Alinda.sk zľavové kódy, kupóny a zľavy platné dňa 18.05.2024

Pre eshop Alinda.sk máme v ponuke 1x overené zľavy a akcie, 0x zľavový kód. Alinda.sk ponúka dopravu zdarma. Doprava zdarma na vybrané produkty. Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Alinda.sk už 59x.
Kuponovnik.sk garancia pravosti kódov a zľiav
Garancia pravosti: Ručné overovanie kódov a zľiav
Kódy a zľavy získavame priamo od eshopov, z newslettrov a od affiliate sietí s ktorými spolupracujeme. Kódy a zľavy pre vás denne ručne kontroluje a aktualizuje naša spolupracovníčka Lucia Jurigová. V prípade, že nájdete neplatný kód alebo zľavu, dajte nám vedieť cez kontaktný formulár. Ďakujeme.
Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite tovar alebo službu, obdržíme za sprostredkovanie províziu (viac informácií).
Ponuky od Alinda.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Alinda.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Informácie o eshope Alinda.sk

 • Hodnotenie:  5 (9x)
  Kontakt: Galore s.r.o.
  Hlavná 14
  927 01 Šaľa
  Telefón: 037 7720 034
  E-mail: alinda@alinda.sk
  Platobné
  metódy:
  Na dobierku Prevodom na účet
  Doprava: Slovenská pošta

Najobľúbenejšie obchody

Top obchody v kategórii: Dom a nábytok

O obchode Alinda.sk

 • Internetový obchod Alinda.sk ponúka tovar rôznych kategórií. V ich ponuke nájdete úplne všetko od elektroniky až po produkty zo sekcie Krása a zdravie. Nakupujte na jednom mieste úplne všetko, čo potrebujete aj vy!

  V dnešnej dobe sa rozmohlo nakupovanie na e-shopoch, ktoré poskytujú úplne všetko za skvelé ceny. Dôvodom je, že človek si zaplatí za dopravu raz (alebo za ňu vôbec neplatí) a nakúpené má úplne všetko. Taktiež nemusí strácať čas, aby prechádzal jednu webstránku za druhou. Na jednej, na ktorej sa zorientuje, si nájde úplne všetko. Medzi takéto internetové obchody, ktoré pôsobia v zahraničí (a teoreticky aj po celom svete) sa radí napríklad Ebay alebo Aliexpress. U nás je to napríklad internetový obchod Alinda.sk, ktorý síce vyzerá inak, no ponúka produkty z mnohých sfér.

  O e-shope Alinda.sk

  Na internetovom obchode Alinda.sk nájdete z každého niečo. Vyhľadať si tu môžete produkty od elektroniky a domácnosti cez šport a relax až ku kozmetickým a zdravotným potrebám, ktoré sa rozhodne doma zídu. Alinda.sk je internetový obchod, ktorý má ponuku výrobkov pripravenú tak, aby ste si na ňom našli tie najpopulárnejšie, najvyhľadávanejšie a najpotrebnejšie produkty v každej jednej kategórií. Nikdy sa tak nestane, že by ste niečo nenašli alebo by ste hľadali príliš dlho.

  Orientácia na e-shope

  Na e-shope môžete nakupovať buď podľa rozdelených kategórií alebo rovno podľa názvu výrobku, ktorý zadáte do vyhľadávacieho boxu. Nakupovanie je naozaj jednoduché, a to najmä vďaka prehľadnosti e-shopu. Nechýbajú ani špeciálne ponuky, novinky alebo akcie a zľavy, ktoré vám pomôžu ušetriť.

  Nezabúdajte ani na podkategórie v každej jednej hlavnej kategórií, vďaka čomu je nakupovanie a objednávanie omnoho rýchlejšie a jednoduchšie. Taktiež je dobré využívanie jednotlivých filtrov, pomocou ktorých sa dá nakupovať ešte jednoduchšie a rýchlejšie. Vyberiete si len výrobky, ktoré potrebujete napríklad podľa ceny, materiálu alebo obľúbenosti.

  Ak vás zaujíma, kedy by ste mohli mať daný produkt doma, stačí si ho rozkliknúť a zistiť si o ňom viac detailov. Pri každom z produktov sa nachádza veľa ďalších podrobných fotografií, taktiež cena za dopravu a následne počet dní, kedy produkt budete mať doma.

  Veľkou výhodou je najmä to, že pri každom jednom produkte sa zobrazujú ďalšie výrobky, ktoré by vás mohli zaujímať. Ponuka týchto výrobkov sa odvíja od toho, čo ste si na e-shope zatiaľ pozreli a o aké výrobky ste mali záujem. Je to teda ponuka ako ušitá pre vás na mieru. Nakupovať tak môžete príslušenstvo, doplnky alebo výrobky, ktoré sa vám rozhodne zídu alebo budú hodiť.

  Služby internetového obchodu

  Pre tých, ktorí si nevedia dať rady s nákupom, je tu nápomocný zákaznícky servis, na ktorý sa môžete obrátiť vždy, keď potrebujete. Ten je zostavený z odborníkov, ktorí vám pomôžu s otázkami ohľadom nákupu, výrobkov, reklamácií, dodania a množstva ďalšieho. Stačí ich kontaktovať prostredníctvom e-mailu alebo telefónneho čísla. Odpoveď dostanete o veľmi krátky čas.

  Každý zákazník má možnosť vrátiť tovar do štrnástich dní bez udania dôvodu. Ak nakúpite tovar, ktorý následne nebudete chcieť a nebude sa vám páčiť, stačí ho vrátiť v tejto časovej lehote.

  Doprava je jednoduchá a rýchla. Už o pár dní od objednania samotného produktu ho máte aj doma. Nakupovanie je tak zjednodušené aj pre ľudí, ktorí príliš často na internetových obchodoch nenakupujú. Cena dopravy je 3,50. Ak si zvolíte dobierku, doplatíte si ešte jedno euro. Tovar, ktorý si objednáte vám bude poslaný expres kuriérom Slovenskej pošty.

  Dopravu však môžete získať aj zdarma a to vtedy, ak nakúpite produkty z kategórie "Doprava zdarma". Pri nakupovaní tak môžete ušetriť aj za prepravu.

Najčastejšie otázky Alinda.sk

 • 🛍️ Ako použiť zľavový kód v eshope Alinda.sk?

  1. Vyhľadajte zľavový kód Alinda.sk na stránke Kuponovnik.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".
  2. V novom okne skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".
  3. Vyberte si tovar v eshope Alinda.sk.
  4. Do položky "Využiť zľavový kód/Máte zľavový kupón?" vložte skopírovaný kód.
  5. Hotovo vaša zľava je uplatnená.

  🛍️ Ako využiť zľavu v eshope Alinda.sk?

  Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Alinda.sk na výhodný nákup v kategórii: Dom a nábytok.

  🛍️ Ponúka obchod Alinda.sk dopravu zdarma?

  Alinda.sk ponúka dopravu zdarma. Doprava zdarma na vybrané produkty.

  🛍️ Aký tovar ponúka obchod Alinda.sk?

  Obchod Alinda.sk ponúka tovar v kategóriách: Dom a nábytok.

  🛍️ Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Alinda.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Na dobierku, Prevodom na účet

  🛍️ Akú dopravu môžem využit v obchode Alinda.sk?

  Môžete využiť dopravu: Slovenská pošta

  🛍️ Môžem nakúpiť v eshope Alinda.sk aj v zahraničí?

  Áno, môžete nakúpiť v Česku: Alinda.cz a v Maďarsku: Alinda.hu

  🛍️ Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Alinda.sk?

  Na máj, 2024 pre obchod Alinda.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  🛍️ Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Alinda.sk?

  Na máj, 2024 pre obchod Alinda.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  🛍️ Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Alinda.sk?

  Doprava zdarma : Doprava zdarma na vybrané produkty

  🛍️ Aké má eshop Alinda.sk zľavové kódy?

  Alinda.sk nemá momentálne žiadne zľavové kódy.

  🛍️ Ako môžem kontaktovať eshop Alinda.sk?

  Obchod Alinda.sk môžete kontaktovať telefonicky na čísle: 037 7720 034 alebo emailom: alinda@alinda.sk.

  🛍️ Black Friday 2024 v obchode Alinda.sk?

  Nie

  🛍️ Aké sú výhody obchodu Alinda.sk?

  ✅ Akcie a zľavy 1
  🛒 Zľavové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Áno
  📅 Aktualizované Máj, 2024

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Alinda.sk už 59x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Neplatné alebo vypršané kupóny a zľavové kódy Alinda.sk

 • Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.