Ako nosiť rifľovú bundu? Máme pre vás zopár trikov!

outfity

V móde exituje zopár kúskov, ktoré nikdy nezostarnú a môžeme ich nosiť neustále. Medzi takéto kúsky patrí aj rifľová bunda, ktorá je už roky medzi nami. Aj napriek tomu, že sa v priebehu dekád možno jej strih či nejaký dizajn zmenil, ak by ste si vzali staršiu bundu, ktorú ste si kúpili v 90. rokoch, nikto by rozdiel nespozoroval.

Rifľová bunda je kúsok, ktorý miluje snáď každý. Vyzerá dobre ako na ženách, tak na mužoch. Ako v športovom, tak aj v elegantnejšom outfite. Dá sa skombinovať so všetkým a je nielen štýlová, ale takisto aj praktická. V ponukách obchodov totižto nájdete aj rôzne zateplené verzie, ktoré vás ochránia počas jesene a zimy pred nízkymi teplotami.

Klasika

Pod pojmom klasika si každý predstaví niečo iné, no vždy je to úplne bežný outfit, ktorý nosíme v ten deň, kedy jednoducho nestíhame alebo nemáme náladu na vymýšľanie nejakých outfitov. Presne do takejto bežnej klasiky sa rifľová bunda perfektne hodí.

Bežný outfit, ktorý sa skladá z nohavíc, či už klasických rifieľ alebo čiernych nohavíc, klasického trička a rifľovej bundy, je nesmrteľnou klasikou, ktorá nič nepokazí, dobre sa na človeku vyníma a vždy sa budete cítiť pohodlne. Ako sme už vyššie spomínali, rifľová bunda sa najlepšie hodí do športových a ležérnejších outfitov počas bežných dní v týždni.

Do takéhoto outfitu sa však nebojte zakomponovať lodičky alebo topánky na vysokom opätku. Výsledok sa tak príjemne "rozbije" a bude zas o niečo iný.

Šaty a sukňa

Úprimne, viete si predstaviť lepšiu bundu k sukni alebo k šatám ako tú rifľovú? My totižto nie. Bežná rifľová bunda alebo rifľová bunda s potlačou vyzerajú vždy dobre a celý outfit nejako oživia. Ak totižto netúžite po príliš elegantnom "business" looku, rifľová bunda je presne spestrením, ktoré v tomto prípade potrebujete.

Ak si k šatám alebo sukni takúto bundu oblečiete, nemusíte si obúvať len lodičky. V tomto prípade sa k celému outfitu hodia aj tenisky.

A strih šiat? Ten je naozaj len a len na vás. Šaty môžu mať strih do A, ale takisto môžu byť aj obtiahnuté či voľné. Nemusíte sa báť ani dlhých šiat, ktoré sa s rifľovou bundou dajú príjemne skombinovať a vznikne vďaka tomu niečo úplne nové.

Sveter alebo hrubší top

Ak prichádza jeseň alebo je vonku chladnejšie a vy potrebujete pod bundu niečo hrubšie, nebojte sa roláku, svetra alebo nejakého hrubšieho topu. Rifľová bunda je známa tým, že nie je príliš hrubá, a preto vás pred nízkymi teplotami neochráni. Je však skvelá vo vrstvení, a preto si pod ňu môžete dať nielen jednu vrstvu, ale rovno aj niekoľko.

Nič nepokazíte ani v tom prípade, ak si pod bundu dáte aj mikinu. Kapucňu z mikiny jednoducho vystrčte von.

Čipka a volány

Ani tento druh oblečenia nie je tabu. Čipka a volány sú v dnešnej dobe IN, a preto nie je prekvapením, ak ich doma máte aj vy. S rifľovou bundou sa takýto top alebo šaty príjemne kombinuje a nemusíte sa ničoho takého báť. Elegancia so športovým štýlom je jednoducho to, čo určite potrebujete.


Naďa Černá

Naďa Černá

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.


Podobné články:

módne trendy 2021

Najväčšie letné trendy 2021: Čo vám nesmie chýbať?

Trendy sa neustále menia, a to, čo bolo moderné pred pár týždňami, je dnes už dávno preč. Udržať krok s módnymi špecialistami je niekedy náročné,...

najnovšie módne trendy

Všetky trendy na rok 2021: Čo bude moderné a nemalo by vám chýbať?

Trendy sa neustále menia. Raz je moderná jedna vec, inokedy druhá. Najväčšie zmeny si môžeme všímať spravidla na začiatku nového roka či dekády....

móda

7 módnych detailov, ktoré dokážu všetko pokaziť. Dávajte si na ne pozor!

Ako iste viete, sú to práve maličkosti, ktoré dokážu váš výzor alebo outfit skrášliť a určitým spôsobom doplniť. Bohužiaľ, pri nedostatočnej...

zimný kabát

Ako si vybrať ten najlepší zimný kabát?

Kabát je základným kúskom každého zimného outfitu. Je elegantný, štýlový a hodí sa každej žene či mužovi. Najväčšou výhodou je to, že sa dá...