123led.sk - Kupóny a Zľavové Kódy

Akcie a zľavy: 1 | Zľavové kupóny: 0 | Ušetrené: 19x
 • O obchode 123led.sk:

  Spoločnosť 123led.sk predáva kvalitné LED svetla a osvetlenie. Pri objednávke nad 100 EUR máte dopravu zdarma. Široký výber osvetlenia skladom. Prečo nakupovať v obchode 123led.sk ?

123led.sk - Najnovšie Kupóny a Zľavové kódy (Október 2020)

123led.sk
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma pri nákupe nad 100 € Doprava zdarma pri nákupe nad 100 € Skryť text
Platnosť do : 31/12/2020
Obchod : 123led.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Dom a Nábytok Použité : 0x
Ponuky od 123led.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu 123led.sk na Váš email

Top obchody v kategórii: Dom a Nábytok

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Dom a Nábytok

Topshop.sk
 • Zľava 2%
  Nakúpte jedinečné výrobky pre lepší život, uľahčenie chodu domácnosti a... Viac o zľave Nakúpte jedinečné výrobky pre lepší život, uľahčenie chodu domácnosti a starostlivosť o svoje zdravie a vzhľad teraz v zľave 2% na celý nákup Skryť text
Platnosť do : 31/12/2020
Obchod : Topshop.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Dom a Nábytok Použité : 664x
I-Living.sk
 • Zľava 20%
  Zľava 20% platí na nákup v eshope I-living.sk keď zadáte zľavový kód v... Viac o zľave Zľava 20% platí na nákup v eshope I-living.sk keď zadáte zľavový kód v nákupnom košíku. Zľava neplatí na postele, matrace, rošty a tovar v akcii 1+1. Využite zľavové kupóny I-Living a bytové doplnky nakúpite lacnejšie. Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : I-Living.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Dom a Nábytok Použité : 318x
Market24.sk
 • Zľava -2%
  Zľavu 2% na celý nákup získate po zadaní zľavového kódu na market24.sk Zľavu 2% na celý nákup získate po zadaní zľavového kódu na market24.sk Skryť text
Platnosť do : 31/12/2020
Obchod : Market24.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Dom a Nábytok Použité : 158x
Dormeo.sk
 • Zľava 2%
  Produkty Dormeo pomáhajú miliónom ľudí k lepšiemu a kvalitnejšiemu... Viac o zľave Produkty Dormeo pomáhajú miliónom ľudí k lepšiemu a kvalitnejšiemu spánku a nájdete ich vo viac ako 30 krajinách sveta. Nakupujte s kupónom teraz v zľave 2% z celého nákupu Skryť text
Platnosť do : 31/12/2020
Obchod : Dormeo.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Dom a Nábytok Použité : 113x
Delimano.sk
 • Zľava 2%
  Nakupujte so zľavou riady, malé domáce spotrebiče a doplnky pre správny... Viac o zľave Nakupujte so zľavou riady, malé domáce spotrebiče a doplnky pre správny chod kuchyne Skryť text
Platnosť do : 31/12/2020
Obchod : Delimano.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Dom a Nábytok Použité : 77x

O obchode 123led.sk

 • Spoločnosť 123led.sk predáva kvalitné LED svetla a osvetlenie. Pri objednávke nad 100 EUR máte dopravu zdarma. Široký výber osvetlenia skladom.

  LED žiarovky sa začali využívať vo všetkých oblastiach života - napríklad na osvetlenie domácností či ulíc kvôli väčšej efektivite, výdrži a úspornosti oproti bežným žiarovkám. Inovatívne LED osvetlenie prvotriednej kvality, ktoré spĺňa najprísnejšie normy nájdete v internetovom obchode 123led.sk. Na stránke nájdete nielen LED žiarovky, ale aj žiarivky, pásiky, panely, reflektory, baterky, dokonca aj priemyselné či verejné osvetlenie.

  Orientácia na e-shope

  Internetový obchod je graficky urobený dobre. Prevláda v ňom najmä čierna, biela a zelená farba. Orientovanie môže byť trochu zložitejšie, pretože e-shop poskytuje obrovské množstvo rôznych výrobkov. Netreba sa však báť, jednotlivé kategórie, podkategórie a filtre vám v orientácií pomôžu. Na hlavnej stránke sa nachádzajú ako hlavné kategórie, tak aj najnovšie výrobky, zľavy a novinky, o ktorých by ste mali ako zákazník vedieť.

  V e-shope sú všetky produkty prakticky roztriedené do viacerých kategórií, čo uľahčuje samotný nákup. Tovar si môžete vybrať aj podľa miestnosti, ktorú chcete osvetliť. Celé hľadanie vám uľahčuje veľké množstvo filtrov a podkategórií. Nie je preto nutné na internetovom obchode tráviť príliš veľa času.

  V rámci ilustračných fotiek na vás čakajú aj fotografie jednotlivých miestností. Dopredu tak viete, ako produkt približne vyzerá a či sa vám do vašej obývačky, spálne alebo inej miestnosti bude hodiť.

  Pri každom produkte nájdete podrobný popis, fotku a presné parametre. Vždy tak dopredu viete, čo presne kupujete. Ak by ste však náhodou niečo zle objednali, máte dva týždne na vrátenie výrobku bez udania dôvodu. Nie je preto problém nesprávny výrobok jednoducho poslať späť. Veľkou výhodou je taktiež možnosť realizovať objednávku nielen on-line, ale aj telefonicky a to s pomocou skúsených odborníkov pripravených poradiť vám.

  Služby, ktoré e-shop ponúka

  Tento obchod je vhodný pre bežných odberateľov, ale aj pre firmy, ktoré majú v ponuke špeciálne veľkoobchodné ceny. To však nie je jediná nadštandardná služba 123led.sk. Spoločnosť vám vypracuje aj svetelný projekt na mieru tak, aby ste použili optimálny počet a typ svietidiel pre vami určený účel a priestor.

  Je tu možnosť dať si zakúpené svietidlá rovno namontovať, poprípade si nechať urobiť ich pravidelný servis. Na niektoré produkty sa vzťahuje 3 a 5 ročná záručná lehota, poprípade sa dá vybaviť aj pozáručný servis. Objednávku vám doručia väčšinou do 3 až 4 pracovných dní.

  Blog a slovník pojmov

  Potrebujete sa pri nakupovaní jemne odreagovať? Stavte na blog, kde nájdete tie najnovšie informácie. Blog bude skvelým spestrením aj pre ľudí, ktorí sa zaujímajú o osvetlenie a podobné veci.

  Nakupujete osvetlenie ako začiatočník? V tom prípade vám dobre poslúži aj slovník pojmov. Ak by ste teda niečomu nerozumeli, stačí zájsť sem a nájsť si vysvetlenie. Je to jednoduché a veľmi praktické. Nakupovanie na internetovom obchode 123led.sk je veľmi jednoduché a rýchle. Ak by ste niečomu nerozumeli, stačí kontaktovať zákaznícky servis prostredníctvom e-mailu alebo telefónneho čísla. Informácie tak získate priamo od špecialistov, ktorí sú vo svojom odbore tí najlepší.

  Prejsť do obchodu 123led.sk

123led.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.

Hodnotenie obchodu 123led.sk


  (4.5 z 5)


Počet hodnotení: 6


Prejsť do obchodu 123led.sk
Kontakt: David Gébl
Jiskrova 1214/5a
460 01 Liberec
Telefón: 0949 895 230
Platobné metódy: Na dobierku Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom Slovenská pošta

Vyhľadajte zľavový kupón 123led.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

Vyberte si tovar v obchode 123led.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite 123led.sk na výhodný nákup v kategórii: Dom a Nábytok.

Na Október 2020 pre obchod 123led.sk máme v ponuke 0x zľavový kupón a 1x akciu a zľavu.

Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode 123led.sk už 19x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.