadenia a dáta. Antivírus je vytvorený pre rýchlosť, aby tak výrazne skôr skrátil čas kontroly vo vašom zariadení. Spoločnosť AVG pôsobí celosvetovo a vytvára tak optimalizáciu výkonu a ochranu súkromia a identity osôb.

  Cieľom spoločnosti AVG je chrániť rodiny, aby mohli spokojne a bezstarostne žiť svoj život online. Každý z nás má právo na bezpečnosť a súkromie, čo je aj dôvod, prečo AVG vynakladá úsilie na to, aby poskytla tú najlepšiu ochranu.

  Samozrejmosťou sú aj podniky. AVG na ne nezabúda a poskytuje komplexnú ochranu každej firme, ktorá o to požiada.

  Produkty spoločnosti AVG

  Výber produktov AVG si môžete pozrieť v ich eshope, ktorý je podrobne vypracovaný, aby vám tak zároveň poskytol všetky dostupné informácie. Množstvo produktov značky AVG, ktoré sú zamerané na zabezpečenie ochrany Vás a vášho súkromia z kategórie „Antivírus“ je možné si prevziať ako skúšobnú verziu, pripadne priamo zakúpiť. AVG vám prináša stále viac a viac noviniek a vytvára tak pre vás dokonalú ochranu.

  Na internetovej stránke avg.com dostanete nielen zabezpečenia a antivírusy pre počítače, ale tiež množstvo pokročilých funkcií pre Mac počítače ako aj funkcie pre Android, aplikácie pre tablet a mobilné zariadenia. Avg.com je tak po okraj naplnený funkciami. Pozrite si a vyberte si z viac ako 25 nástrojov na ochranu súkromia a proti vírusom v krásne jednoduchom dizajne. V ponuke máme aj produkty pre podniky. Stránka je prehľadná a na svoje si príde naozaj každý.

  AVG AntiVirus pre Android chráni váš mobilný telefón pred útokmi malware a hrozbami pre vaše súkromie. Vďaka tomu, že AVG ponúka mobilnú ochranu, váš mobil je v bezpečí pred nebezpečnými aplikáciami. Táto možnosť poskytuje aj zámok na ochranu proti krádeži a nástroj na sledovanie polohy zariadenia a množstvo ďalších funkcií na zabezpečenie a optimalizáciu výkonu.

  AVG sa stará o vaše bezpečie najmä na počítačoch. Medzi veľmi efektívne a dobré funkcie sa radia ochrana webkamery a ochrana proti ransomware, ktoré zaistia, že nikto nebude môcť využiť vašu vstavanú kameru ani zmeniť vaše súbory bez povolenia.

  Okrem ochrany AVG.com poskytuje aj zaujímavé funkcie ako napríklad AVG TuneUP, ktorý vám počítač vyčistí. Práca na ňom bude rýchlejšia, plynulejšia a jednoduchšia ako kedykoľvek predtým.

  Služby spoločnosti AVG

  Eshop je prevádzkovaný v takmer všetkých svetových jazykoch. K dispozícií je Vám uvedená bezplatná linka na zákaznícku podporu, kde Vám tím odborníkov pomôže a poradí so všetkými problémami. Chráňte všetky Vaše zariadenia jediným kliknutím.

  Nechýbajú ani sociálne siete. AVG nájdete na Facebooku, Twitteri, LinkedIn a Youtube. So spoločnosťou ste tak stále v kontakte. Viete, aké produkty má nové, aké akcie poskytuje a na čom ušetríte.

Najčastejšie otázky AVG.com

 • 🛍️ Ako použiť zľavový kód v eshope AVG.com?

  1. Vyhľadajte zľavový kód AVG.com na stránke Kuponovnik.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".
  2. V novom okne skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".
  3. Vyberte si tovar v eshope AVG.com.
  4. Do položky "Využiť zľavový kód/Máte zľavový kupón?" vložte skopírovaný kód.
  5. Hotovo vaša zľava je uplatnená.

  🛍️ Ako využiť zľavu v eshope AVG.com?

  Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite AVG.com na výhodný nákup v kategórii: Hry a software, Počítač a notebook.

  🛍️ Ponúka obchod AVG.com dopravu zdarma?

  AVG.com neponúka dopravu zdarma.

  🛍️ Aký tovar ponúka obchod AVG.com?

  Obchod AVG.com ponúka tovar v kategóriách: Hry a software, Počítač a notebook.

  🛍️ Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode AVG.com?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Platba on-line

  🛍️ Akú dopravu môžem využit v obchode AVG.com?

  Môžete využiť dopravu: -

  🛍️ Môžem nakúpiť v eshope AVG.com aj v zahraničí?

  Áno, môžete nakúpiť v Česku: AVG.com

  🛍️ Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod AVG.com?

  Na február, 2024 pre obchod AVG.com máme v ponuke 0x zľavový kód.

  🛍️ Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod AVG.com?

  Na február, 2024 pre obchod AVG.com máme v ponuke 2x akciu a zľavu.

  🛍️ Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod AVG.com?

  Zľava 60% : V eshope AVG nájdete zľavu 60% na antivírus AVG Internet Security bez obmedzenia.
  Zľava 23% : V eshope AVG nájdete zľavu 23% na AVG PC TuneUp. Využite zľavy na AVG.com a antivírus nakúpite lacnejšie.

  🛍️ Aké má eshop AVG.com zľavové kódy?

  AVG.com nemá momentálne žiadne zľavové kódy.

  🛍️ Ako môžem kontaktovať eshop AVG.com?

  Obchod AVG.com môžete kontaktovať telefonicky na čísle: +420 549 524 011 alebo emailom: obchod@avg.com.

  🛍️ Black Friday 2024 v obchode AVG.com?

  Nie

  🛍️ Aké sú výhody obchodu AVG.com?

  ✅ Akcie a zľavy 2
  🛒 Zľavové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Nie
  📅 Aktualizované Február, 2024

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope AVG.com už 35x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Neplatné alebo vypršané kupóny a zľavové kódy AVG.com

 • Kupóny
  Zľava 49%: Zľava 49% na AVG Internet Security. Získajte komplexné zabezpečenie, ktoré vás chráni online pomocou oceňovaného antivírusu, ochrany proti ransomware, nastaviteľného firewallu a ďalších súčastí.
  Zľava 36%: Zľava 36% na AVG Secure VPN. Surfujte v súkromí a zabezpečte si Wi-Fi kdekoľvek. Zakúpte si produkt alebo si ho zdarma vyskúšajte vo Windowse.