Ako dlho vydrží batéria Huawei Watch GT 2e a ako ich dobiť?

V porovnaní s predchádzajúcou generáciou hodiniek HUAWEI Watch GT 2, hodinky HUAWEI Watch GT 2e majú veľké zlepšenie vo funkciách, a to najmä poskytovaním bohatších športových režimov. Tento fakt však vplýva aj na batériu a ovplyvňuje jej výdrž. Aká dlhá je výdrž batérie HUAWEI Watch GT 2e? A ako hodinky nabíjať, keď sa vybijú? V tomto článku nájdete odpoveď!

Životnosť batérie

Aj napriek tomu, že hodinky HUAWEI Watch GT 2e sa značne zlepšili z hľadiska cvičebných funkcií, výdrž batérie zostáva rovnaká ako pri predchádzajúcich hodinkách HUAWEI Watch GT2. To znamená, že nový model vám poskytuje pozoruhodných 14 dní na bežné použitie.

Samozrejme, bežné používanie sa líši používateľ od používateľa. Ide však o používanie, kedy aspoň raz za čas využívate hodinky na cvičenie.

Ako hodinky nabíjať?

Ako však hodinky nabiť, keď sa batéria vybije? HUAWEI Watch GT 2e nepodporuje bezdrôtové nabíjanie. Spôsob, ako ich nabiť je teda vo forme klasického, magnetického nabíjania, ktoré je veľmi pohodlné a ľahko ovládateľné.

Krok 1: Pripojte hodinky Huawei Watch GT 2e k nabíjaciemu káblu.

Krok 2: Zarovnajte a pripojte nabíjací port magnetom k nabíjacej základni.

Krok 3: Na obrazovke hodiniek sa zobrazí úroveň nabitia batérie.

Občas sa môže stať, že hodinky sa nechcú nabiť. V tomto prípade stačí, ak ich z nabíjacieho portu odstránite a znova pripojíte.


Naďa Černá

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.


Podobné články: