96design.sk - Kupóny a Zľavové Kódy

Akcie a zľavy: 1x | Zľavové kupóny: 0x | Ušetrené: 4x | Doprava zdarma: Áno
 • O obchode 96design.sk:

  Hľadáte kvalitný dizajnový nábytok? Vyberte si zo širokej ponuky na internetovom obchode 96design.sk, ktorý patrí k tým najlepším na slovenskom trhu. Prečo nakupovať v obchode 96design.sk ?

96design.sk - Najnovšie Kupóny a Zľavové kódy (Máj 2021)

96design.sk
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma pri nákupe nad 700€ Doprava zdarma pri nákupe nad 700€ Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : 96design.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 4x
Ponuky od 96design.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu 96design.sk na Váš email

Top obchody v kategórii: Dom a Nábytok

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Dom a Nábytok

Topshop.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Topshop.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 45x
Nabbi.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Nabbi.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 42x
4home.sk
Platnosť do : 31/12/2021
Obchod : 4home.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 24x
Dormeo.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Dormeo.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 18x
Delimano.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Delimano.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 8x

O obchode 96design.sk

 • Hľadáte kvalitný dizajnový nábytok? Vyberte si zo širokej ponuky na internetovom obchode 96design.sk, ktorý patrí k tým najlepším na slovenskom trhu.

  Kvalitný a štýlový nábytok je dôležitý pre každého, kto túži po modernej domácnosti. Ak hľadáte nejaký takýto aj vy, mali by ste staviť na internetový obchod 96design.sk. Tento slovenský e-shop poskytuje veľké množstvo nábytku za perfektné ceny. V širokej ponuke si vyberie každý.

  O e-shope

  Internetový obchod 96desing.sk patrí medzi špecialistov vo svojom odbore. Poskytuje ten najkvalitnejší nábytok. Pomocou jeho produktov si zariadite ako obývačku, tak aj spálňu, kúpeľňu alebo kuchyňu.

  Internetový obchod 96design.sk poskytuje širokú ponuku výrobkov pre celý dom. V kategóriách nájdete nábytok ako napríklad stoličky, skrinky, stoly, komody, postele a mnoho ďalšieho. Výrobky sú doslova špeciálne, vďaka čomu si dom zariadite presne podľa vašich predstáv.

  Orientácia

  A ako sa na internetovom obchode orientovať? Veľmi jednoducho! Všetko sa to dá najmä vďaka prehľadnému deleniu výrobkov do hlavných kategórii. Tie nájdete v hlavnom menu. Kategórie sa delia ešte na menšie podkategórie. V nich nájdete jednotlivé výrobky omnoho jednoduchšie. Hlavné kategórie sú rozdelené na základné kusy nábytku a miestnosti v domácnosti.

  Pri orientovaní vám môžu pomôcť aj filtre. Pomocou nich si nastavíte cenu alebo iné podrobnosti. K dôležitému výrobku sa tak dostanete omnoho rýchlejšie. Filtre sú v tomto prípade veľkým pomocníkom, pretože e-shop poskytuje veľké množstvo kategórií a taktiež tisíce výrobkov.

  Každý výrobok má niekoľko fotografií, detailný opis a rozmery. Dopredu viete, či sa vám do miestnosti zmestí alebo nie. Nechýba ani čas, kedy svoj výrobok môžete mať doma. O danom produkte si môžete prečítať viac informácií v texte pod ním.

  Blog

  Inšpiráciou pri výbere produktov môže byť blog s užitočnými článkami, ktorý je umiestnený priamo na webe. Určite sa vám zíde, ak máte radi interiérový dizajn a tému ohľadom bývania. Vždy v ňom nájdete dôležité články. Taktiež vám môže pri nákupe pomôcť alebo vás aspoň trochu rozptýliť. Inšpirujte sa, ako využiť malé doplnky vo svoj prospech alebo zistite, ako čo najlepšie zariadiť svoju novú obývačku.

  Služby

  Pri komunikácií môžete využiť online poradenstvo. Internetový obchod je online počas bežných pracovných dní. Využiť môžete taktiež email alebo telefónne číslo.

  Potrebujete nový nábytok, no nemáte dostatok financií? Využite službu nákup na splátky cez Quatro a nakúpte si všetko, čo do domácnosti potrebujete! Ide to naozaj omnoho jednoduchšie, ako sa to zdá. Stačí kontaktovať e-shop s danou požiadavkou a následne sa držať krokov, ktoré vám zašle.

  Chcete potešiť svojich priateľov, blízkych alebo rodinu? Darujte im poukážky na internetový obchod 96design.sk, vďaka ktorým si môžu kúpiť presne to, čo potrebujú. Pomocou poukážok sa vždy trafíte do vkusu.

  Platba je jednoduchá a môžete ju uskutočniť prostredníctvom platobnej karty, na dobierku alebo prevodom na účet. Doprava je možná rozvozom, ktorý poskytuje e-shop.

  Prejsť do obchodu 96design.sk

96design.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.

Hodnotenie obchodu 96design.sk


  (5 z 5)


Počet hodnotení: 3


Prejsť do obchodu 96design.sk
Kontakt: TrueOne, s.r.o
Horelica 493
022 01 Čadca
Platobné metódy: Platobná karta Na dobierku Prevodom na účet
Doprava: Rozvoz obchodom

Vyhľadajte zľavový kupón 96design.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

Vyberte si tovar v obchode 96design.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite 96design.sk na výhodný nákup v kategórii: Dom a Nábytok.

Na Máj 2021 pre obchod 96design.sk máme v ponuke 1x zľavový kupón a 0x akciu a zľavu.

Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode 96design.sk už 4x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.