24Time.sk - Kupóny a Zľavové Kódy

Akcie a zľavy: 2x | Zľavové kupóny: 0x | Ušetrené: 15x | Doprava zdarma: Áno
 • O obchode 24Time.sk:

  E-shop 24time.sk má v ponuke kvalitné dizajnové hodinky a hodiny osvedčených svetových značiek, vrátane príslušenstva s certifikátmi pravosti. Nájdete tu pánske, dámske či unisex náramkové hodinky, ale aj rôzne dizajnové nástenné hodinky, stolové hodinky, šperky i samostatné remienky. Prečo nakupovať v obchode 24Time.sk ?

24Time.sk - Najnovšie Kupóny a Zľavové kódy (Júl 2021)

24Time.sk
 • Doprava zdarma
  Doprava po Slovensku zdarma pri platbe predom/online. Doprava po Slovensku zdarma pri platbe predom/online. Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : 24Time.sk Kategória : Hodinky a Šperky Použité : 4x
24Time.sk
 • Darček zadarmo
  Darček zadarmo. K nákupu hodiniek CHPO či TRIWA dostane zákazník... Viac o zľave Darček zadarmo. K nákupu hodiniek CHPO či TRIWA dostane zákazník okuliare CHPO podľa vlastného výberu zadarmo. Skryť text
Platnosť do : 31/08/2021
Obchod : 24Time.sk Kategória : Hodinky a Šperky Použité : 0x
Ponuky od 24Time.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu 24Time.sk na Váš email

Top obchody v kategórii: Hodinky a Šperky

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Hodinky a Šperky

Sperky-eshop.sk
Platnosť do : 31/12/2021
Obchod : Sperky-eshop.sk Kategória : Hodinky a Šperky Použité : 11x
Izmael.eu
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Izmael.eu Kategória : Hodinky a Šperky Použité : 2x
Sperky-a-diamanty.sk
 • Zľava 5%
  Zľava 5% platí na všetky šperky okrem svadobných obrúčok a zásnubných... Viac o zľave Zľava 5% platí na všetky šperky okrem svadobných obrúčok a zásnubných prsteňov. Skryť text
Platnosť do : 31/12/2021
Obchod : Sperky-a-diamanty.sk Kategória : Hodinky a Šperky Použité : 0x
TimeStore.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : TimeStore.sk Kategória : Hodinky a Šperky Použité : 27x
Tous.sk
 • Doprava zadarmo
  Doprava zadarmo pri nákupe nad 150 € Doprava zadarmo pri nákupe nad 150 € Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Tous.sk Kategória : Hodinky a Šperky Použité : 25x

O obchode 24Time.sk

 • E-shop 24time.sk má v ponuke kvalitné dizajnové hodinky a hodiny osvedčených svetových značiek, vrátane príslušenstva s certifikátmi pravosti. Nájdete tu pánske, dámske či unisex náramkové hodinky, ale aj rôzne dizajnové nástenné hodinky, stolové hodinky, šperky i samostatné remienky.

  E-shop 24time.sk dokonale odzrkadľuje skutočnosť, že hodinky v dnešnej dobe reprezentujú samotného nositeľa. Okrem toho že sú krásnym doplnkom, taktiež slúžia ako ukazovateľ času. Túžite po nových hodinkách? Stavte na e-shop 24Time.sk a kúpte si nový kúsok ešte dnes.

  Produkty

  Internetový obchod 24.time.sk je pre mnohých ľudí veľmi známy. Predáva totižto tie najlepšie hodinky a známe značky. Pri nakupovaní v tomto obchode môžete ušetriť desiatky eur, ale taktiež aj čas. Orientuje sa v ňom veľmi jednoducho a to aj vďaka príjemnému grafickému spracovaniu do bielo-zlatej.

  Orientácia na e-shope

  V hlavnom menu si vyberáte z Dámskych hodiniek, Pánskych hodiniek, Značiek, Šperkov, Okuliarov a množstva ďalšieho. Každá kategória poskytuje podkategóriu, aby ste sa v nej lepšie vyznali. Ak by ste si však chceli hľadanie uľahčiť a poznáte názov daného produktu, stačí, aby ste ho napísali do vyhľadávacieho boxu a začali hľadať.

  Každý výrobok má množstvo ilustračných fotografií a obrázkov. Vďaka nim budete vždy vedieť, čo kupujete. O tom sa však môžete presvedčiť aj pomocou informácií a špecifikácií, ktoré nechýbajú nijakému výrobku.

  Blog a hodinársky slovník

  Inšpiráciou pri výbere hodiniek môže byť blog s užitočnými článkami, ktorý je umiestnený priamo na webe. Určite sa vám zíde, ak máte radi módu a šperky. Vždy v ňom nájdete dôležité články. Taktiež vám môže pri nákupe pomôcť alebo vás aspoň trochu rozptýliť.

  Nakupujete a nerozumiete nejakému slovu? Okrem blogových článkov má internetový obchod aj hodinársky slovník, vďaka čomu sa vyznáte aj v ťažších slovách.

  Zákaznícky servis

  V prípade, že máte nejaké otázky, pokojne kontaktujte zákaznícky servis a to pomocou e-mailu alebo telefónneho čísla. Využiť môžete aj online zákaznícky servis, ktorý býva na stránke prítomný skoro každý pracovný deň. Odpoveď na svoju otázku tak môžete získať okamžite.

  Newsletter a sociálne siete

  S internetovým obchodom môžete zostať v spojení a to pomocou newslettera. Prihláste sa na odber noviniek a do mailu vám príde pravidelne nová ponuka zliav a akcií. Okrem toho 24time.sk má aj sociálne siete ako Facebook a Instagram, kde sa ich rozhodne oplatí sledovať. Budete mať medzi prvými tie najnovšie informácie ohľadom všetkých ponúk.

  Darček k nákupu

  Ku každému nákupu dostanete pozornosť v podobe darčeka. Objednávka vám bude doručená expresne rýchlo a vždy zadarmo. Plusom obchodu je vlastný servis, vďaka ktorému môžete prípadné opravy realizovať aj po skončení 24 mesačnej záruky.

  Ak si zakúpite hodinky v hodnote nad 100 € získate ich poistenie na 1 rok zdarma. Skvelým bonusom je možnosť nechať si bezplatne upraviť remienok k hodinkám a to presne na mieru. V prípade nespokojnosti máte možnosť vrátenia tovaru do 30 dní od doručenia objednávky.

  Prejsť do obchodu 24Time.sk

24Time.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Zľavy na hodinky : Kvalitné hodinky so zľavou až 40 %. Kvalitné hodinky so zľavou až 40 %. Kvalitné hodinky so zľavou až 40 %. Kvalitné hodinky so zľavou až 40 %. Skryť text
 • Darček zadarmo : Darček zadarmo. K hodinkám CHPO a TRIWA téglik KeepCup ZADARMO. Darček zadarmo. K hodinkám CHPO a TRIWA téglik KeepCup ZADARMO. Skryť text
 • Zľava 30% : Zľava 30% na dámske náramky Wellington. Zľava 30% na dámske náramky Wellington. Skryť text
 • Darček zadarmo : Darček zadarmo. K akýmkoľvek hodinkám TRIWA dostanete ako DARČEK model TRIWA - VIVID... Viac o zľave Darček zadarmo. K akýmkoľvek hodinkám TRIWA dostanete ako DARČEK model TRIWA - VIVID Kling BLACK CLASSIC. Skryť text

Hodnotenie obchodu 24Time.sk


  (5 z 5)


Počet hodnotení: 3


Prejsť do obchodu 24Time.sk
Kontakt: Aventiramo company s.r.o.
Sokolská 1605/66
120 00 Praha 2
Telefón: 0949 200 735
Platobné metódy: Na dobierku Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom

Vyhľadajte zľavový kupón 24Time.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

Vyberte si tovar v obchode 24Time.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite 24Time.sk na výhodný nákup v kategórii: Hodinky a Šperky.

Na Júl 2021 pre obchod 24Time.sk máme v ponuke 2x zľavový kupón a 0x akciu a zľavu.

Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode 24Time.sk už 15x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.