Avepharma.eu zľavové kódy, kupóny a zľavy platné dňa 15.07.2024

Pre eshop Avepharma.eu máme v ponuke 1x overené zľavy a akcie, 0x zľavový kód. Avepharma.eu ponúka dopravu zdarma. Doprava zdarma pri nákupe nad 39 €. Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Avepharma.eu už 5x.
Kuponovnik.sk garancia pravosti kódov a zľiav
Garancia pravosti: Ručné overovanie kódov a zľiav
Kódy a zľavy získavame priamo od eshopov, z newslettrov a od affiliate sietí s ktorými spolupracujeme. Kódy a zľavy pre vás denne ručne kontroluje a aktualizuje naša spolupracovníčka Lucia Jurigová. V prípade, že nájdete neplatný kód alebo zľavu, dajte nám vedieť cez kontaktný formulár. Ďakujeme.
Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite tovar alebo službu, obdržíme za sprostredkovanie províziu (viac informácií).
Ponuky od Avepharma.eu
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Avepharma.eu na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Informácie o eshope Avepharma.eu

 • Hodnotenie:  4.5 (34x)
  Kontakt: Avepharma, s.r.o.
  Vajnorská 100
  831 04 Bratislava
  Telefón: 0915 080 566
  E-mail: avepharma@avepharma.eu
  Platobné
  metódy:
  Na dobierku
  Doprava: Kuriérom

Najobľúbenejšie obchody

Top obchody v kategórii: Zdravie

O obchode Avepharma.eu

 • Internetová lekáreň s kvalitnými produktmi pre ľudí aj zvieratá. Vyriešte nežiadúce zdravotne problémy ako je potenie, zápach z úst či bolesti svalov s e-shopom avepharma.eu

  Dnes na internete nájdete veľké množstvo firiem, ktoré sa zaoberajú napríklad marketingovými službami alebo ľudskými zdrojmi. Vedia vám tak v mnohom pomôcť a zabezpečiť tak tie najlepšie výsledky. Medzi jednu z firiem sa radí aj Avepharma.eu, ktorá na slovenskom trhu funguje už niekoľko rokov a získala si veľké množstvo zákazníkov. Potrebujete takéto služby? Ste na správnom mieste.

  O e-shope Avepharma.eu

  Avepharma.eu sa zaoberá marketingovými službami, propagáciou, zabezpečovaním ľudských zdrojov a mnohými ďalšími službami. Zastupuje firmy, malých a stredných podnikateľov v oblasti zdravotníctva, farmácie a veterinárstva.

  Avepharma.eu je etablovanou spoločnosťou, ktorú tvorí tím skúsených odborníkov s dlhoročnou praxou v nadnárodných spoločnostiach. Profesionálni pracovníci dokonale poznajú slovenský trh, majú viac ako 25 rokov skúseností. Spoločnosť AvePharma pôsobí na Slovensku od roku 2007 a zaoberá sa zastupovaním spoločností a outsourcingom služieb v oblasti farmácie, stomatológie, veteriny a FMCG. Kvalitný tím odborníkov je zárukou vašej spokojnosti v oblasti outsourcingu a kompletnom manažmente Vašich aktivít.

  Okrem toho, že ponúka takéto skvelé služby, prevádzkuje aj špičkovú internetovú lekáreň so starostlivo vyberaným sortimentom zameraným na riešenie veľkého spektra zdravotných problémov nielen ľudí, ale aj zvierat.

  Produkty internetového obchodu

  Odborníci Avepharma. eu sa v tejto oblasti pohybujú už 25 rokov, preto si môžete byť istí, že v ponuke nájdete len overené kvalitné liečivá obľúbené po celej Európe a schválené príslušnými úradmi. V predaji je mnoho zdraviu prospešných produktov, ktoré inde bežne nezoženiete. E-shop je prehľadný roztriedený do kategórií podľa zamerania ako zuby a ústa, vlasy a telo, matka a dieťa, ale aj podľa typu problémov ako napríklad bolesť či potenie. Ako už bolo spomenuté, nechýba tu ani osobitá kategória pre domácich miláčikov Veterina.

  Určite si obľúbite aj sekciu Akcie, vďaka ktorej sa postaráte nielen o svoje zdravie, ale aj peňaženku. Ceny sú tu nastavené veľmi prívetivo a aj bez zliav nakúpite lacno a kvalitne. Nákupovať v e-shope avepharma.eu sa oplatí aj vďaka rýchlej dodacej dobe. Všetok tovar má spoločnosť uskladnený vo vlastných skladoch priamo v SR.

  Víziou Avepharma je pomáhať ako ľuďom, tak aj zvieratám. Snaží sa ponúkať podporu, produkty a služby, ktoré zlepšia, skvalitnia a zjednodušia každý jeden život. Spoločnosť do svojho portfólia neustále pridáva nové prípravky a produkty, z ktorých si rozhodne vyberiete aj vy.

  Nie ste si istí, či máte využiť služby tejto spoločnosti? Pozrite si referencie všetkých partnerov, ktoré nájdete na hlavnej stránke v spodnej časti. Okrem niekoľkých referencií tu taktiež nájdete zoznam zastupovaných značiek či sídlo aj spolu s mapkou, aby ste vedeli, kde sa spoločnosť presne nachádza.

  Služby internetového obchodu

  Máte nejaké otázky ohľadom služieb Avepharma.eu? Pokojne s nimi kontaktujte zákaznícky servis, ktorý je zložený z odborníkov a vo všetkom vám pomôže. Stačí ho kontaktovať prostredníctvom online chatu, kontaktného formulára alebo telefónneho čísla. Odpoveď na svoju otázku získate do niekoľkých hodín.

  Navyše je bonusom odmeňovanie verných zákazníkov so zľavou 5% pri nákupe nad 50€ a 10% pri nákupe dvojnásobnej hodnoty. Dopravu zdarma získate pri objednávke nad 30€. Pri každom nákupe bez ohľadu na jeho hodnotu sa môžete tešiť aj na malý darček.

Najčastejšie otázky Avepharma.eu

 • 🛍️ Ako použiť zľavový kód v eshope Avepharma.eu?

  1. Vyhľadajte zľavový kód Avepharma.eu na stránke Kuponovnik.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".
  2. V novom okne skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".
  3. Vyberte si tovar v eshope Avepharma.eu.
  4. Do položky "Využiť zľavový kód/Máte zľavový kupón?" vložte skopírovaný kód.
  5. Hotovo vaša zľava je uplatnená.

  🛍️ Ako využiť zľavu v eshope Avepharma.eu?

  Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Avepharma.eu na výhodný nákup v kategórii: Zdravie.

  🛍️ Ponúka obchod Avepharma.eu dopravu zdarma?

  Avepharma.eu ponúka dopravu zdarma. Doprava zdarma pri nákupe nad 39 €.

  🛍️ Aký tovar ponúka obchod Avepharma.eu?

  Obchod Avepharma.eu ponúka tovar v kategóriách: Zdravie.

  🛍️ Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Avepharma.eu?

  Môžete využit platobné metódy: Na dobierku

  🛍️ Akú dopravu môžem využit v obchode Avepharma.eu?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom

  🛍️ Môžem nakúpiť v eshope Avepharma.eu aj v zahraničí?

  Nie, momentálne nemáme zľavy pre eshop Avepharma.eu v zahraničí.

  🛍️ Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Avepharma.eu?

  Na júl, 2024 pre obchod Avepharma.eu máme v ponuke 0x zľavový kód.

  🛍️ Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Avepharma.eu?

  Na júl, 2024 pre obchod Avepharma.eu máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  🛍️ Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Avepharma.eu?

  Doprava zdarma : Doprava zdarma pri nákupe nad 39 €.

  🛍️ Aké má eshop Avepharma.eu zľavové kódy?

  Avepharma.eu nemá momentálne žiadne zľavové kódy.

  🛍️ Ako môžem kontaktovať eshop Avepharma.eu?

  Obchod Avepharma.eu môžete kontaktovať telefonicky na čísle: 0915 080 566 alebo emailom: avepharma@avepharma.eu.

  🛍️ Black Friday 2024 v obchode Avepharma.eu?

  Nie

  🛍️ Aké sú výhody obchodu Avepharma.eu?

  ✅ Akcie a zľavy 1
  🛒 Zľavové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Áno (39 €)
  📅 Aktualizované Júl, 2024

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Avepharma.eu už 5x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Neplatné alebo vypršané kupóny a zľavové kódy Avepharma.eu

 • Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.