Trápi vás to, že ste nízka? Stavte na tieto optické triky!

jesenná móda

Nie každý z nás dostal do vienka výšku ako modelka s dlhými nohami. Mnohé ženy si zo svojej výšky nič nerobia a sú s ňou spokojné. Sú však aj také ženy, ktoré so svojou výškou spokojné nie sú a stále sa s ňou snažia niečo urobiť.

Namiesto toho, aby sme si dnes hovorili výhody nižšej postavy a presviedčali vás o tom, že je to v poriadku, si dnes povieme, ako si môžete opticky predĺžiť nohy a celkovo aj svoju výšku.

Vyvarujte sa príliš krátkym rifliam

Možno to znie ako vtip, no rifle, ktoré končia príliš vysoko nad vašimi členkami a sú skoro trojštvrťové, vám dokážu ubrať niekoľko z potrebných centimetrov. V tom prípade sa môže veľmi jednoducho stať, že budete pôsobiť nižšie alebo si dokonca skrátite nohy.

Najlepšie rifle sú tie, ktoré končia úplne pri členkoch a ukážu tak úplne celú dĺžku nôh.

Vyskúšajte zvonce

Mnohými milované, no taktiež nenávidené. Zvonové nohavice. Trend minulého storočia, presnejšie deväťdesiatych rokov, sa vrátil aj v tomto roku. Nie každý si na tieto nohavice trúfne, keďže pri nesprávnom strihu alebo nosení dokážu spraviť naozaj nepekný obraz celej postavy, no musíme uznať, že ak viete ako na ne, všetko je odrazu jednoduchšie.

Zvonové nohavice dokážu nielen predĺžiť nohy, ale taktiež vyformovať celú postavu a zúžiť nohy. Najlepšie sa kombinujú s topánkami na podpätku, no pokojne stavte aj na topánky bez neho. Vyhýbajte sa však masívnym teniskám.

Vysoký pás

Pri nohaviciach stále ostávame, pretože tie dokážu spraviť naozaj veľké množstvo optických ilúzií. Ak ste nižšia, nikdy nenoste, alebo sa čo najviac vyhýbajte, nohaviciam s nízkym pásom. Tie nielenže zle vyzerajú, ale taktiež vám uberú dôležité centimetre.

Vysoký pás opticky predĺži nohy, čím rovno predĺži aj vašu samotnú výsku. Rifle či iné nohavice s vysokým pásom si zamilovali mnohé významné modelky, ktoré si nimi svoje už dlhé nohy, veľmi rady predlžujú. Stavte na tento jednoduchý trik aj vy.

Okrem tohto všetkého, nohavice s vysokým pásom sú veľmi príjemné na nosenie.

Čierna, čierna, čierna

Čierna farba je známa tým, že dokáže človeka akoby "zúžiť". Ten potom vyzerá chudšie a akoby v "jednej línií". Ak často nenosíte all black outfit, rozhodne by ste mali začať. Ten nielen že vyzerá dobre, ale dokáže s postavou zázraky. Nielenže budete vyzerať chudšie, ale taktiež vyššie.


Naďa Černá

Naďa Černá

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.


Podobné články:

módne trendy 2021

Najväčšie letné trendy 2021: Čo vám nesmie chýbať?

Trendy sa neustále menia, a to, čo bolo moderné pred pár týždňami, je dnes už dávno preč. Udržať krok s módnymi špecialistami je niekedy náročné,...

najnovšie módne trendy

Všetky trendy na rok 2021: Čo bude moderné a nemalo by vám chýbať?

Trendy sa neustále menia. Raz je moderná jedna vec, inokedy druhá. Najväčšie zmeny si môžeme všímať spravidla na začiatku nového roka či dekády....

móda

7 módnych detailov, ktoré dokážu všetko pokaziť. Dávajte si na ne pozor!

Ako iste viete, sú to práve maličkosti, ktoré dokážu váš výzor alebo outfit skrášliť a určitým spôsobom doplniť. Bohužiaľ, pri nedostatočnej...

zimný kabát

Ako si vybrať ten najlepší zimný kabát?

Kabát je základným kúskom každého zimného outfitu. Je elegantný, štýlový a hodí sa každej žene či mužovi. Najväčšou výhodou je to, že sa dá...