Ako nainštalovať webkameru na PS4?

Ak ste majiteľom konzoly PlayStation 4, ktorý chce na Twitch vysielať najnovšie hry alebo skúmať iné svety vo virtuálnej realite, budete potrebovať webovú kameru kompatibilnú s PS4. Bude však bežná štandardná webová kamera fungovať aj na PS4? Ak nie, aký druh webovej kamery pracuje s PlayStation 4 a ako nainštalovať webovú kameru s PS4? Tu nájdete všetky odpovede!

Funguje webová kamera na PS4?

V skutočnosti existuje webkamera, ktorá môže dobre fungovať s PlayStation 4. Je to napríklad originál kamera PlayStation. Okrem tejto webovej kamery PS nie je pre prácu s PS4 podporovaná žiadna iná bežná webová kamera. Je to preto, lebo PlayStation 4 vyžaduje kompatibilné zariadenia a rozhrania, a súčasná normálna webová kamera nie je kvalifikovaná.

Ako nainštalovať webovú kameru PS na PS4?

Krok 1: Pripojte kameru PlayStation ku konzole PS4 prostredníctvom portu AUX na zadnej strane.

Krok 2: Kameru PS položte na vodorovnú plochu a otočte ju tak, aby smerovala k hraciemu priestoru.

Krok 3: Upravte uhol webovej kamery tak, že držíte pravý koniec na svojom mieste a potom jemne krútte telom, až kým sa vám nebude páčiť.

Ako nastaviť PS webkameru s PS4?

Spôsob inštalácie kamery PlayStation Camera je veľmi jednoduchý, najdôležitejšou vecou je nastavenie rozpoznávania tváre webovej kamery, vysielanie hier a hlasový chat. Až po nastavení týchto nastavení môžete začať skúmať iné svety vo virtuálnej realite.

Ako nastaviť rozpoznávanie tváre webovej kamery PS4?

Ak chcete na prihlásenie do svojho PS4 používať rozpoznávanie tváre, musíte najprv uložiť údaje o tvári do konzoly.

Krok 1: Prihláste sa do svojho profilu PS4.

Krok 2: Prejdite na „Nastavenia> Nastavenia prihlásenia“ a potom vyberte „Povoliť rozpoznávanie tváre“.

Krok 3: A potom prejdite na „Nastavenia> Nastavenia prihlásenia> Správa údajov o tvári> Pridať údaje o tvári“.

Krok 4: V tomto okamihu sa webová kamera pokúsi vyhľadať a zvýrazniť vašu tvár. Keď vás identifikuje, postupujte podľa pokynov na obrazovke.

To je všetko o tom, ako používať webovú kameru PS4 na PS4. Aj keď bežná webová kamera USB nefunguje s PS4, je veľmi užitočná pre bežné online video alebo osobné živé vysielanie.


Naďa Černá

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.


Podobné články: