Dokážu Samsung Galaxy Buds Plus pracovať s iPhone?

Úplne nové Samsung Galaxy Buds + sú konečne k dispozícii teraz. Hoci sa dizajnovo takmer nelíšia od predchádzajúcich Samsung Galaxy Buds, výrazne sa lepšila životnosť batérie a kvalita zvuku. Avšak pre používateľov iPhone, ktorí si chcú kúpiť nové bezdrôtové slúchadlá sa môže naskytovať jedna otázka. Dokážu Samsung Galaxy Buds + fungovať dobre s iPhone? Ako pripojiť Galaxy Buds + k iPhone? Nebojte sa, máme pre vás odpovede!

Funguje Samsung Galaxy Buds + s telefónom iPhone dobre?

Samozrejme, medzi týmito dvomi konkurentmi a ich slúchadlami - Galaxy Buds a AirPods Pro - sú určité rozdiely. Pre používateľov iPhone s dostatočným rozpočtom je AirPods Pro určite tou najlepšou voľbou. Skvelo spolupracujú a taktiež sa k sebe hodia skvelo vzhľadom. Samsung Galaxy Buds + však poskytujú dlhšiu výdrž batérie, a čo je dôležitejšie, Galaxy Buds + sú dostupnejšie.

Fungujú však Samsung Galaxy Buds + s iPhone?

Samozrejme! Samsung Galaxy Buds + dokážu s iPhone dobre fungovať. A stále je ľahké spárovať Galaxy Buds + s vaším iPhone. Potrebujete ich jednoducho pripojiť cez Bluetooth, ako by ste pripájali iné bluetooth sluchádlá.

Ako spárovať Samsung Galaxy Buds + s iPhone?

Krok 1: Otvorte v telefóne iPhone aplikáciu „Settings“ a prejdite nadol, aby ste našli „Bluetooth“.

Krok 2: Vstupom do ponuky Bluetooth zapnite funkciu Bluetooth.

Krok 3: Otvorte veko nabíjacieho puzdra Samsung Galaxy Buds +, kontrolka vnútri skrinky sa rozsvieti a Galaxy Buds + vstúpia do stavu párovania.

Krok 4: Keď sa na obrazovke iPhone objaví názov Samsung Galaxy Buds +, klepnite na možnosť párovanie.

Krok 5: Keď sú Galaxy Buds + pripojené k vášmu iPhone, môžete Galaxy Buds + vybrať z nabíjacieho puzdra a začať počúvať vašu obľúbenú hudbu.


Naďa Černá

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.


Podobné články: