Aphrodisia.sk - Kupóny a Zľavové Kódy

Akcie a zľavy: 0x | Zľavové kupóny: 1x | Ušetrené: 10x | Doprava zdarma: Nie
 • O obchode Aphrodisia.sk:

  E-shop plný zdravia. Aphrodisia.sk vám ponúka čisto prírodné produkty, výživové doplnky a kozmetiku z extraktov liečivých rastlín, vhodnú pre mužov i ženy. Európske štandardy, doprava zadarmo! Prečo nakupovať v obchode Aphrodisia.sk ?

Aphrodisia.sk - Najnovšie Kupóny a Zľavové kódy (Január 2021)

Aphrodisia.sk
 • Zľava 2€
  Aphrodisia zľavový kupón so zľavou 2€ Aphrodisia zľavový kupón so zľavou 2€ Skryť text
Platnosť do : 31/12/2021
Obchod : Aphrodisia.sk Kategória : Pre Dospelých (+18) Použité : 0x
Ponuky od Aphrodisia.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu Aphrodisia.sk na Váš email

Top obchody v kategórii: Pre Dospelých (+18)

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Pre Dospelých (+18)

Proerecta.com
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Proerecta.com Kategória : Pre Dospelých (+18) Použité : 28x
Zerex.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Zerex.sk Kategória : Pre Dospelých (+18) Použité : 3x
Erex24.sk
 • Zľava 5%
  Zľavový kupón vo výške 5% na váš nákup. Zľavový kupón vo výške 5% na váš nákup. Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Erex24.sk Kategória : Pre Dospelých (+18) Použité : 1x
Vimax.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Vimax.sk Kategória : Pre Dospelých (+18) Použité : 1x
Zerex.sk
Platnosť do : 31/12/2021
Obchod : Zerex.sk Kategória : Pre Dospelých (+18) Použité : 1x

O obchode Aphrodisia.sk

 • E-shop plný zdravia. Aphrodisia.sk vám ponúka čisto prírodné produkty, výživové doplnky a kozmetiku z extraktov liečivých rastlín, vhodnú pre mužov i ženy. Európske štandardy, doprava zadarmo!

  Výživové doplnky a doplnky stravy sú dnes veľmi potrebné. Kvôli stresu má človek mnohé problémy, s ktorými sa inak v minulosti ani nestretal. Medzi ne sa radia napríklad problémy so sexuálnou túžbou. Tieto problémy by ste nemali nijako zametať pod koberec. Neskôr by mohli vyústiť do nezhôd vo vašom partnerskom vzťahu. Namiesto toho vyskúšajte produkty Aphrodisia V, ktoré vedia pomôcť všade tam, kde to potrebujete.

  O e-shope

  Internetový obchod, na ktorom nájdete produktovú radu Aphrodisia V funguje pod taktovkou spoločnosti Imperial Vitamins, ktorá sa zaoberá distribúciou čisto prírodných výživových doplnkov, kozmetiky a celkovo, podporných produktov, vhodných ako pre mužov tak i pre ženy.

  Produkty

  Všetky produkty sú tvorené z extraktov liečivých rastlín a kontrolované v súlade s Európskou legislatívou. Kvalita a spokojnosť zákazníka sú tu teda kladené na prvé miesto.

  Nezáleží na tom, či máte problém s potenciou alebo jednoducho máte len chuť experimentovať a skúsiť niečo nové, www.aphrodisia.sk je pripravená splniť vaše najtajnejšie očakávania a túžby do bodky. Vyberte si z radov produktov, určených práve vám.

  Uprednostňujete tabletky alebo radšej krémy? Sami si vyberáte, ktorá forma je pre vás lepšia, a ktorú vyskúšate. Výsledky u oboch typov produktov sú však rovnaké a vždy tie najlepšie.

  V ponuke sú k dispozícii oba typy výrobkov a to v mužskom aj ženskom variante. Môžete si tiež kúpiť zvýhodnené balenie, obsahujúce produkty pre obe pohlavia a ušetrite až desiatky eur.

  Orientácia na e-shope

  Orientácia na internetovom obchode je veľmi jednoduchá aj vďaka tomu, že na ňom nájdete len výrobky z rady Aphrodisia V. Je ich len zopár typov, a preto sa nepreberáte desiatkami rôznych iných produktov.

  Internetový obchod je veľmi dobre graficky spracovaný. Je jednoduchý a prehľadný. Všetky produkty tak nakúpite rýchlo a jednoducho.

  Jednoduchý nákup podčiarkujú aj podrobné informácie o produktoch. Prečítať si môžete o zložení, účinkoch a výhodách.

  Každý produkt má niekoľko ilustračných fotografií. Sú vhodné na to, aby ste vedeli, ako budú tabletky, poprípade krém, vyzerať. Dopredu viete, čo nakupujete. E-shop je celkom transparentný a poskytuje vám úplne všetky informácie, ktoré by ste mali vedieť. Preto pri produktoch nájdete aj vedľajšie účinky. Tie však nie sú časté, a preto sa ich nemusíte báť.

  Služby

  V prípade akýchkoľvek otázok je tu pre vás k dispozícii aj on-line poradňa, v ktorej môžete aktívne diskutovať o tom, čo vás práve zaujíma alebo si prečítať staršie otázky a odpovede. Pravidelne sa tu tiež objavujú články priamo od odborníkov z danej oblasti, ktoré sa tiež oplatí sledovať.

  Stránka má viacero podstránok, ktoré sa špecializujú aj na iné odvetvia výživy, napríklad podporné produkty pre rast pŕs alebo výživa pre nastávajúce mamičky. E-shop môžete podporiť aj na sociálnych sieťach a získať tak dokonalý prehľad o všetkých prebiehajúcich novinkách.

  Platba je možná na dobierku a prevodom na účet. Doprava zas kuriérom a Slovenskou poštou.

  Prejsť do obchodu Aphrodisia.sk

Aphrodisia.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Zľava 2€ : Kód kupónu treba zadať do poznámky pri objednávke Kód kupónu treba zadať do poznámky pri objednávke Skryť text
 • Zľava 50% + doprava zdarma : Vianočné balíčky so zľavou 50% + doprava zdarma Vianočné balíčky so zľavou 50% + doprava zdarma Skryť text
 • Darček zadarmo : Aphrodisia V ultra rapid zadarmo ku každej objednávke Aphrodisia V ultra rapid zadarmo ku každej objednávke Skryť text
 • Darček zdarma : Aphrodisia V ultra rapid zadarmo ku každej objednávke Aphrodisia V ultra rapid zadarmo ku každej objednávke Skryť text

Hodnotenie obchodu Aphrodisia.sk


  (4.5 z 5)


Počet hodnotení: 123


Prejsť do obchodu Aphrodisia.sk
Kontakt: Imperial VITAMINS, s.r.o.
Horná 13
038 61 Vrútky
Telefón: 043/4001082
Platobné metódy: Na dobierku Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom Slovenská pošta

Vyhľadajte zľavový kupón Aphrodisia.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

Vyberte si tovar v obchode Aphrodisia.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Aphrodisia.sk na výhodný nákup v kategórii: Pre Dospelých (+18).

Na Január 2021 pre obchod Aphrodisia.sk máme v ponuke 0x zľavový kupón a 1x akciu a zľavu.

Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode Aphrodisia.sk už 10x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.