Ako resetovať AirPods Pro?

Slúchadlá Apple AirPods patria medzi veľmi obľúbené bezdrôtové slúchadlá. Poskytujú kvalitný zvuk, vyzerajú minimalisticky a dobre, a jednoducho sa používajú. Slúchadlá majú už niekoľko verzií. Každá nová poskytuje nejaké zaujímavé a vylepšené funkcie. S ktorými mobilmi sú slúchadlá kompatibilné?

Mali ste už niekedy problémy s párovaním alebo so zvukom pri používaní AirPods Pro? Niekedy sa môže stať, že sa slúchadlá nevedia spárovať s telefónom, nedokážu sa nabiť alebo jeden AirPod jednoducho nemá zvuk. V skutočnosti majú Apple AirPods Pro alebo AirPods 2 funkciu resetovania, ktorá ich vráti na pôvodné výrobné nastavenia. Toto môže byť tiež užitočné, keď niekomu ďalšiemu slúchadlá odovzdávate alebo s nimi máte akýkoľvek problém. Takýmto spôsobom sa zbavíte problémov s počúvaním a resetujete slúchadlá.

  1. Vlože oba vaše AirPody do nabíjacej skrinky.
  2. Zatvorte puzdro a počkajte asi 30 sekúnd. Následne otvorte veko.
  3. Na telefónoch iPhone a zaradeniach iPad, iPod touch alebo Android choďte na Nastavenia - Bluetooth. Následne klepnite na zabudnúť na toto zariadenie a opätovným klepnutím potvrďte výber.
  4. Otvorte veko nabíjacek skrinky Apple AirPods Pro, tlačte a podržte tlačidlo na zadnej strane puzdra. Držte ho po dobu približne 15 sekúnd, kým nezačne svietiť žltá kontrolka.
  5. Pripojte svoje zariadenie k mobilnému telefónu a začnite ho používať.

Dávajte si však pozor, že v tomto stave sú slúchadlá resetované a nebudú automaticky rozpoznávané s vašimi zariadeniami. Preto je treba znova sa so slúchadlami pripojiť.


Naďa Černá

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.


Podobné články: