Artforum.sk - Kupóny a Zľavové Kódy

Akcie a zľavy: 4 | Zľavové kupóny: 0 | Ušetrené: 8x
 • O obchode Artforum.sk:

  Internetový obchod Artforum.sk je internetové kníhkupectvo, v ktorom si z domu môžete pohodlne vybrať a nakúpiť knihy. Prečo nakupovať v obchode Artforum.sk ?

Artforum.sk - Najnovšie Kupóny a Zľavové kódy (Október 2020)

Artforum.sk
Platnosť do : 30/11/2020
Obchod : Artforum.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Hobby Použité : 5x
Artforum.sk
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma pri nákupe nad 50€ Doprava zdarma pri nákupe nad 50€ Skryť text
Platnosť do : 31/12/2020
Obchod : Artforum.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Hobby Použité : 3x
Artforum.sk
 • Akcia
  Audioknihy do 5,99€ Audioknihy do 5,99€ Skryť text
Platnosť do : 31/10/2020
Obchod : Artforum.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Hobby Použité : 0x
Artforum.sk
 • Akcia
  E-knihy do 5,99€ E-knihy do 5,99€ Skryť text
Platnosť do : 31/12/2020
Obchod : Artforum.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Hobby Použité : 0x
Ponuky od Artforum.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu Artforum.sk na Váš email

Top obchody v kategórii: Hobby

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Hobby

Muziker.sk
 • Zľava 15%
  Zľava 15% platí na vybraný tovar značiek Aulos, Cascha, Dr Strings,... Viac o zľave Zľava 15% platí na vybraný tovar značiek Aulos, Cascha, Dr Strings, Dunlop, Evans, Mahalo, Olympia, On-Stage, Orange, Lewitz, Proel, Rotosound, Soundking, Delphin, Dynamite Baits, Headbanger Lures, Mivardi, Rev'it!, Trilobite, Suomy, Five, SIX2, BikeTech, Skryť text
Platnosť do : 31/10/2020
Obchod : Muziker.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Hobby Použité : 9x
Luxusne-pera.sk
Platnosť do : 31/12/2020
Obchod : Luxusne-pera.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Hobby Použité : 6x
Muziker.sk
 • Zľava 10%
  Zľava 10% platí na vybraný tovar značiek Arrow, Cort, Gravity, Hohner,... Viac o zľave Zľava 10% platí na vybraný tovar značiek Arrow, Cort, Gravity, Hohner, Cherub, König & Meyer, LAG, Takamine, Mackie, Mega Acoustic, Pasadena, Stable, Superlux, Okuma, Prologic, Rapala, Ron Thompson, Savage Gear, Sportex, SchuSportexberth, Forma Boots, Skryť text
Platnosť do : 31/10/2020
Obchod : Muziker.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Hobby Použité : 2x
Dekyzfotiek.sk
Platnosť do : 31/12/2020
Obchod : Dekyzfotiek.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Hobby Použité : 2x
Muziker.sk
 • Zľava 5%
  Zľava 5% platí na vybraný tovar značiek ADJ, Audio-Technica, Boss,... Viac o zľave Zľava 5% platí na vybraný tovar značiek ADJ, Audio-Technica, Boss, Fender Squier, Ibanez, Meinl, Ortega, Roland, Steinberg, Shimano, Deeper, Dainese, LS2, AGV, Sena, BMW, Ram Mounts, Helly Hensen, Musto Crocs, Engel, Dometic, Bushnell v eshope Muziker.sk Skryť text
Platnosť do : 31/10/2020
Obchod : Muziker.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Hobby Použité : 1x

O obchode Artforum.sk

 • Internetový obchod Artforum.sk je internetové kníhkupectvo, v ktorom si z domu môžete pohodlne vybrať a nakúpiť knihy.

  Milujete čítanie kníh a doma máte niekoľko desiatok až stoviek titulov? Ak si knihy radšej kupujete ako požičiavate z knižnice, máme pre vás tip na jeden skvelý obchod. Je ním ArtForum.sk, ktorý má širokú ponuku rôznych titulov. Na svoje si prídu milovníci románov, detektívok aj hororov. Široký výber v kombinácií s príjemnými cenami si zamilujete aj vy a knihy na inom e-shope už nekúpite.

  O e-shope

  Nebaví vás chodiť po kamenných kníhkupectvách, no milujete knihy? V tom prípade stavte na zlatú strednú cestu. Tou sú online kníhkupectvá! Jedným z nich je aj ArtForum.sk. Toto internetové kníhkupectvo vám ponúka širokú ponuku kníh rôznych žánrov, rôznych autorov a jazykov!

  Internetový obchod Artforum je jeden z prvých knižných internetových e-shopov na Slovensku a kníhkupectvo Artforum jedno z mála, ktoré sídli na nezmenenej adrese na Kozej ulici už viac ako 25 rokov. Artforum vzišlo z komunity spriaznených ľudí bez akéhokoľvek obchodného či marketingového vzdelania, prežilo turbulentné deväťdesiate roky aj finančnú krízu a predsa si zachovalo idealizmus a kritické myslenie.

  E-shop sa nevenuje len predaju kníh, ale aj množstvu neziskových, vzdelávacích či popularizačných aktivít, ktoré sa týkajú literatúry, knižného a kníhkupeckého sveta. Má tak omnoho širšie zameranie ako bežné kníhkupectvá, ktoré sú u nás veľmi známe.

  Orientácia na e-shope

  Internetový obchod je skvelo rozdelený. Na vrchnej lište nájdete všetky hlavné kategórie. Tie sa delia na ďalšie podkategórie. Pre ešte rýchlejšie hľadanie kníh môžete využiť filtre. Podľa nich si zadáte rôzne parametre, aby vám čo najpresnejšie vyšiel výsledok podľa vašich preferencií.

  Na hlavnej stránke taktiež nájdete rôzne obľúbené kategórie. V nich sa dá taktiež nakupovať veľmi pohodlne. V prípade, že viete názov knihy alebo autora, určite využijete vyhľadávací box pre čo najrýchlejšie hľadanie. Tento box nájdete úplne hore, nad hlavnou lištou s kategóriami.

  Každý výrobok má aj opis deja, dôležité informácie ako počet strán či rozmery. Nájsť môžete taktiež ukážky z kníh alebo minimálne prednú stránku. Viete tak presne, čo kupujete. Nakupovanie je jednoduché a najmä rýchle.

  Nakupovanie je rýchle aj vďaka tomu, že po prihlásení si môžete veľmi jednoducho pridávať obľúbené knihy do wishlistu. Nikdy nezabudnete na to, čo ste si chceli kúpiť.

  Služby

  Chcete vedieť o novinkách v knižnom svete? Prihláste sa na odber newslettera, ktorý vám bude pravidelne chodiť do emailovej schránky. Vždy tak budete informovaní o tých najnovších dielach.

  Máte nejaké otázky na zákaznícky servis? Pokojne ho kontaktujte so svojimi žiadosťami prostredníctvom emailového formulára, telefónneho čísla alebo sociálnych sietí. Svoju odpoveď dostanete už do pár hodín.

  ArtForum.sk má sociálne siete, na ktorých ho môžete sledovať. Okrem Facebooku si určite pozrite aj Instagramový profil. Nájdete na ňom zaujímavé myšlienky, fotografie a množstvo iného.

  Nakupovanie je veľmi jednoduché. Vyberajte si aj vy zo širokej ponuky tohto internetového obchodu!

  Prejsť do obchodu Artforum.sk

Artforum.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

Hodnotenie obchodu Artforum.sk


  (5 z 5)


Počet hodnotení: 3


Prejsť do obchodu Artforum.sk
Kontakt: Art-fórum pre literatúru, n.o.
Kozia 20
811 03 Bratislava
Platobné metódy: Platobná karta Na dobierku Hotovosť Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom Slovenská pošta Osobné prevzatie

Vyhľadajte zľavový kupón Artforum.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

Vyberte si tovar v obchode Artforum.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Artforum.sk na výhodný nákup v kategórii: Hobby.

Na Október 2020 pre obchod Artforum.sk máme v ponuke 0x zľavový kupón a 4x akciu a zľavu.

Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode Artforum.sk už 8x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.